w jijknieuws leerwijzer ADVERTEREN? Open ateliers Wilhelminapark Kerstfilm Lalaland in oord wijkcentrum het Spoor Filmavond in De Poorten Informatieavond pleegzorg imeente media: ntetilburg itetilburg tijdelijk Brokxlaan 11 januari Met beter vlees wordt uw Kerstdiner een Feestdiner 11 DONDERDAG 7 DECEMBER 2017 JURGSE KOERIER en droomt van ITjww rg.nl Meer informatie op www.pleegzorg.nl. 'De Beren Gieren' Workshop Fietsreparatie Op zoek naar werk? uur jm r;di. of cursussen en opleidingen rout Tilburg Bij biologische slagerij Van Ginhoven worden op am bachtelijke wijze eerlijke pro ducten bereid met biologisch dees dat is gecontroleerd en gecertificeerd. En dat pure, dat proefje. ij deze rijkaart- De 1 zaal uur euro, reet straz Geef dan nu uw advertentie op: advertentie@tilburgsekoerier.nl of bel 013-5368805 Advertorial festi- ist de jsana -Enschot HLBURG - Na de ZesZaligeZomerfilms is J er ook weer een kerstfilm wijkcentrum het Spoor, fchaepmanstraat 36 in Tilburg. men xlaan 1680 jur op vrijdag Jox,Telegraaf- Aanvang om Wat denk je van een Tomahawksteak bij het Kerstdiner? Spoor, infor- De Een ph die ervarir adres, evenals voor de heerlijke biologische Kemper kip. Voor de lunch of brunch heeft deze biologische slagerij heerlijke eigengemaakte vleeswaren, zoals gebraden kalfsribeye, venkel sala mi van het Bentheimer varken en eigen gemaakte salades. Tilburg vr 8 -18 randweer olitie GD Bezorgservice Klanten uit de verre omgeving weten biologische slagerij Van Gin hoven ook te vinden. Om die klant en extra tegemoet te komen heeft de speciale slager aan de Bester- dring een bezorgservice. Eens in de drie weken kan uw bestelling kosteloos worden bezorgd. Meer informatie: www.vanginhoven.nu Feniks biedt dit jaar nog 1 workshop in de reeks Klussen in huis aan. Voor alle vrouwen die de meest voor komende klussen zelf willen leren uitvoeren. Op zaterdag 16 decem ber van 9.30 tot 11.30 uur staat de workshop fietsreparatie op het pro gramma: banden plakken, nieuwe band opleggen, verlichting. Kosten zijn 10 euro. De Meedoenregeling is van toepassing. Meld je aan via mo.vanbavel@fenikstilburg.nl of 013-5421896 'Op Eigen Kracht' is dé training voor vrouwen die op zoek zijn naar werk. Je volgt groepslessen bij een loop baancoach van Feniks. Daarbij krijg je o.a. zicht op je eigen competenties en talenten, CV en sollicitatiebrief schrijven, communiceren, presente ren en netwerken. De nieuwe cursus start 11 januari 2018 van 9.15 tot 11.30 uur. Deelname is gratis. Meldt je aan via kristel.doorakkers@fenik- stilburg.nl of 013-5421896 overwegen om zelf pleegouder te worden. Belangstellenden zijn welkom van 20.00 tot 22.00 uur. Een pleegmoeder vertelt over haar fu.ingen en een medewerker Tilburg - Het trio De Beren Gieren was al eerder te zien in Paradox tijdens een editie van het Stran ger Than Paranoia Festival en was toen de revelatie van de het f val. Ook in 2016, met als gas: Portugese trompettiste Sus Santos Silva, was het concert van ongekende schoonheid.'De Beren' zoals ze hier in Tilburg intussen liefkozend genoemd worden, spe len een bijzondere melange van jazz, rock, hip hop en zelfs klassiek. De muziek van Fulco Ottervanger, Lieven Van Pee en Simon Segers is soms brutaal en non-confor- mistisch, maar staat ook bol van humor. Ogenschijnlijk spelen ze nonchalant, ook al zijn ze juist met enorme energie, inzet en creativi teit aan de slag. De Beren Gieren staat 15 december in Parade straat 62 in Tilburg, f 20.30 uur. Tilburg - Op dinsdagavond 12 december is er in MFA Het Sf khaepmanstraat 36, een ii matieavond over pleegzorg. avond is bedoeld voor mensen Tilburg - Iedere tweede vrijdag van de maand wordt in MFA De Poor ten een film vertoond. De vrijwilli- gers-programmeurs selecteerden hiervoor een aantal kwalitatief hoogstaande films. Voor vrijdag 8 december staat Perfetti Sconosci- uti op het programma. Een groepje goed bevriende echt paren besluit tijdens een etentje alle telefoontjes en berichtjes te delen die ze binnen krijgen. Ze blij ken meer geheimen voor eikaars len zijn er ook overeenkomsten te ontdekken. Dat is aanleiding om samen naar buiten te treden met open atelierdagen. De kunstenaars tonen hun werk en reageren op elkaar. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. De open ateliers zijn- op 8, 9 en 10 december en 15, 16 en 17 december. Vrijdagavond van 20.00-23.00 uur, zaterdag- en zondagmiddag van 14.00-17.00 uur. Plaats: Stedekestraat 15 en Wil helminapark 54 (Goretti) in Tilburg. De toegang is gratis. De feestelijke finissage is op zondagmiddag 17 december vanaf 15.00 uur. Spoorlaan in Til- ecembertijde- it van het start rekken en arrive- bussenaan de an. Ook de nieu- de tiende in. Het orlaan wordt ver- iber 2018 weer senstalling aan ember verhuisd, ig voor het UWV- jke stalling op het iburgplein blijft itencomplex Til- elkaar te knopen een eigen jazzclub. Voor de prijs van €4,- krijgt u een filmkaartje, een portie popcorn, een glaasje glühwein en een lekker hapje. Bovendien zal de Kerstman aanwezig zijn. Ook is er bij kerstfilm kans om twee vrijt' Biologisch houdt in werken met respect voor mens, dier en milieu. Zo is het voer dat de dieren krijgen geteeld zonder hulp van kunst mest en chemische bestrijdings middelen. Daardoor bevatten producten van Van Ginhoven geen schadelijke stoffen als conserver ingsmiddelen, smaakversterkers of fosfaten en komen zulke stoffen dus niet in uw lichaam terecht. De dieren krijgen alle tijd om te leven en dat proefje terug in het vlees. I Op zondag 17 december wordt I de film Lalaland van regisseur Da- I mien Chazelle (2016) vertoond, I een combinatie van film, musical I en drama. De film kreeg maar liefst rijf Oscars. Aanvang om 14.00 uur. De zaal gaat open om 13.30 uur. lalaland is een ode aan iedereen I die durft te dromen. Vroeger wa- I ren het Fred Astaire en Ginger I Rogers die de sterren van de he- I mei dansten. In Lalaland vormen I Ryan Rosling en Emma Stone het danspaar. - Mia droomt ervan actrice te wor den in Hollywood. Tussen het serveren van koffie door heeft ze het druk met allerlei audities. Jaz zmuzikant Sebastian speelt piano in sjofele clubs om de eindjes aan Tilburg - Onder rook van het Wilhel minapark liggen de ateliers van vier Tilburgse kunstenaars die bij elkaar binnenlopen, over hun werk praten en soms elkaar inspireren. Dat zijn Sjon Brands (beelden), John Doh- men (zeefdruk), Rudi Klumpkens (fotografie) en Carin de Kok (ke ramiek). Ondanks uiteenlopende disciplines en divers werk vinden ze elkaar als gedreven makers met een no nonsense kijk op kunst. Hun contact bestaat uit kijken naar eikaars werk en praten over het proces dat daartoe leidt. Naast in het oog springende verschil- Suggesties voor feestdagen I Dennis van Ginhoven doet graag enkele suggesties voor een duur zaam en verantwoord stukje vlees voor dat past bij een feestdiner. Bij voorbeeld Dry Aged vlees, gerijpt in een speciale rijpingskast, is een regelrechte smaaksensatie. Het vlees is in een speciaal ontworpen koeling 5 tot 6 weken gerijpt en heeft zo 30% van zijn vocht ver loren. Dit bijzondere proces maakt - het vlees superzacht en heerlijk van smaak! Ook voor grote stukken vlees voor bereiding in de oven, zoals een Tomahawksteak of heerlijke rollades, bent u bij Van Ginhoven aan de Besterdring 86 op het juiste van pleegzorg informeert over de voorbereiding en de begeleiding. Bezoekers kunnen vragen stellen en vrijblijvend kennismaken met watje als pleegouder kunt beteke nen voor een kind dat voor korte of lange tijd niet thuis kan wonen. Pleegouders zijn heel divers: al leenstaand, met partner (homo of hetero) of met gezin, ook seni oren en mensen die werken kun nen veel voor een kind betekenen als pleegouder, een groot huis of veel geld is niet nodig. Het is wel belangrijk dat pleegouders een kind veiligheid, stabiliteit en rust kunnen bieden. Belangstellenden kunnen zich opgeven voor deze informatieavond via tel. 013-530 94 00 of mailen naar pleegzorg@ kompaanendebocht.nl. U ont vangt dan een informatiepakket. jes te winnen, die in te leveren zijn bij de ZevenZalige Zomerfilms van 2018. De kaartverkoop voor Lalaland is al begonnen. Kaartjes zijn verkrijgbaar in wijkcentrum het Spoor, Schaepmanstraat 36, tel. 013-5421664. Reserveren is niet mogelijk. partner en vrienden te hebben dan ze dachten.... Met een Itali aanse sterrencast en met ruim 2,5 miljoen bezoekers was deze dra matische komedie dé Italiaanse bioscoophit van 2016. film begint om 19.30 uur. De il in De Poorten gaat om 18.45 r open. De entree bedraagt 4 ro, inclusief hapje en drankje. Kaartjes zijn te verkrijgen bij de :eptie van De Poorten, Hasselt- aat 194 in Tilburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 11