M ik, R) U it TK 0 ns België, nieuw theaterstuk over hart van Europa Lezersactie Nieuwe improvisatieshow in Kennismakerij Uitwissel ingsconcert Les Musiciens Joyeux theaterstilburg.nl Ar ïtilburgse koerier DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2017 7 'Forever Amy' in Theaters Tilburg ligge uiten FOTO: Rob Jacquet Mmala via www.theaterstilburg.nl, aan de balie of via 013 543 22 20. Last-minute Actie! Een mooie tekst geschreven door Gerardjan Rijnders en Peter Verburgt, gespeeld door Titus Muizelaar en Titus Tiel Groenestege. Twee oudere acteurs besluiten na een lang leven eindelijk uit te spreken wat er te zeggen valt. Moeten ze bij elkaar blijven of afscheid nemen? tilburg-Twee dingen Onduidelijk te zien ilswe vanuit de ruimte naarde aarde kijken: De Chinese Muur en de verlichte snelwegen van België. Theatermakers Carl Beukman en David Geysen van Dégradé gingen op roadtrip langs de steenwegen van dit kleine land op zoek naar de Belgische spirit. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. Zeelandia Producties - VLAKLANDERS vr 29 sept 20.30 uur - Studio voorstellir listisch hoofdpr van Belc, Seynaeve. suggesties onderwer- ?ma's uit de inspiratie. In *n bezoekers Lezers van kunnen nu extra voordelig naar deze voorstelling: Normale prijs 18 Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode acteurs J Vrijkaarten In samenwerking met Theaters Tilburg geeft deTilburgse Koe rier 2x2 tickets weg voor Forever Amy. Wilt u meedingen naar deze vrijkaarten? Mail dan uw adresgegevens en telefoonnum mer voor maandag 9 oktober naar e-mailadres comm u n icatie@theatersti Ibu rg.nl murg - Op zondag 1 oktober or- Iniseert de Tilburgse accordeon- «reniging Les Musiciens Joyeux Ben uitwisselingsconcert met me dewerking van accordeongroep Dutmala uit België. Het concert (vindt plaats in De Boemel, Burge meester Brokxlaan 8-76 in Tilburg. Aanvang om 12.00 uur. De toe gang is gratis. Dutmala is de oude naam van de rivier de Dommel die door Over- soulwonder Alba Plano wordt be geleid door Amy's oorspronkelijke bandleden die de jazzdiva het best kenden en die met deze fantas tische show haar muzikale nala tenschap levend willen houden. Tickets zijn te bestellen via www. theaterstilburg.nl, aan de balie van Infoservice Tickets of telefonisch via 013-5432220. reserveren kan door een mail te sturen aan kennismakerij@bibli- otheekmb.nl. Wie mee wil spelen tijdens de tweede helft, kan dit ook meteen doorgeven. Dat kan overigens ook nog in de pauze van de show. Adres: Burgemeester Brokxlaan 8-18 in Tilburg. sketches spelen. De uit het publiek, actuele pen uit de stad en ther Spoorzone dienen als in de tweede helft kunnen die dat leuk vinden spontaan en onvoorbereid mee-improviseren. De toegang is gratis. Van te voren tilburg - In de Kennismakerij vindt op donderdag 5 oktober de eerste editie plaats van Tilburg Improv Jam, een improvisatieshow in, uit en over Tilburg. De eerste helft van de avond bestaat uit een grote Til burgse improvisatieshow, waarin de acteurs zonder voorbereiding pelt vloeit. Accordeonclub Dutma la staat onder leiding van Jacquo Custers en heeft als doel het maken van vlotte muziek op een plezante manier,zonder al teveel stress. Les Musiciens Joyeux brengt o.l.v.Tom van Aarle een gevarieerd repertoi re; van licht klassiek tot modern, filmmuziek, marsen en tango's, ouvertures en concertwalsen maar ook een potpourri van bekende meezing liedjes. verzameld tijdens deze roadtrip maken ze samen met spelers Katarina Justic en Ernst Löw de filing België. Een surrea- circus met als motor het >ersonage uit Het Verdriet Igië van Hugo Claus, Louis Dit leidde tot de toneelvoorstel ling 'België' die op donderdag 5 oktober te zien is in de studio van Theaters Tilburg. Ze reden door de West Vlaamse velden van de grote oorlog, langs het Waterloo van Napoleon, ze dwaalden door de verlaten industrie van Charle roi en stonden voor het huis van Mare Dutroux om te eindigen in de hoofdstad van Europa, Brussel. David Geysen en Carl Beukman: In de dorpjes die we doorkruis ten zien we het leven en de per- sonages van Hugo Claus. Op de graanmarkt in Brussel zingt een vrouw Franse chansons en achter I ons aan een klein tafeltje zit Arno Hintjes. In een typisch café in Charleroi zit een man in het zwart gekleed, half weggezakt, met een pint voor zijn neus, mee te brab belen met 'I want to break free' van Freddy Mercury. In het bos Ivan Charleroi liggen tissues, con dooms en spuiten die gruwelijke beelden van nachtelijke taferelen pproepen." Met alles wat David Geysen en Carl Beukman hebben tilburg - Een tribute zoals er maar weinig zijn! Forever Amy neemt het publiek mee langs de muziek en live-optredens van de extra vagante, in 2011 overleden Amy Winehouse. Op woensdag 11 ok tober is Forever Amy met de origi nele band te zien in de concertzaal van Theaters Tilburg. Aanvang om 20.30 uur. Het Siciliaanse jazz- en De voorstelling België Dégradé is op donderdag 5 ber om 20.30 uur in de studi Theaters Tilburg. 16 en zijn te bes theaterstilburg.nl, Infoservice &Ticke via 013-5432220. FOTO: Casper Koster door okto- iio van Tickets kosten ?stellen via www. I, aan de balie van :kets of telefonisch BURGSE

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 7