ilburg in Bedrijf I Auto Kafoe bestaat 10 jaar :uizenfest Metal Music in Riel Ruilmiddag Emoji's bij PLUS Usselstein Ondernemershart ophalen tijdens JOST Startersmarkt Dierendagfeest bij Animal Center in Kaatsheuvel TaxiWars bijgeboekt 21 riLBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2017 StartersmarkCWP' I DE ROOI PANNEN TILBURG in, FOTO: Fotostudio Eye 4 You I 7 OKTOBER 440 ij bij deze innen reke- dit betreft Igde na een jen maan- GRATIS ENTREE het ima- in co relati Alle 1 TILBURG - stein kun Emoji je alti «iel - De Stichting Fuizenfest Metal Music organiseert komend weekend de tweede editie van Fuizenfest Metal Music op het terrein aan de Vijfhuizenbaan 30 InRiel. hiBURG - Auto Kafoe, Rheastraat 25 in Tilburg, viert het 10 jarig bestaan. Tilburg - Op zaterdag 7 oktober vindt de vijfde editie van de JOST Startersmarkt plaats. Die dag opent De Rooi Pannen van 10.00 tot 15.00 uur haar deuren voor alle startende bedrijven. een) en uit islaught. ?mber duurt 16.00 - 00.30 met Pets Health dierenkliniek, hondentrimsalon, Pets Academy en bovendien een Dogwash, waar in je gemakkelijk je hond kunt was sen en drogen. |Qnfo Animal Center is 7 dagen per week geopend en gevestigd aan de Verzetstraat 11 in Kaatsheuvel. Meer informatie op www.animalcenter.nl De klanten weten dat zij onderneming steeds kunn nen op vakkennis, kwaliteit en ser vice. Hierbij past een persoonlijke benadering van de klant. Dat is de grote kracht van Auto Kafoe, naast het feit dat de interne en externe communicatie volgens korte lijnen verloopt. Daardoor kan snel wor den geschakeld en is het mogelijk om zeer efficiënt te opereren. Hnf° Auto Kafoe, Rheastraat 25, Tilburg; tel. 013-5700048, e-mail info@autokafoe.nl, www.autokafbe.nl Op vrijdag 29 en zaterdag 30 sep tember kunt u geheel overdekt genieten van diverse tribute bands, waaronder Slayer (Player), Motor head (Snaggletooth), Guns 'n Roses (Ultimate guns tribute), Iron Mai den (Up the Irons), Sepultura (Be- stial Devastation) en Black Sabbath ®ck Sabbath). Alle ingrediënten zijn aanwezig vooreen prachtig fes- jtivalweekend. Naast diverse tribu- lltes zullen ook "echte" bands spelen, pn eigen bodem zijn dat III Trus ted, Godscum en Heidevolk. Verder zijn er optredens van Solifugia (Bel- kaatsheuvel - Dierendag staat weer voor de deur en dat betekent feest bij Animal Center in Kaats heuvel. en Frank elkaar wat hadden gevonden, volt voorbereiding van neg* den de geboorte van Auto Kafoe. Het bedrijf heeft doorgaans zo'n 30 a 35 interessante occasions op voorraad staan van uiteenlopende merken. Daarnaast wordt maat werk geboden. Heb je belangstel ling voor een bepaalde auto, dan gaat Auto Kafoe voor je op zoek en dan moet het nogal gek lopen wil je niet kunnen slagen. Tilburg - Het optreden van de jazz band TaxiWars van dEUS-frontman Tom Barman in Tilburg is onlangs bevestigd. Op donderdag 14 de cember treden ze op in de studie zaal van Theaters Tilburg. Aanvang om 20.30 uur. TaxiWars is de jazzband van dEUS-frontman Tom Barman en de Vlaamse saxofonist Robin Ver- heyen. Een naam die niet voor niets is gekozen, want de muziek ademt de sfeer van een nachtelij ke taxirit in een onbekende stad. Waar je naartoe gaat? Dat weet je niet, en hoefje ook niet te weten. Over de dwingende groove van de ritmesectie zoekt Barman zingend, grommend en half-rappend een weg naar de eindbestemming, ter wijl saxofonist Verheyen virtuoos zijn grotestadsmelodieën blaast. Tickets zijn te bestellen via www. theaterstilburg.nl, aan de balie van Infoservice Tickets of telefonisch via 013-5432220. Bij iedere 15 euro aan boodschappen en bij aankoop van wekelijk- se actieartikelen krijg F je een gratis pakje met één Emoji-pen. Er zijn 24 verschillende Emoji-pennen te spa ren. De Emoji-pennen zijn gemaakt van plastic en zijn allemaal voorzien een omtrekbare dop/voet. De voet kan omgetrokken worden om snel de betreffende Emoji te tekenen. Verzamelblikken zijn geduren de de spaaractie te koop voor 2,49 euro. Hierin kunnen alle Emoji-pennen bewaard worden. suikerspin Bovendien profiteer je de hele dag van 20% korting op het volledige assortiment, met uitzondering van lopende acties en voeding. Het dierendagfeest bij Animal Center is een leuk uitje voor het hele gezin. Animal Center is een grootschalige dierenwinkel, met een zeer uitge breid assortiment diervoeding en dierbenodigdheden en compleet Het ondernemen zit de broers in het bloed. Het was daarom ruim een decennium terug bijna als vanzelfsprekend dat ze voor zich zelf zouden beginnen. Nadat Mare I De broers Mare en Frank staan aan Ihet hoofd van Auto Kafoe, een (zelfstandig en universeel auto- I bedrijf dat zich vooral toelegt op I de in- en verkoop van nieuwe en Long gebruikte auto's met weinig [kilometers op de teller, maar wel Itegen een zeer scherpe prijs. Ditfa- miliebedrijf heeft eigenlijk alles te [bieden op het gebied van automo biliteit, waaronder onderhoud, re- gië), Artillery (Denemarker de UK Iron Seawolf en Ons. Op vrijdag 29 septer het programma van 11... uur en zaterdag 30 september van 11.00-00.30 uur. Tickets zijn online te bestellen via www.fuizenfest.nl, maar ook ver krijgbaar bij de volgende voorver koopadressen: Café Kerkzicht - Riel, Cafetaria 't Luikske - Riel, Yellow's - Rijen, De Locobar - Chaam, Cafe taria Kom D'r In - Gilze, Friet+ - Baar- le Nassau, en 't Brabants Eethuys - Alphen. Op zondag 1 oktober ben je in de ze grootschalige dierenwinkel van 12.00 tot 17.00 uur aan het juiste adres voor leuke shows, activitei ten en aantrekkelijke kortingen. Tijdens het dierendagfeest zijn veel leuke activiteiten te beleven in en om de winkel. Kom langs en bezoek de spectaculaire de monstratie met politiehonden om 13.00 of 14.30 uur. Kinderen zijn van harte welkom om een ritje te maken op een kameel. Ook mogen ze komen knuffelen met de liefste boerderijdieren en zich lekker uit leven op een springkussen. Verder is een leuke speurtocht in de win kel uitgezet en bij de suikerspiri- kraam kun je een lekkere gratis beginnende onderneming een vliegende start te geven. Voor iedereen die zich vóór 7 okto ber aanmeldt, is het mogelijk om een afspraak te plannen met een coach, kan de Matchmaker van te voren zijn werk doen en staat er een goodiebag klaar boordevol waardevolle items. Ben jij, net zoals heel onderne mend Tilburg, ook aanwezig op de Startersmarkt? Meld je dan aan via www.startersmarkttilburg.nl paraties en apk. Bovendien worden klanten ondersteund met het vin den van adequate verzekeringen, financieringen, leasecontracten en andere financiële producten. - Bij PLUS IJssel- n je sparen voor Daarmee kun je altijd en overal la ten zien wat je voelt, vindt of wilt. Zelfs als je even geen telefoon bij de hand hebt. Dus spaar ze alle 24 en laat je Emoji's zien. Heb je je verzameling nog niet compleet, maar heb je een aantal dubbele exemplaren? Ga dan op woensdag 4 oktober naar de supermarkt van PLUS IJssel- stein aan de Besterdring 110 in Tilburg voor een gezellige Emoji ruilmiddag. Deze dag staat in het teken van jouw startende onderneming. Veel ervaren ondernemers gaan het po op om workshops te geven onderwerpen, die variëren van klanten werven, netwerken en social media tot juridische ad viezen en verzekeringen. Voor per soonlijk advies is het mogelijk om een gesprek aan te gaan met één van de aanwezige coaches. Ook voor het uitvoeren van een social media QuickScan, het laten ontwerpen van een logo en voor de perfecte profielfoto ben je op zaterdag 7 oktober bij de Rooi Pan nen aan het juiste adres. Verder krijg je de kans om nieuwe con necties te maken en leads op spoor te komen via een Matchr ker. Deze Matchmaker is online te gebruiken wanneer jij je hebt aan gemeld. Er zijn vervolgens men selijke matchmakers aanwezig tij dens het evenement die je graag in contact brengen met de juiste ties. faciliteiten zijn in huis om je dag start* ervare dium over

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 21