jg Beleef I Amerika jjl É3S i; Individuele rondreizen, helemaal op maat voor u samengesteld...grenzeloos genieten! o ./j - - I www.beleefcanada.nl Kijk op www.beleefamerika.nl/blog voor meer van onze reisverhalen .nl We maken uw rondreis heel persoonlijk door de keuze van hotels en het reserveren van onvergetelijke excursies, uiteraard aangepast op uw reisgezelschap. Het leukste is het wanneer u een afspraak maakt met onze Amerika-specialisten in één van de Disma reisbureau's of langs komt in onze Beleefwinkel in Tilburg. Uw vakantie start zodra u bij ons binnen loopt. We presenteren uw route namelijk van dag tot dag op een groot scherm zodat u alvast een preview van uw eigen vakantie krijgt. Amerika staat bekend als het land van de onbegrensde mogelijkheden. U kunt hier keer op keer terug keren en weer een compleet andere kant van het land beleven. Een stedentrip naar New York, een rondreis door het zonnige Florida, geniet van het gastvrije zuiden maar misschien wel het meest popu lair, een rondreis door West Amerika. Deze regio trakteert u op een combinatie van de meest unieke natuurparken en de meest veelzijdige wereldsteden. U reist door Californië, Arizona, Utah en Nevada en maakt kennis met alle highlights zoals Los Angeles, San Francisco en Las Vegas maar ook Arches National Park, Yosemite en de Grand Canyon. Grand Canyon Nationaal Park in Arizona is één van de drukst bezochte parken van Amerika. Deze kloof is bijna 450 kilometer lang en op bepaalde punten zelfs wel 29 kilometer breed. Dit gebied trakteert u op een unieke combinatie van kleuren en geologische erosie. Denkt u aan een reis naar Canada, dan denkt u waarschijnlijk aan de wonderschone natuur. Misschien wel de leukste manier om dit land te ontdekken is tijdens een rondreis met een camper. Met name het westen van het land leent zich hier heel goed voor. Bezoek onder andere de hotspots Vancouver, Banff- en Jasper National Park. Maak een afspraak met één van onze Canada- specialisten voor uw droomreis op maat. Vakantieland van Angelique Spapens Vakantieland van Anita van Beurden en van Bas Verhoeven Zuid Afrika behoort tot onze eigen favorieten. U reist hier heel gemakkelijk door het land om zo van de onvergetelijke flora en fauna te genieten. Afhankelijk van hoe lang u wilt reizen en wat u het liefste wilt gaan zien start u uw rondreis in Johannes burg of Kaapstad. Onvergetelijke safari's, de wijnlanden, prach tige routes met pano rama uitzichten. Laat onze Afrikaspecialisten u adviseren! Vakanties die helemaal op maat worden samengesteld, dat is één van de specialismen van Disma Reizen. Daarom hebben wij een eigen verre reizen label genaamd 'Beleef Reizen'. We stellen de mooiste rondreizen voor u samen naar populaire verre bestemmingen. www.beleefafrika.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 29