*1 a 4 port Schaken in Berkel-Enschot Ronde van Korvel smaakt naar meer V nschrijving Warandeloop Tilburg p safari geopend Cursus plaatsen? 7962 21 DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2017 KOERIER LBURGSE STILTE OCHTEND QIGONG MINDFULNESS EYE OPENER SCHILDEREN in het HB ATELIER OPEN DAG CNGO NIEUWE TAI CHI LESSEN Schilderen en Mixed-Media YOGA OP DONDERDAGAVOND iburg - De Loket.nl Warandeloop Tilburg gaat dit jaar p safari: het evenement vindt plaats op het terrein an Safaripark Beekse Bergen. Inschrijven is vanaf nu logelijk. Meditatiecursus en -programma van SATI TEKENEN, SCHILDEREN IN TILBURG Meer informatie: Frans Deckers, tel. 013- 5332527 of 06-13640505, www.schaakver- enigingdeoudetoren.nl I zijn nog enkele plaatsen vrij bij de inderdagavond groep Yoga me- tatie ontspanning. P van Oeveren 06 49634493 Sw.centrumbewustbewegen.nl Ga naar: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren -> Cursusaankondigingen^ »an de Oude Waran- ccr.se Bergen is door ie aangegrepen om u jzonder onderdeel ie Safari Run. Op ?n deelnemers ioor het safa- arblijven r. Hierna iereen rie dagen ^—"tste cross evenement van wei land beslaat als vanouds drie igen. Na de spectaculaire fun nop vrijdag, Warande by Night, aan er verdeeld over de zater- ig en zondag op het program- la wandeltochten, wedstrijden »r basisscholieren, jeugdlateten, rasters, trimlopen, halve mara- I ion, G-atleten, een businessrun Taijiquan (Tai Chi) is naast een diepe vorm van Qigong ook een sport. Het versterkt de gezondheid van lichaam én geest. Deze lessen zijn lichame lijk iets pittiger dan onze lessen in uitsluitend Qigong. Er zijn begin- nerslessen op dinsdag 10.45 uur en 20.15 uur, op woensdag 9.30 en op donderdag 19.00 uur. Neem een gra tis proefles. Hierna kunt u nog een proefpakket van vijf lessen kopen voordat u beslist over lid worden. Zit www.cngo.nl Tel. 5770261 7 Futloos, of zoek je een nieuwe uit daging? Schilderen brengt je geest tot rust en prikkelt je creativiteit. Iets maken voor jezelf of voor een ander verhoogt de geluksbeleving. Onder begeleiding 28 keer les op donder dag 182,- euro bel 06-51121870 www.hannekebollen.nl 1 Hiy let groots oor minder last van stress en angst, in betere balans en concentratie Igewoon positiever zijn. Misschien II je leren mediteren of anders kij- in naar jezelf of het leven? Velen rer de wereld gingen je voor. Do- vond 28 sept start basiscursus van Jit lessen in Udenhout, op vrij-och- nd 29 sept. in Haaren. Informatie/ inmelden op www.aardewijs.nl of 8013-5333199. ememers veel bij- publiek, -“rgoden Safari Run De verhuizing van de naar de Beekse de organisatie een wel heel bijze toe te voegen, de zondagochtend loper bij zonsopkomst do ripark, langs de dierenver en de schitterende natuur. H staat er bij de finish voor iede een ontbijtje klaar. berkel-enschot - Bij Schaakvereni ging De Oude Toren uit Berkel-En- schot is het nieuwe seizoen van start gegaan. Gespeeld zal worden in twee ronden. Na de eerste ron de vindt indeling plaats in groe pen van min of meer gelijke sterk te. Nieuwe schakers uit Tilburg en ZONDAG 24 SEPTEMBER van 9.30 - 12.00 uur vindt de eerste stilte ochtend van dit seizoen plaats. Het wordt een ochtend vol beweging en meditatie. Het uiteindelijke doel van de ochtend is in contact komen met jezelf en tot rust komen. Jop van Oeveren Centrqm Bewust Bewegen www.centrumbewustbe- wegen.nl 06 49634493 Inschrijven Hoe eerder je inschrijft, des te voordeliger je deelneemt aan het evenement. De voor-inschrij- vingsperiode loopt tot en met 17 november, maar tot 6 november geldt een speciaal kortingstarief. Ook na 17 november kun je nog inschrijven, zij het met een toeslag. Bij Warande by Night en de Safari Run moet je er zeker vroeg bij zijn. De eerste 500 deelnemers krijgen hier namelijk 5 euro korting. E3ww Alle informatie over inschrijven, tarieven en starttijden is te vinden op website www.wa- randeloop.nl Voorzitter Cees van Loon is in zijn nopjes. "We zijn als organisatie trots op het feit dat we nog steeds kunnen vernieuwen. Na de toe voeging van Warande by Night enkele jaren geleden is het nu tijd voor de Safari Run. Een schitterend en uitdagend onderdeel." Aanstaande zondag 17 september houdt het CNGO in de Groeseind- straat weer open dag. U bent vanaf 11.00 uur welkom voor gratis proef lessen, film, een lezing en demon straties. Tijdens deze dag ontvangt u €20,- korting op een proefpak ket van vijf lessen en wanneer u lid wordt betaald u geen inschrijfgeld. Zie het programma op onze site www.cngo.nl i kopen Atelierc3 is inmiddels een begrip in Tilburg waar weer volop cursussen tekenen en schilderen worden aan geboden. Voor meer informatie zie onze website: www.atelierc3.nl of tel. Bart v.d.Weegen 013-5351675 Of 06-36127878. (b.g.g. John Jong- bloed-06-27082916) en de internationaal gelouterde crossgala's. De organisatie ver wacht 6000 deelnemers. Niet in de laatste plaats vanwege het nieuwe onderdeel, de Safari Run op de zondagochtend. mee te werken, waardoor zowel renners als toeschouwers een nat pak bespaart bleef. Helaas lieten de prominenten het zondag afweten. De organisatie besloot daarop de 200 euro prij zengeld voor de prominenten niet in eigen kas te storten, maar om dit bedrag beschikbaar te stellen voor de slachtoffers van orkaan Ir ma op het Antilliaanse eiland Sint Maarter De wede van Korv Op staat van programma. p 24, 25 en 26 november staat ifaripark Beekse Bergen drie da- en lang in het teken van top- en eedtesport en van gezonde strijd I igezelligheid. De organisatie laat I idertussen de wissel van locatie Ir -* «onopgemerkt voorbijgaan. Ontdek het plezier van schilderen, kom meedoen op Carre. 5 avonden Schilderen Beleven start 21 september cursus Schilderen Mixed Media start 22 november Linda van Os www.sisalin.nl 06- 33941148 Stichting Aandachtsmeditatie Til burg start op 7 september weer met de wekelijkse meditatieavonden op donderdagen vanaf 20.00 uur. Ieder een met meditatie-ervaring is van harte welkom. De poort is open van af 19.30 uur. Vanaf 29 september verzorgen we weer een introductiecursus voor mensen die meer willen weten over boeddhisme en zelf ervaring willen opdoen met Vipassana-meditatie. De cursus wordt gedurende 5 op eenvolgende donderdagavonden (van 20.00-21.30 uur) en een zon dagochtend op 5 november, 09.30- 12.30 uur. Daarnaast organiseert SATI weder om een weekeind-retraite onder leiding van Ank Schravendeel en Karin Doms, vanaf vrijdagavond 10 november (19.00 uur) tot zondag middag. Deze retraite is een mooie manier om je meditatiebeoefening te verdiepen. Nadere informatie zie: www.sati. nl; aanmelding via de mail sati-til- burg@live.nl, of telefonisch via nrs 06-21234272 (Karin) of 06-28549931 (Peter). Tilburg - In navolging van de in juni gehouden Ronde van den Besterd is ook Ronde van Korvel terug op de wielerkalender. Op zondag 10 september werden na een lange periode zonder wielerevenement op Korvel wedstrijden gereden in verschillende jeugdcategorieën. Na een dikke bandenrace, kwa men jeugdige renners en rensters in verschillende leeftijdsklassen in actie. Het zorgde regelmatig voor boeiend spektakel op het 1200 meter lange parcours. Het initiatief van de onder op Korvel kon rekenen op val van zowel coureurs als Bovendien wisten de weergr omgeving zijn van harte welkom. Gespeeld wordt elke donderdag vanaf 20.00 uur in De Druiventros. Wordt in China gezien als de meest effectieve bewegingsleer om de ge zondheid te verbeteren. Eenvoudig om te doen en daarom ook zeker geschikt voor senioren. Er zijn iede re ochtend en iedere avond lessen in Qigong. Ontdek zelf wat Qigong voor u kan betekenen en neem een gratis proefles. Zie onze site: www. cngo.nl Tel. 5770261 Groeseindstr. 91 spaart- lieten de j afweten, t daarop d voor de >n kas te rag slachtoffers van het Antilliaanse e »n. dergeboorte van de Ronde rvel is geen eenmalige zaak, zondag 9 september 2018 at namelijk de volgende editie i dit wielerevenement op het ■^9*Mcrie' '1 Loket.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 37