Tilburgse Koerier El g 19 Opening en open dag Ons Koningsoord w Portret burgemeester Noordanus onthuld KLUSSERSVOORDEEL i L I D -FLOOR 5URGSE K DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2017 [GEBITSPROTHESES] 8,50 2,25 Lees verder op pagina 22 FOTO: Joep de Beer Pagina 8,9,10 en 11 'Grand opening'van AaBe Fabriek Startersmarkt DE ROOI PANNEN TILBURG f Prodigy naar 013 (MQLENWUK) bakkerfloorvaniieshout.nl 7 OKTOBER Lieve Vrouweplein 7 Tilburg T. 013 583 97 66 cvtdoehetzelf.nl Met dit apparaat kunt u zagen, schuren, schrapen etc etc. Pathé Tilburg viert tiende verjaardag met actieweek berkel-enschot - Het voorma lig kloostercomplex Ons Koningsoord in Berkel- Enschot is volledig gerestaureerd en gemo derniseerd. Nu tijdelijk 10 tot wel 25% korting op al het Einhell electrisch gereedschap Voor elke situatie een passende oplossing Burgemeester Peter Noordanus is in zijn nopjes met het portret, dat gemaakt is door Ans Markus. FOTO: Joep de Beer 3,00 1,00 GRATIS entree Hart van Brabantlaan 731 Tilburg 013-468 23 58 Tweede editie'Heel De Besterd Bakt'van hoog niveau staat laar! Weekendaanbiedingen 29 30 september 5 suikerbolletjes Chocolade bol Vlaai van de maand Kersenvlaai «pers. Brood van de maand PULir 800 gr. Bijv. MULTITOOL nu 35,95 Tilburg - Peter Noordanus neemt volgende week afscheid als bur gemeester van de gemeente Til burg. Zoals gebruikelijk in Tilburg wordt er een portret gemaakt van de vertrekkende burgemeester. Kunstenares Ans Markus heeft dit portret gemaakt. Markus is met haar realistische en authentieke het Stadskantoor aan de Spoorlaan 181. Het schilderij komt over enke le jaren naast de portretten van de voorgangers van Noordanus te hangen, in het dan gerenoveerde stadskantoor. GEMEENTENIEUWS Tilburg Chengdu-Tilburg-Rotterdam trein rijdt in 15 dagen naar China Gemeente ruimt bladafval op een andere manier op Tilburg start proef om geweld met letsel te tegen te gaan I Op 30 september verricht commis saris van de koning Wim van de ponk de openingshandeling voor I Ons Koningsoord. Op zondag 1 ok tober kan iedereen met eigen ogen zien hoe het klooster, met behoud pan de monumentale elementen, lis omgevormd tot een prachtig I multifunctioneel centrum. Ons Ko ningsoord houdt dan open dag, die duurt van 11.00 tot 17.00 uur. Er zijn allerlei leuke activiteiten in de verschillende ruimten, waaron der de Kunstroute Berkel-Enschot. De bibliotheek laat de mogelijk heden zien van technologische snufjes zoals het Green Screen en de VR-bril. De Schalm organiseert diverse activiteiten en Factorium geeft voorstellingen. Verder zijn kinderdagverblijf Koningswereld, de stadswinkel en een van de ap partementen te bezichtigen. kunstwerken een bekendheid in de kunstwereld. Ze heeft eerder ook het portret van burgemeester Gerrit Brokx gemaakt. De onthulling van dit portret vond plaats op dinsdag 26 september in FOTO: Joep de Beer tilburg - Op zaterdag 30 september is het feest in de AaBe Fabriek! Met talloze feestelijke activiteiten en acties wordt de AaBe Fabriek officieel geopend. Als publiek strekker treedt The Voice of Holland-winnares Maan op. De grand opening van de AaBe Fa briek vindt plaats van 10.00 tot 17.00 uur. Deze dag is er in de AaBe Fabriek van Tilburg van alles te beleven. Er is een gevarieerd programma samen gesteld met o.a. een kinderplein, di verse muziekoptredens, individuele Winkelacties en demonstraties en een horecaplein vol foodtrucks van verschillende restaurants uit de Pius- haven. Voor jong en oud, er is voor ieder wat wils. Als klap op de vuurpijl feest Maan tijdens de opening van de AaBe Fabriek gezellig mee. In 2016 won zij The Voice of Holland en dit jaar deed zij mee aan het televisiepro gramma 'Beste Zangers'. Daarnaast danst ze er dit moment op los in het televisieprogramma Dance Dance Dance. Haar optreden begint om 15.15 uur. tilburg - Al ruim twee decennia lang maakt The Prodigy wereldwijd indruk met een unieke sound en spectaculaire liveshows. Op maan dag 11 december (zaal open 19.00 uur) komen de Britse elektropun- kers naar 013 voor een exclusieve Nederlandse show. The Prodigy maakte onlangs bekend nog voor het eind van dit jaar met nieuw materiaal te komen. Dat belooft veel goeds voor de show op 11 de cember. De kaartverkoop start op vrijdag 29 september om 11.00 uur via www.013.nl De AaBe Fabriek draagt een histo risch karakter en beschikt over ruim 31.000 m2 aan vloeroppervlak. Het huidige winkelaanbod telt ruim dertig winkels, waaronder Beter Bed, Henders Hazel, Xenos, Eye- wish. Zeeman, Blokker, BCC, Leen Bakker, Kruidvat, Toys XL, Kwantum, Roobol en Big Bazar. Daarnaast zijn de supermarkten Jumbo en Lidl aanwezig. Voor de bezoekers valt er op de AaBe Fabriek veel te zien, te beleven, te winkelen en inspiratie op te doen. Er zijn 750 gratis parkeerplaatsen voor de deur en in het hele winkelcen trum is gratis Wi-Fi aanwezig. Ook vinden er regelmatig activiteiten en live evenementen plaats. De AaBe Fabriek is zeven dagen per week ge opend. Kijk voor de openingstijden op www.aabefabriek.nl of pag. 14

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 1