ilburg in Bedrijf voedselbANKEN ML Al 40 jaar ambassadeur in hart en nieren 21 DONDERDAG 9 NOVEMBER 2017 JRGSE KOERIER TILBURGSE ....'06 3550, ....’05 3150, Uitslag Rabobank Clubkas Campagne ....'05 2950, 200.000 euro voor 251 verenigingen en stichtingen ....'04 WNOPZAND - Marianne ....•04 ....'03 ....'03 ....'03 1450,- Ttfetfg regionaal distributiecentra op maat Marianne Vugs [maatschap 1 Bar Leonardo nieuwe Rabo Starter van het Kwartaal Reünie van ABN Amro Midden Brabant Prijzenfestival Wagnerplein ember 2017. Meer inform* ivers daard glazen betrokkenheid over !450,- haar periode dat ze in 2950 Residentie Molenwijck in Loon op Zand werkt. ?r veel oud- ioor andere 3 Don- ,32; 2. Dongen-'s ting met S' ky's er drank sped liefst hMfldÉ Florentijn Marijnissen is met zijn Bar Leonardo de nieuwe Rabo Starter van het Kwartaal. FOTO: Michel Klop op t levert age van Tilburg Wie verzint het om om half 9 in de ochtend een kroegeigenaar uit te nodigen voor een verkiezing? Ondanks de korte nacht weet Florentijn Marinissen de Rabobank te overtuigen dat zijn Bar Leonardo de nieuwe Rabo Starter van het Kwartaal is. tilburg-dongen-rijen-goirle - In de Week van de Coöperatie, van 30 oktober tot 5 november reikten medewerkers, ledenraads- en RvC leden van Rabobank Tilburg en omstreken de cheques van de Rabobank Clubkas Campagne uit aan 251 verenigingen en stichtingen. In totaal een bedrag van 200.000. *n en te ic illmpjes r Rabobank Ti om op hen te het proje 250,- of c, -ie op i originele ikas Cam- bracht, de ori- ïrzorging.n! )13 - 530 019bfl I om op emen in in Goirle Originaliteitsprijs De vereniging of stichting die de meest inspirerende en wijze de Rabobank Club! pagne onder de aandacht kwam in aanmerking voor ginaliteitsprijs van 250,-. Eén ini tiatief sprong eruit: Scoor een Boek, een bijzonder leesproject van de Bibliotheek Midden-Brabant en Willem II Betrokken. Aangemoe- digd door aanvoerder Jordens Peters laten ze kinderen uit groep 5/6 ervaren hoe leuk het is om te lezen en te sporten. Met twee tof fe filmpjes riepen zij de leden van Tilburg en omstreken stemmen. Dit >ject een extra bijdrag op. bank Tilburg en omstreken de Rabo Starter van het Kwartaal verkiezing. Drie genomineerde starters worden uitgenodigd om hun bedrijf op een originele manier te presenteren. De winnaar ontvangt via lokale media een pr-boost en wordt geholpen met het vergroten van zijn of haar netwerk. Op rabo.nl/tilburg/startervanhet- kwartaal lees je meer over de verkie zing en hoe je als startende onderne mer genomineerd kunt worden. Intiem gezellig café De afgelopen maanden heeft Flo rentijn met de hulp van zijn collega's en zelfs wat vaste gasten het oude café omgetoverd tot een intiem en gezellig café midden op de Korte Heuvel. "Als mensen bij ons binnen stappen, krijg ik vaak te horen dat er niets vergelijkbaars is in Tilburg'. We hebben verschillende kaarten 99 ^■l/anaf het moment dat de eerste 3Ü&k^^Hbewoners in [hun intrek ran vandaa_ is ze met pensioer weer volop t ger, omdat hé ck verbor Open dag "Als ambassadeur van Molenwijck roep ik juist alleenstaanden op om naar de open dag van woensdag 15 november te komen. Kom kijken en ervaar de sfeer van het samenzijn. Bovendien: er zijn enkele mooie appartementen direct beschikbaar. Natuurlijk ben ik er ook." Deze open dag duurt van 14.00-17.00 uur. H]”fo Meer informatie: www.molenwijck.com of tel. 0416-365600. speciaal bieren, cocktails, whis- en lekkere wijntjes. Bij al deze ikjes biedt café Leonardo een dale bitterbal want er staan maar liefst 10 verschillende soorten op de kaart. Ook voor bedrijfsborrels leent de locatie zich perfect, de twee bor- relruimtes met elk een eigen bar bie den een intieme en informele sfeer. De 25-jarige kroegeigenaar ver bouwde afgelopen zomer het pand waar voorheen café Babbus op de Korte Heuvel gevestigd was. Dat Marinissen een echte ondernemer is, wordt al snel duidelijk. In plaats van stage te gaan lopen voor zijn studie commerciële economie, begint hij zijn eigen bedrijf en bar waar hij meteen zelf de eerste sta giair is. Geïnspireerd door Leonar do Da Vinei wil hij leren, inspireren, proberen en ontdekken. Samen met zijn acht man personeel én Extra zetje zijn klanten vormt hij een team dat Vier keer per jaar organiseert Rabo- .nieuwe dingen uitprobeert."De dag erna evalueren we. Was het leuk? Wat kan een volgende keer beter? Of is het helemaal niks?" Tilburg - Drie zaterdagen lang, op 11,18 en 25 november, geven de winkeliers van winkelcentrum Wagnerplein telkens tussen 10.00 en 17.00 uur liefst 2.000,- aan prijzen weg. Kom tussen 6 en 25 novem ber naar winkelcentrum Wagnerplein en ontvang bij al je aankopen een actieflyer met daarop een unieke barcode. Scan op één van de drie zaterdagen jouw unieke code bij de gouden kluis. Gaat de kluis open? Dan win jij één van de mooie cadeaus of 10,- aan shoptegoed. De kluis is te vinden op het plein bij Emté. altijd samen kunt zijn als je dat wilt en datje kunt genieten van de goe de dingen van het leven.'Juist voor diegenen die zich in deze nieuwe tijd thuis wellicht alleen voelen, is Residentie Molenwijck een mooie plek om te zijn. We willen bewo ners het gevoel geven dat ze er bij horen, door ze stimuleren dat ze elkaar ontmoeten". Daar is lang niet altijd sturing op nodig, voegt ze lachend toe.. "Ik steek graag een helpende hand toe als daar wel be hoefte aan is." Tilburg - Enkele oud-collega's van ABN Amro Midden Brabant von den het weer tijd worden om een reünie te houden. Na vele jaren en reorganisaties vraag je je namelijk wel eens af hoe het toch met deze of gene zou gaan. Daarom een re unie om bij te kletsen en te horen wat de jaren hebben gebracht. Dus snel een bericht geplaatst op face book, dat binnen de kortste keren door een enorm aantal oud- en ex-collega's van de ABN Amro Bank N.V. werd geliked. De teller staat inmiddels op bijna 800 oud- en ex-collega's. Hieronder zitten echter en ex-collega's, die dc collega's zijn aangemeld. De or ganisatie wil graag weten of deze collega's zelf ook belangstelling hebben voor een te organiseren reünie. Als je vóór 01-01-2000 in dienst kwam bij ABN Amro en niet hebt gewerkt op de kantorencen trale op de Heuvelring 88 in Tilburg of het effectencentrum, voorheen gevestigd aan de Cobbenhagen- 3150,- 3500, Vugs uit Tilburg spreekt 2750 met veel warmte en laan te Tilburg, meld je dan aan. Voor alle duidelijkheid: je hoeft dus niet meer in dienst van ABN Amro te zijn, actief of passief. Ook zijn de initiatiefnemers op zoek naar oude foto's Q.d. Er is een facebook account, te we ten ABN AMROTilburg (ex)collega's Reunie; wie zich nog niet heeft aangemeld voor de reünie, kan een mail sturen naar reunieabnamrotil- burg@kpnmail.nl Doe dit wel uiter lijk 15 december a.s. Molenwijck (1976) namen tot op de dag iag. Enkele jaren geleden ,:“.c:oen gegaan. Nu is ze weer volop betrokken als vrijwilli- iai naar hart aan Molenwij- inden is gebleven. Tegelij kertijd doet ze vrijwilligerswerk bij andere Tilburgse organisaties. I Wat Marianne zo bijzonder vindt aan het klimaat in Residentie Mo lenwijck? "Ik zie steeds weer dat bewoners gemakkelijk met elkaar in contact komen, voor een praat je bij de koffie of bij de boodschap inde huiswinkel. Dat gaat allemaal zo vanzelfsprekend! Tegelijkertijd is er respect voor eikaars privacy." Soms ontstaan er nieuwe vriend schappen of zelfs liefdes.... "En ik denk aan de twee jeugdvrien dinnen die elkaar na 60 jaar in Molenwijck weer tegenkomen. Ze zaten samen op kostschool. Dat zijn zeldzaam mooie momenten om die vanaf de zijlijn te mogen Kn schouwen." Marianne ziet dat Molenwijck met de tijd meegroeit. Wat niet veran derde, is dat het een plek is waar je fening en Uitspanning, €2.861,32. Tilburg Reeshof, top 3: 1. Muzen Concerten, 1.992,06; 2. Zonne bloem Tilburg-Reeshof, 1.602,70; 3. Sportclub 't Zand, 1.466,88. Tilburg, top 3: 1. Tilburgse voed- selbank, 4.617,96; 2. Stichting Poels, 3.703,42; 3. AED Tilburg, 2.490,07. Met de campagne wil Rabobank Tilburg en omstreken verenigingen en stichtingen helpen hun doelen te bereiken. De basisgedachte van de Rabobank Clubkas Campagne is dat leden van Rabobank Tilburg en omstreken inspraak krijgen op de verdeling van een gedeelte van de winst van de bank. Verenigingen en stichtingen die bankieren bij de bank zijn uitgenodigd om zich in te schrijven voor de campagne en ga ven daar massaal gehoor aan. 251 clubs deden mee. Begin oktober brachten 4.414 leden van de bank in totaal 22.070 stemmen uit. De top 3 per gemeente ziet er als volgt uit: Dongen, top 3: 1. Stichting gense Jeugdraad, 2.200,3 Zonnebloem afdeling Donger Gravenmoer, 2.073,55; 3. Scouti De Stormvogels, 1.919,62. Rijen, top 3: 1. Voedselbank Gil- ze-Rijen, 2.662,12; 2. Scouting Rijen, 1.557,43; 3. Zonnebloem Rijen-Molenschot, 1.421,61 Goirle, top 3:1Jeugdvakantiewerk Goirle, 4.862,44; 2. Zonnebloem Goirle, 4.473,08; 3. Harmonie Oe-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 21