ilburg in Bedrijf S. Compleet avondje uit met'Revolutionary Road' KEN :iss Kwart bestuurders vermijdt rijden in het donker Zaterdag KVK Startersdag in Eindhoven ÏJ" Winter Love Festival bij GroenRijkTilburg Rabobank Tilburg en omstreken viert week van de coöperatie e 4% s GEN 33 DONDERDAG 2 NOVEMBER 2017 tilburgse koerier BURGSE KOERIER oriete lever >t bes FOTO: Annaleen Louwes ILBURG veiss en en isitief! lt vlakbij ■nbineer e op )f maak je gergevoel van de iseerde >432629 r.nl iand.nl Tilburg - In de week van de coöperatie, van 30 oktober tot 5 november, is Rabobank Tilburg en omstreken volop in be weging. Tilburg - De N WE Vorst en Cinecitta organiseren op vrijdag 10 november een gezellige, complete avond met de toneel voorstelling Revolutio nary Road en een goed diner vooraf. Tilburg - De dagen worden weer korter en de nachten langer. We gaan daarom weer vaker de weg op in het donker. Het veel ry Road fik gelukkige ogen van vel sieker. In de dit boek €200.000 euro voor 251 verenigingen en stichtingen EINDHOVEN - De Kamer van Koophandel organiseert op zaterdag 4 november de KVK Startersdag. dag van het ie geno- Fietsva- op maat en Helga Meijer, tenteerden hun bedrijf op een inele manier voor de jury. De naar ontvangt via lokale media pr-boost en wordt geholpen het vergroten van zijn of haar netwerk. ~J:3nst, banken interesseerden jenheid zijn om men of zich informeren, programma ïlden van de talen van .net presenta- zitten klaar om lorden via chat. pro- iden Hier ■2* bij De NWE Vorst. Prijs voor diner, koffie en voorstel ling: 30,-. Kaarten zijn te koop via de kassa van De NWE Vorst, Willem II straat 49 in Tilburg, tel. 013-5328520. nber kunt u een gratis afhalen in de winkel, traatje krijgt tijdens an 4 en 5 november. Clubkas Campagne De basisgedachte van de Rabo bank Clubkas Campagne is dat leden van Rabobank Tilburg en omstreken inspraak krijgen op de verdeling van een gedeelte van de winst van de bank. Verenigingen en stichtingen die bankieren bij de bank zijn uitgenodigd om zich horloges jn atelier. ,en atelier. Verschillende kregen een mc in te schrijven voor de campagne. De verdeling over de kernen is als volgt: Dongen: 57; Goirle: 38; Rijen: 42; Tilburg: 103; en Tilburg Rees- hof: 11Leden van de bank konden in oktober stemmen op de clubs die zij een warm hart toedragen. In totaal brachten 4.414 leden hun stem uit. geprezen Revolutiona- leert de droom van het j gezinsleven en is in de velen een moderne klas toneelbewerking van spelen topacteurs Jacob Derwig, Malou Gorter, Teun Luijkx en Alejandra Theus de bewoners van Revolutionary Road. Het jonge echtpaar Frank en April Wheeler is totaal vastgelopen in hun burgerlijke bestaan, waar alles draait om de uiterlijke schijn en het goede salaris. Terwijl ze hun leven steeds meer beginnen te haten, valt hun huwelijk langzaam uit elkaar. Misschien moeten ze alles achter zich laten, een nieuw leven begin nen in Parijs. Maar het besluit om een nieuw leven te starten heeft meer gevolgen dan verwacht. Met een onfeilbaar gevoel voor psy chologie fileert Richard Yates de droom van het gelukkige gezinsle ven in de voorsteden. Cinecitta serveert speciaal voor deze gelegenheid vooraf pom poensoep met rivierkreeftjes en als hoofdgerecht verrukkelijke Ravioli kans op een ongeluk dan autobe stuurders bij daglicht. De meestg ongelukken vinden plaats in de avondspits, blijkt uit onderzoek van Stichting Incident Manage ment Nederland. Kijken in het donker, of je nu een bril draagt of niet, kan een verschil van wel driekwart in sterkte inhou den. Regelmatig je ogen laten tes ten, zodat je weet hoe het met je zicht gesteld is, kan helpen om een stukje van die onzekerheid weg te nemen. Ook als je een kleine afwij king hebt en normaal gesproken bij daglicht geen bril nodig hebt, kan dit in het donker wel helpen om je zicht te verbeteren", aldi£ Remko van der Wal, opticien bij Specsavers Tilburg. vast in de stemming komt voor de meest sfeervolle en gezelligste decembermaand ooit. Met op 4 en 5 november een feestelijk festival weekend vol verrassingen, waarin Koning Winter vast welkom wordt geheten. Vóór 4 novemL entreebewijs aff zodat u een extr het weekend var Het is veel mensen bekend dat het belangrijk is om goed zichtbaar te zijn in het verkeer. Maar wat niet iedereen zich realiseert, is dat goed kunnen zien wanneer je zélf deel neemt aan het verkeer misschien wel net zo belangrijk is. Zorg dus dat je de juiste maatregelen neemt om je zicht zo scherp mogelijk te hou den. Als bestuurder, fietser of voelj ganger. Goed zicht begint bij jezelf. organisaties, waaronder verschillende afdelingen van de Zonnebloem, tooi bedrag van Rabobank Tilburg en omstreken. ten (BNN) ontvingen bekende en minder bekende Nederlanders en gingen met hen in gesprek, waar onder biochemicus en klinisch psychisch neuro immunoloog Er- ik-Alexander Richter, food trend watcher Marian Ippel, schaatser Marc Tuitert, DJ La Fuente en kick- bokser Rico Verhoeven. Verder werd op dezelfde een nieuwe Rabo Starter Kwartaal gekozen. De drie mineerden, Bar Leonardo, kanties op maat en Hele3 preser origin winn< een pr-t met het met geitenkaas, chili en citroen. Programma: tussen 18.00 en 20.00 uur: diner bij Cinecitta aan de Wil lem II straat 29; 20.00 uur: koffie of thee bij De NWE Vorst; 20.30 uur: voorstelling Revolutionary Road Inspiratie avond Naast de cheque-uitreiking Clubkas Campagne, organis Rabobank Tilburg en omstreken tijdens de week van de coöperatie op 31 oktober in Theaters Tilburg een groot evenement voor ruim 1.100 klanten en leden rondom het thema 'Food'. Meike de Jong (RTL nieuws) en Gwen van Poor- Week van de coöperatie Op maandag 30 oktober startte de landelijke week van de coöperatie. De Rabobank is een bank die op staat voor thema's met een maat schappelijke impact, samen met klanten en leden. Lokale banken leggen 365 dagen per jaar relevan te verbindingen tussen klanten en leden, de bank en de samenleving. Dit wordt tijdens de week van de coöperatie extra benadrukt. Medewerkers, ledenraad- en RvC leden reiken de cheques van de Rabobank Clubkas Campagne uit aan 251 verenigingen en stichtin gen. In totaal een bedrag van 200.000. Verder werd door de bank op 31 oktober een nieuwe Rabo Starter van het Kwartaal gekozen. Diezelfde avond werden ruim 1.100 klanten en leden ontvangen tijdens de Rabo Inspiratie Avond. re de KvK, Belastingdier en accountants. Geïnte die niet in de gelegr naar een locatie te komt liever vanuit huis laten ii kunnen het online volgen. Met live beel Startersdag, tips en verh< starters en video's met ties. KvK-adviseurs z! vragen te beantwoor Meer informatie over het p gramma per locatie is te vine op www.kvk.nl/startersdag. I kunnen geïnteresseerden zich aanmelden. De toegang is grati Niet iedereen voelt zich hier pret tig bij. Ruim twee derde van de Nederlandse bestuurders (69%) ervaart ongemakken bij rijden in het donker. Een kwart (24%) laat de auto zelfs het liefst voor de deur staan zodra de duisternis intreedt. Bijna 60 procent van de bestuurders geeft aan de rijstijl aan te passen wanneer zij in het donker de weg op gaan. Dit blijkt uit onderzoek van Specsavers on der ruim 1.100 Nederlanders. De retailketen voerde dit onderzoek uit in aanloop naar de wintertijd en werkt samen met de ANWB om bewustwording te vergroten van het belang van goed zicht in het verkeer. Met name op het moment waarop procentueel de kans op verkeersongevallen het grootst is: in het donker. Nieuwe ondernemers en mensen met startersplannen kunnen dan terecht in Eindhoven, Groningr en Utrecht. Daarnaast kan iede een via www.kvk.nl ook online meedoen aan deze dag vol inspi ratie. Ondernemen is steeds po pulairder in Nederland: ieder jaar groeit het aantal ondernemers. De aantrekkende economie zorgt er voor dat de animo voor het onder nemerschap steeds verder stijgt. In het derde kwartaal lag het aantal startende zzp'ers bijvoorbeeld 9% hoger dan in het zelfde kwartaal een jaar eerder. De KVK Startersdag vindt plaats van 10.00 tot 16.00 uur. Bezoe kers kunnen inspiratiesessies en presentaties volgen over allerlei zaken, die bij het starten van een eigen bedrijf komen kijken. Daar naast is er een informatiemarkt met deskundigen van onder ande- Met name vrouwen geven aan on gemakken te ervaren tijdens het rijden in het donker (81% versus 60% mannen). Daarnaast voelen vrouwen zich vaker onzeker (27% versus 11%), en onveilig (29% ver sus 11%) wanneer zij rijden in het donker. Mensen die in het donker rijden hebben 160 procent meer Tilburg - Beleef de winter met GroenRijkTilburg. Van 1 november tot en met 31 december trakteert GroenRijkTilburg aan de Stokhas- seltlaan 39 op een wel heel bijzon der najaarsevenement, namelijk de eerste editie van het Winter Love Festival! Dit twee maanden tellend najaarsfeest zorgt er ge garandeerd voor, dat je samen met familie, vrienden en collega's

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 33