4 k ilburg in Bedrijf illllllll l'l'llll I Nieuwbouw Groenstraat door buurt gedragen HDnfo Specsavers uitgeroepen tot beste Audicien van Nederland L Meubelstoffeerder!] Smits Van Ree terug in Tilburg Snuffelspektakel bij stadion JRGSE KOERIER DONDERDAG 21 SEPTEMBER 2017 29 FOTO: De Beeldredaktie Kees Beekmans 4 Meer informatie: tel. 0161 -456291 .nl en circa 50 bezoekers zocht. De gemeente van Tilburg waren de plannen toe te waar u aamhe telijk ?kerd bent jres- ontwikkelaar en initiatiefnemers Bas en Jeroen v< aanwezig om de Deze informatieavond werd met rs goed be tte, architect. (Advertorial) tilburg - Op dinsdag 5 september werd voor omwo nenden van de bedrijfshallen aan de Groenstraat een informatieavond georganiseerd bij Café Bet Kolen aan de Broekhovenseweg. Tijdens deze avond werden belangstellenden geïnformeerd over de plannen met de bestaande loodsen. Amsterdam - Tijdens de jaarlijkse ABN AMRO Retailer of the Year Awards is Specsavers officieel uitgeroepen tot Beste Winkelketen van Nederland 2017-2018 in de categorie Audiciens. tilburg - Op zondag 24 september is er een grote snuffelmarkt bij het Koning Willem II Stadion aan de Goirleseweg 34 in Tilburg. Er zul len honderden particuliere stand houders aanwezig zijn, die hun overtollige huisraad willen verko pen tegen dumpprijzen. De markt zal plaats vinden in de buitenring van het stadion en op het parkeer terrein voor de hoofdingang. De markt duurt van 10.00-17.00 uur. Ook zij zijn klein begonnen, maar zijn dankzij vakmanschap en lief de voor het vak uitgegroeid tot een mooie stoffeerderij waar par ticuliere klanten zich thuis voelen. Deze klanten hebben mede voor de groei van het bedrijf gezorgd. Daarnaast komt u, waar ook ter wereld, overal producten van Smits Van Ree tegen. Van akoes tische panelen tot plateaus voor sieraden en schoenen, banken in modehuizen en bankgebouwen, kortom alles wat gestoffeerd kan worden wordt door hen gedaan. Vooral trots zijn zij op een buizen- frame dat voor de Nederlandse spoorwegen is ontworpen, en op Niels en Monique van Ree zijn met hun bedrijf 10 jaar in Moergestel gevestigd geweest en hebben be sloten terug te gaan naar Tilburg. De groei van het bedrijf heeft ervoor gezorgd dat zij naar een grotere locatie moesten uitzien, en het moderne, ruime pand aan de Floresstraat 1 is hiervoor heel geschikt. Klanten die hier naar bin nen gaan zien dat het pand klaar is voor de toekomst en kunnen er zeker van zijn dat er naar ze geluis terd wordt. Monique zegt: "Vanaf het eerste contact met een klant moeten zij weten dat wij aandacht voor ze hebben". ode een opdracht in Stockholm. Daar, in de Flagshipstore van Ralph Lau ren, een prestige project van de wereldberoemde modeontwer per, staat een schitterende trap. De trapleuningen hebben zij met tuigleder bekleed, met een prach tig resultaat. Andere lederen delen zijn daar ter plaatse met speciale verftechnieken behandeld, zodat zij een oudere, mooie uitstraling hebben gekregen. Ook binnen de revalidatiebranche heeft deze stoffeerderij een uit stekende naam weten op te bou wen. Alles wat met invaliditeit te maken heeft komt bij hen voorbij, van rolstoelen en scootmobielen tot toiletzittingen en bedhekbe- schermers. Zijn persoonlijke aan passingen nodig, dan wordt ook daar voor gezorgd. Daarnaast zijn het fabriceren van matrassen voor operatiekamers, gips- en behan- delkamerbedden en aanverwan te artikelen veel voorkomende werkzaamheden. Bezoekers kunnen terecht voor o.a. stofzuigers, gasfornuizen, keuken machines, kleinmeubelen, decora tieve spullen en servieswerk. Maar ook voor de verzamelaar valt er genoeg te zien en te beleven; te lefoonkaarten, postzegels, singels, munten en cd's bijvoorbeeld. met veel enthousiasme inzet voor Specsavers. Elke dag doen onze medewerkers hun uiterste best om klanten optimaal te bedienen met de beste optiek- en hoorzorg in combinatie met een betaalbare prijs om zo hun verwachtingen te overtreffen. En als onze klanten dit dan ook zo waarderen, dan is dat het mooiste compliment dat je als bedrijf kunt ontvangen." Het familiebedrijf heeft als missie om betaalbare en professionele oog- en hoorzorg voor zoveel mogelijk mensen toegankelijk te maken. Steeds meer Nederlanders weten de retailketen te vinden getuige de groei die het bedrijf doormaakt. Het komende jaar wil Specsavers nog zo'n 10 tot 15 winkels in Ne derland openen. Q&A is initiatiefnemer van de jaar lijkse Retailer of the Year verkie zing. De awards zijn dit jaar voor de vijftiende keer uitgereikt. ABN AMRO is als hoofdsponsor aan de verkiezingen verbonden. lichten. Alle aanwezigen waren erg enthousiast over het fraaie ontwerp en de komst van diver se zorgverleners, waaronder een apotheek op de begane grond van het zorgcomplex. "Het ziet er mooi uit", het is een hele ver betering ten opzichte van de huidige hallen" en "jammer dat het geen koopwoningen zijn" waren de reacties van de aan wezigen. Wel werden terech te vragen gesteld over o.a. het parkeren en de aansluiting van het gebied op de huidige be bouwing. Toegezegd is dat deze vragen in de verdere uitwerking zullen worden meegenomen. Op vragen over de doelgroep bewo ners van het zorgcomplex heeft ASVZ geantwoord dat het jong volwassenen betreft met een lichte beperking, in de leeftijd van 18 tot 35 jaar. Hoe nu verder? Momenteel werkt de gemeente het bestemmings plan verder uit, dat nodig is om de benodigde vergunningen te kunnen verlenen voor het zorg complex. Zij hebben dit voortva rend opgepakt en naar verwach ting wordt het bestemmingsplan in november ter inzage gelegd. De planning is dat aan het begin van het nieuwe jaar gestart wordt met de sloop van de huidic drijfshallen, waarna de bou\ voor de zomer is voorzien. Specsavers kreeg van haar klanten de hoogste waardering en bleef daarmee andere audicienketens voor. De awards werden uitgereikt tijdens het ABN AMRO Retailer of the Year Gala in Amsterdam. Directeur van Specsavers Neder land, Remko Berkel: "We zijn on gelooflijk trots en blij! Deze prijs is voor iedereen die zich dagelijks Kortom, een stoffeerderij w voor alle mogelijke werkzac den terecht kunt, waar u hartel wordt ontvangen, en verzek. bent van vakbekwaamheid! U b< van harte welkom aan de Flor straat 1 in Tilburg, waar de koffie voor u klaarstaat. .BURGSE be ta rt

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 29