5 *^^5 2e bril totaal gratis 'nóbert/ Oog- en hoorzorg van Specsavers in Tilburg Ub. Mil I Zorgeloos wonen aan de rand van het Wandelbos Inter eeshof De Fonkel van start 'The €0 \/e CAfh Pastorale jaar 1 Bt*- Cursus'De kracht in jezelf' keer per maand op vrijdag van 9.30 tot 12.30 uur in wijkcentrum Heyhoef. De kennismakingsbijeenkomst start om 9.30 uur. Vooraf aanmelden mag, het is niet verplicht. Meer informatie bij Juanita Mutsaers: juanita. mutsaers@planet.nl of kijk TILBURGSE KOf 6 (advertorial) I DIANAKA t 1 2e bril Profiteer nu! SpecsaversJ Specsavers beoordelingen Goed Q.Q van 0-10 Voor uzelf of een ander Gediplomeerde opticiens Voor een zorgvuldig oogonderzoek en een correcte oogmeting maken wij gebruik van geavanceerde technologie. Onze mbo- gediplomeerde opticiens of hbo-gediplomeerde optometristen stellen u daarnaast vragen over uw gezondheid, uw levensstijl en of u zelf iets is opgevallen aan uw gezichtsvermogen. Zo zijn bijvoorbeeld bij ongeveer 80% van de brildagers de hoornvliezen niet helemaal rond, maar enigszins de vorm van een rugbybal. Dat wordt astigmatisme of cilinderafwijking ge- Uw zicht is een belangrijk zintuig en daarom verdienen uw ogen de beste zorg en de beste producten. Dat staat bij ons centraal. Met wereldwijd tientallen miljoenen tevreden klanten, durven wij gerust te zeggen dat we de expert zijn op het gebied van brillen en glazen. Door de combinatie van gediplomeerde lokale opticiens met een inkoopkracht van meer dan 2000 winkels wereldwijd kunnen wij u kwaliteitsproducten van 's werelds beste fabrikanten aanbieden tegen de scherpste prijzen. Het ene glas is het andere niet Het ene brillenglas is het andere niet In de eerste plaats moet het glas natuurlijk van de juiste sterkte zijn. Wanneer u dichtbij of op afstand niet scherp kunt zien, dan heeft u enkelvoudige glazen nodig. Bijvoorbeeld om te lezen, om op de computer te kijken of juist om auto te rijden. Daarentegen bieden varifocale glazen scherp zicht voor zowel veraf als dichtbij. Wij adviseren u wat voor u de beste oplossing is en leveren de allerlaatste generatie (varifocale) glazen voor een optimaal kijkcomfort. Overigens moeten veel mensen even wennen aan de andere manier van kijken met varifocale glazen. Mocht het voor u na drie maanden lastig blijven, dan is dat bij ons geen enkel probleem. Met onze tevredenheidsgarantie zoeken wij met u naar een beter passende oplossing. Helemaal op maat voor u Na het kiezen van een montuur zorgt onze glasspecialist voor een nauwkeurige afstemming van de glazen op het gekozen montuur. Daarvoor gebruiken wij de Digitale Precisie Meter (DPM). Met een iPad maakt onze glasspecialist een foto van uw gezicht terwijl u het gekozen montuur op heeft. Met een unieke applicatie wordt vervolgens tot op de millimeter precies berekend waar u door het brillenglas heen kijkt. Op basis van die informatie worden uw brillenglazen exact ingeslepen in het montuur, zodat u het meest optimale kijkcomfort heeft. En als u uw bril op afspraak in de winkel komt ophalen, dan nemen wij alle tijd om uw bril goed af te stellen op uw gezicht voor het meest prettige draagcomfort. Meer op maat kunt u uw bril niet krijgen! Tilburg Centrum Heuvelstraat 27 Tel. 013 5812102 (Nieuwadres) Tilburg Heyhoef Heyhoefpromenade 54 Tel. 013 303 2666 Tilburg Westermarkt Westermarkt 133-134 Tel. 013 468 5322 4 Ga naar specsavers.nl en maak nu een afspraak. Bij elke bril vanaf €79 Serviceappartementen Na nieti TILBURG - Op septembei nationaal in het Cen< 1 inTilbun 20.15 uur. De Duynsberg heeft alle elementen in zich om dit waar te maken. Indigolaan 100, 5044 SB Tilburg, www.duynsberg.nl Tel. 013-465 69 51 Contactpersoon: Mw, T. Gitnig I Ai DONDERDAG 31 AUGUSTUS 2017 TILBURGSE KOERIER TRUSTPILOT 6.756 beoordelingen (augustus 2017) H De Duynsberg biedt MT een totaalconcept van service en zorgeloos K J| en veilig wonen. MH Wij nodigen u daarom van harte uit om een ||||K afspraak te maken voor een rondleiding waarbij ff M wij u o.a. onze model- W1 woningen laten zien. Nog enkele a?partementen beschikbaar Alle serviceappartementen zijn zonnig gelegen op het zuidoosten of op het zuidwesten en u woont er geheel zelfstandig in een recent gemoderniseerd appartement. II kunt kiezen uit een 1 2- of 3-kamer appartement en daarnaast gebruik maken van de uitgebreide voorzieningen en een optioneel aan vullend servicepakket, met o.a. een abonnement op onze 24-uurs calamiteiten dienstverlening. Aanbieding geldt van 31 juli t/m 1 oktober 2017 bi, aankoop van elk montuur vanaf €79. Standaard enkelvoudige glazen opstedJ randfoze monturen adviseren wij extra dunne glazen8 De le bril is de bril metde hoogste totale waarde (montuurprijs koste» glazen en glasopties). De 2e bril (montuur glazen en glasopties) is helemaal gratis en kiest u in dezelfde winkel als de le bril. Nid in combinatie met andere aanbiedingen. Meer informatie in de winkel of kijk op specsavers.nl. O Specsavers 2017. specsavers» het Specsavers logo zijn merken van Specsavers. I Jatasja: 'Bij Specsavers word je als klant behandeld, liet als nummer. Het personeel is super gemotiveerd. De prijs-kwaliteit verhouding is top en de service is uitstekend!' noemd. Onbewust corrigeert u uw ogen bij het kijken, wat erg vermoeiend kan zijn en zelfs tot hoofdpijn kan leiden. Dat is prima op te lossen met een reguliere bril, waarvoor u bij ons geen extra kosten betaalt. Internationale cl zingen en het eerste In concert Til bui de jonge Tilb Heuvelmans. Freek Heuveli zijn 10e leve vooropleiding rige leeftijd a. aan het Con< 4/ 50 jaar inr&4P L <967-2017 Leny: 'Een fijne ervaring met deskundig personeel. Er wordt tijd genomen voor de oogmeting en het afstellen van de bril.' Zorgeloos en veilig wonen Bosrijke omgeving Concurrerende huurprijzen op www.ante-vasin.nl. Deze cursus is een burgerinitia tief en wordt ondersteund door Contourdetwern en Kwartiermaken Midden-Bra- bant. Wie gebruik wil maken van de meedoenregelirig kan contact opnemen met Juanita. Tilburg - Op vrijdag 8 september, Feest van Ma ria Geboorte, wordt het pastorale jaar van de Emmausparochie, Groenlostraat 1 in Tilburg, ge opend. Dit zal gebeuren met een plechtige H. Mis om 20.00 uur. De pauselijke nuntius in Nederland Mgr. Cavalli zal deze H. Mis celebreren. TILBURG - Op Conversat Kris Verdo Theaters T op vrijdag van Edwaï tilburg - In wijkcentrum Heyhoef is op vrijdag 8 sep tember een vrijblijvende kennismakingsbijeenkomst voor de cursus De kracht in jezelf, die op vrijdag 22 september begint. De deel nemers leren anders kijken naar en omgaan met wat zich voordoet in hun leven. De methodiek is gebaseerd op eigen ervaringen van de cursusleidsters gedurende een ontdekkingsreis van ruim 20 jaar. Deze cursus wordt gegeven door Alma Patist, holistisch coach en psychosociaal therapeut, en Juanita Mutsaers, kunst zinnig dynamisch coach en sensitherapeut. De cur susbijeenkomsten zijn één tilburg - Op maandag 28 augustus, de eerste schooldag van het nieu we schooljaar, heeft obs de Fonkel zijn nieuwe naam feestelijk in ge bruik genomen. Door samen heel veel bellen te blazen, werd voor een fonkelend spektakel gezorgd op de school die voorheen door het leven ging als obs Gesworen Hoek. Op het hoogtepunt werd de oude schoolvlag weggenomen en werd het nieuwe logo boven de ingang zichtbaar. Alle leerlin gen hebben een rugzakje cadeau gekregen met de nieuwe school- naam en het logo erop. Eén van de grc nen voor Conv of the world) van de Russi schrijver en di Hij beschreef onverwachte een flinke sc het grauwe e Stalinistisch R genwoordig a

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 6