I Win! ^3 [Hevhoef-Backstage o n MU ZJ3 MU ZJ5 CULT NR 3 NAJAAR 20l|r NR3NAJA? ir Najaar 2017 zaterdag 14 oktober The Doors in Concert zaterdag 18 november Phil Bee’s Freedom .zaterdag 16 december Sean Webster 20.30 u Wil je kans maken op twee vrijkaarten voor het Yoga Concert op 1 oktober? Stuur dan voor 24 september eei mail met je naam, de naam van wieje mee wil nemen en waarom naar communicatie@theaterstilburg.nl Heyhoef-Backstage gaat dit jaar het vierde seizoen in en er staan weer een aantal verrassende acts op het programma. Met podium brengt soul, blues, rock en jazz gerelateerde livemuziek met vaak twee acts op een avond. Heyhoef-Backstage heeft een gevarieerd aanbod van nationale en internationale, aansprekende bands. Iedere derde zaterdagavond van de maand wordt wijkcentrum Heyhoef (Reeshof) omgetoverd tot een muziekzaal met een werkelijk fantastische akoestiek en ambiance. Heyhoef-Backstage trapt op 16 september het seizoen af met een avond geheel in het teken van de Brabantse Blues. Op het programma André van den Boogaart 8< De Tornado’s met Jan de Bruijn als voorprogramma. Van den Boogaart zingt hoofdzakelijk in het Tilburgs en Nederlands. In 2017 heeft hij ‘De Tornado’s’ om zich heen verzameld, waarmee hij binnenkort het nieuwe album Terug van Nergens uitbrengt. Verwacht in 2018 The Tibbs, Metropole’s Blues en Soul Standards, Jan Akkerman-Junior Mack The Visionairs, Saron Crenshaw. www.heyhoef-backstage.nl In de concertzaal van Theaters Tilburg kun je, onder het lichtkunstwerk van Peter Struycken, iedere eerste zondag van de maand op zoek naar het antwoord op de vraag: ‘Hoe voelt live muziek nu eigenlijk?’ Onder de bezielende leiding van een yogadocent wordt je eigen lichaam hét instrument om een concert op een hele nieuwe manier te beleven. Acht concerten met een ander (muzikaal) thema, geschikt voor stijve harken met de beste bedoelingen én volleerde benen-in-de-nek-leggers. Het eerste concert van dit jaar staat in het teken van de renaissance. Kijk voor meer informatie op www.theaterstilburg.nl. Ga je mee? Theaters Tilburg I concertzaal I vanaf zo 01 okt 110:00 u per concert 12,50 I gehele serie (8 concerten) 80

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 20