I I India Portugal W - I Ierland Vakantieland van Toon Verdaasdonk IS 1 I w- Wij vroegen u "Naar welk land wilt u graag op vakantie?" fe I IM IHIIIU. Vakantieland van Corrie Lemmens 44 1 Kijk op www.disma.nl voor meer reisinspiratie en onze tips wanneer u naar één van onderstaande landen op vakantie gaat! voor u uit. U rijdt langs eeuwenoude kastelen, prachtige meren en wandelt en bewondert de bijzondere kliffen. Een bezoek aan de gezellige dorpen en uitnodigende pubs mogen natuurlijk niet ontbreken. Heeft u iets minder lang de tijd om dit land te bezoeken? Maak dan een stedentrip naar Dublin en proefde Ierse sfeer. Reist u af naar India? Dan stapt u een andere wereld in. U leert dit land het beste kennen tijdens een rondreis. Dit kan individueel met een privéchauffeur of tijdens een groepsreis. Dit land trakteert u op een geweldige mix van natuur en cultuur. Bezoek de paleizen van de Maharadja's, één van‘de zeven wereldwonde ren de Taj Mahal en de heilige rivier de Ganges. De kleurige tempels, de bruisende steden en de tropische stranden zorgen voor een heel diverse indruk die u tijdens uw rondreis zult ervaren. Tip: Er vliegt iedere dag een vliegtuig vanaf Eindhoven Airport naar Dublin! Tip: Huur tijdens uw akantie aan de n auto en verken zelf het schitterende j Vakantieland van Jan van Raamsdonk ■d toe kunt als voor het beleven van de Portugese cultuur. Een combinatie van beiden is mogelijk wanneer u voor de Costa de Lisboa kiest. Zo zijn the tempi I Ierland is een geweldig land waar u enerzijds van I de prachtige en ruige natuur geniet en anderzijds m de gastvrije en levendigse Ierse cultuur leert kennen. Ierland leent zich uitermate goed voor J een rondreis met de auto. Kies zelf of u het liefste in een hotel, een bed breakfast of op een vakan- „J tiepark logeert en wij stippelen de leukste routes Tip: Een bezoek aan India is ook goed te combineren met het aangrenzende NePal Via onze Facebookpagina vroegen wij u naar welk land u nog wel eens op vakantie zou willen gaan. Hieronder en verderop in de Vakantiekrant, een paar van uw droombestemmingen. Voor alle landen geldt dat wij de leukste vakanties kunnen samen stellen. Wij vergelijken alle aanbieders zodat u van de beste prijs profiteert! Gl INM&V Portugal blijft bij de Nederlander één van de u historische gebouwen en kunt u heerlijk genie- populairste vakantielanden. Het is ook een veelzij- ten op een terras aan het water. Vanuit de J dig land waar je zowel voor zon, zee en strand naar badplaatsen kunt u een excursie maken naar de hoofdstad Lissabon. Maak een ritje aan boord van de klassieke tram, bewonder de kleurrijke huizen en dineer in één van de vele Fado restaurants. Cascais en Estoril mooie plaatsen met uitgestrekte Maakt u graag stedentrips? Denk dan ook zeker stranden en schitterende baaien. In de dorpjes ziet aan deze prachtige stad!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 27