u 9 it Win kaarten voor de Tilburgse regisseuse wint prijs film Flatliners Lezersactie lekkernij i Familie 11 Bungalowtent in De Boemel Film 'droogkapmeisje' Melanie bij de N WE Vorst 'Het Geheim van de Meester' als theatercollege \af f99 jp.p. FA Ml Lijf BUNGALOW 29 DONDERDAG 2 NOVEMBER 2017 ILBURGSE KOERIEfl TILBURGSE KOERIER Cast en crew van 'Koeboy'. rt315 iks.nl Melanie, het 'droogkapmeisje'. .1 3-5444828 Westermarkt 109 Tilburg - 013-4682441 le 2de <ERSTDAG\ geopend [Haive prijs G.NL ZATILBURG j 5 november rinje naamen richt. Tilburg - Vanaf donderdag 9november draait de thriller Flatliners in de bioscoop. Lezers van De Tilburgse Koerier kunnen kaarten winnen. tilburg - In de NWE Vorst draait op vrijdag 17 november de bijzondere film 'Melanie'. Probeer ook eens onze overheerlijke wildpaté's FOTO: Bob van Dam/Nederlands Fotomus werd veel gelachen, dus de grap- grappige vlog-film waarbij we stie- pen in de film werken. Ik ben super kern hopen dat de vlogger in deze trots." film nog veel meer video's gaat De jury over de film: 'Een super maken. Een must-see!' Vijf studenten geneeskunde zijn geobsedeerd door het mysterie van wat er na de dood gebeurt. Ze starten dan ook met een gewaagd en gevaarlijk experiment: door hun hart voor een korte periode te stoppen, veroorzaken ze een bij- na-doodervaring. Hierdoor krijgen ze inzicht in het leven na de dood. Naarmate ze tijdens de experimen ten steeds meer risico's nemen, begint het oversteken naar de an dere kant gevaarlijke paranormale gevolgen te hebben. Deze film is een 'sequel', een opvolger, van de gelijknamige filmhit uit 1990. De rol van Nelson Wright wordt in de Ze vertellen live, geïllustreerd met de kunstwerken en beeldmateriaal uit de tv-serie, hoe zij de meester werken tot leven hebben gebracht en het publiek kan volop vragen stellen. De werken die tijdens de tournee centraal staan, zijn o.a. Meisje met de parel van Johannes Vermeer, Victory Boogie Woogie van Piet Mondriaan, Zelfportret op jeugdige leeftijd van Rembrandts van Rijn, Kindje, kerkje, beestje van Karei Appel, Zelfportret met grijze vilthoed van Vincent van Gogh en De Marskramer van Jheronimus Bosch. Speciaal voor de Tilburgse schouwburg, waar kunst van Co bra hangt, wordt iets langer stil gestaan bij Cobra en Karei Appel. ^Qnfo de specialiteitenzaak ‘Speciale herfst notenmix* 200 gr. €3,95 Luxe herfstsalade met katen spek, walnoten en champignons 100 gr. €2,20 H experimenteel spel rond nóg iets anders, iets wat zowel speelfilms als documentaires doen: het cre- eren van een werkelijkheid. Voor alle prangende vragen is er na de film een vraag- en antwoordsessie met filmmaakster Susanne Helmer over het bijzondere maakproces. Deze vertoning is een sneak pre view van het Eindhovens Film Festival 2017 en wordt gepresen teerd in samenwerking met film- platform BROET, een podium voor Eindhovens film en filmtalent. De film begint om 20.00 uur. De toe gang bedraagt 7 euro. Kaarten via www.denwevorst.nl. ‘-■“s: Willem II straat 49. Tickets zijn te bestellen via www.theaterstilburg.nl, aan de balie van Infoservice &Tickets of telefonisch via 013543222a nieuwe film, net als in het origi neel, gespeeld door Kiefer Suther land. Verder spelen in deze film El len Page, Diego Luna. Nina Dobrev en Kiersey Clemons. De film wordt geregisseerd door Niels Arden Op lev (Mannen die vrouwen haten). tilburg - Theater De Boemel ont vangt op donderdag 2 november de heren van Familie Bungalow tent. De band speelt nummers waarin het campingleven centraal staat maar waar ook diverse spor ten, menselijke tekortkomingen en autoradio's tot muzikale parel tjes worden geslepen. Harmonie orkest Van Heukelom verzorgt het voorprogramma. Aanvang 21.30 uur. De toegang is gratis. Adres: Burgemeester Brokxlaan 8-76 in Tilburg. Melanie is een humoristische mix tussen fictie en documentaire. Een fantasierijke internationale zoek tocht naar een onbekende vrouw die schitterde als droogkapmodel in de jaren zeventig Wie is deze vrouw en hoe is ze terechtgeko men op deze doos, met droogkap op? En wat voor leven heeft Mela nie nu? Uit eigen fantasie en ge degen onderzoek van de filmma ker ontstaan twee verhalen: een verzonnen leven en een werkelijk leven. Beide verhalen worden ge reconstrueerd met behulp van al dan niet geënsceneerde foto’s en home-video's, opnames van stra ten en huizen en voice-overs. Een Adres: Lezersactie De Tilburgse Koerier mag 3x2 kaarten weggeven voor deze su- perspannende film. Winnen? Stuur uiterlijk zondag F een mailtje naar lezers@tilburgsekoerier.nl met daarir telefoonnummer. Winnaars krijgen automatisch berk Amsterdam - De Tilburgse regisseu se Lidi Toepoel is op het kinder filmfestival Cinekid in Amsterdam flink in de prijzen gevallen. Zij won de prijs voor Beste Film met haar korte film 'Koeboy', een western over hoe je een boerderij redt in de 21e eeuw, met een vleugje mediawijsheid. Lidi maakte deze film met haar bevlogen team Je Weet Zelf TV tijdens een 48 uur film wedstrijd. Ze wonnen ook prijzen voor: Beste Cinematografie, de Publieksprijs (van volwassenen én kinderen), Beste Montage, Beste Acteur en werden genomineerd voor Best Script, Beste Regie, Beste Muziek en Beste Sound Design. De film Koeboy zal nu worden in gestuurd voor de internationale competitie van korte films. Ook zijn er gesprekken met Cinecitta over de vertoning van de film. De Tilburgse regisseerde de film en schreef het scenario: "Geweldig om met onze kinderfilm zo'n enor me waardering van zowel jury als publiek te krijgen. De zaal ging uit z'n dak toen ze de film zagen en er tilburg - Het AVROTROS-program- ma Het Geheim van de Meester, waarin meesterwerken uit de Ne derlandse schilderkunst aan bod komen, beleeft alweer een tweede seizoen. Nu gaat het televisiepro gramma onder de inspirerende leiding van Jasper Krabbé met een team van experts naar de Neder landse theaters. Op zondagmiddag 12 november is Het Geheim van de Meester als theatercollege te zien in de schouwburg van Theaters Til burg. Aanvang om 15.00 uur. Jasper Krabbé, kunstschilder Char lotte Caspars en de rest van het team reconstrueren uiteenlopen de Nederlandse meesterwerken. Hierbij zetten ze alles op alles om precies te doen wat de meester deed en zo dicht mogelijk bij zijn techniek, stijl, belevingswereld en tijdsgeest te komen. In de thea terzaal geven ze antwoord op de vraag: hoe deed de meester het?

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 29