FESTIVAL CIRCOLO NAAR TILBURG ICIRCOLO De Kweker Start cursusseizoen 2017-2018 Factorium Podiumkunsten ONTDEK JE TALENT! Cultuur in i? Mi M si It Bezoek de laatste Landlopers wandeling in Moerenburg! 15 .NR 3 NAJAAR 2017 5 najaar; u Li Dor jongleren en ‘amiliar Faces; een mbinatie van dans, atthammer met een ee touwen. Laure ze act iedereen Oefening baart kunst. Dat weten wij bij Factorium Podiumkunsten als geen ander! Midden in de binnenstad van Tilburg vind je de plek waar de podiumkunsten muziek, theater, musical en dans samenkomen in één gebouw. Een ‘cursushuis’ voor amateurs, toekomstige professionals en mensen die willen doorstromen naar een vakopleiding. Wij bieden mogelijkheden voor alle leeftijdsgroepen, van de allerkleinsten tot senioren. Factorium Podiumkunsten is ook te vinden op locaties in de Reeshof, Goirle, Riel, Udenhout en Berkel-Enschot. De Kwekerij is een groep dansers, acteurs en muzikanten die zich gespecialiseerd heeft in het maken van hele bijzondere wandelingen in de natuur. Onder leiding van een gids dwaalt het publiek door het landschap, waarbij zich steeds een ander verhaal ontvouwt. De afgelopen vier jaar was Moerenburg het decor van deze avonturen. Op 30 september en 1 oktober, om 13.00,15.00 en 17.00 uur nemen zij afscheid van dit prachtige landschap. In samenwerking met café Zomerlust maken zij van Landlopers #5 een intieme en feestelijke gebeurtenis, inclusief een heerlijke barbecue. www.dekwekerij.nl In oktober 2018 rijden de vrachtwagens H| met de tenten voor circusfestival Circolo H niet meer naar Landgoed Velder te Liempde, H maar slaan ze af richting Tilburg. Vanaf H volgend jaar is Tilburg de thuisstad voor 1 Festival Circolo. Met in de even jaren een H festival in tenten in een mooi park en in de 1 oneven jaren circusvoorstellingen in Theaters H Tilburg, De NWE Vorst en de studio’s van H Fontys. Zo krijgt de herfstvakantie in Tilburg H voortaan extra kleur! Hl Jeh( 'H| van' Je hoeft echter geen jaar te wachten om te genieten ,«n vernieuwende circusvoorstellingen, want op Hl initiatief van Festival Circolo vindt vanaf 2017 de uitreiking van de BNG-bank Circusprijs plaats in H Tilburg. Uit alle afstudeerders van de Nederlandse Hl HBO-circusopleidingen in Rotterdam en Tilburg zijn H vier acts genomineerd: H Liza van Braki die de nieuwe circusvorm Hl Jugglobatics’ heeft ontwikkeld dooi Hl vloeracrobatiek te combineren. Fami Hl kwartet met een verrassende combir Hl theater en acrobatiek. Naomi Brat Hl mooie maar ook stoere act in twee Hl °sselindie met haar clowneske trapeze H op het puntje van hun stoel laat zitten. H De uitreiking vindt plaats op donderdag 19 oktober H om 20.00 uur in De NWE Vorst H www.festivalcircolo.nl I tickets: www.denwevorst.nl Als je voor Factorium Podiumkunsten kiest, kies je -voor een plek waar heel veel samenkomt. Je wordt begeleid door docenten die snappen watjij wilt bereiken en zich volledig inzetten om dit samen met jou voor elkaar te krijgen. Op een hele plezierige manier, want podiumkunst is plezier! Je ontmoet regelmatig andere podiumkunstliefhebbers en dit leidt vaak tot een aangewakkerd vlammetje van inspiratie en uitwisseling van ideeën. Factorium Podiumkunsten is een plek waar talenten schitteren. Niet alleen bij het volgen van een cursus, maar ook tijdens optredens voor het ‘grote publiek’! Bezoek een spetterende musicalvoorstelling in onze prachtige theaterzaal, een intiem vioolconcertje of juist een knallende popband. Ga naar een indringende en spannende theatervoorstelling of een dansoptreden waarbij je zelf bijna niet stil kunt blijven zitten. Als je zelf mee wilt doen, geef je dan op voor ons open podium Links van het LED-scherm. Verder kennismaken? Kom naar de Open Dag op 17 september, 13.00 - 16.00 uur (locatie: Koningsplein 11A Tilburg, ingang ligt aan Bisschop Zwiisenstraat). www.factorium.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 27