c SALE SALES bod ‘f I OPRUIMING GEBRUIKTE MEUBELS •Losse STOELEN va<1,- Lancering nieuwe beeldbank voor Tilburg olumn Wat een bak Festival Boerendag en Oldtimershow Alphen groter dan ooit 1! Psycho Mind Baby van de maand rgse er BEHMIOUR I magnitude Peeth 3 X ril ■Jnfo Petra Jansen Meer informatie: www.boerendagalphen.nl FECASNO Maatwerk is de kracht /IEUBELHUIS Quality living by Coenen □men en ig! km toeren door het mooie Brabant se land. Zorg wel dat je om 10.00 uur aanwezig bent als je mee wilt rijden. Meer informatie: www.psychomindfestival.nl lensen en Zandkuilstraat 23 - Poppel (B) www.poppelsmeubelhuis.com Open: ma t/m zo 10.00 -18.00 u - dinsdag gesloten Tilburgseweg 64 - Poppel (B) www.bedbehaviour.be Open: ma t/m zo 10.00 -18.00 u - dinsdag gesloten >n een, jwe ;n. Quality beds by Coenen moge video's gen get rechte alphen - Op zaterdag 12 augustus staat in Alphen de 34e editie van de Boerendag en Oldtimershow in op het programma. heidskenmt dit mater je bij aar identitei r Tilburg - Donderdag 20 juli is merktilburg.nl gelanceerd. Merktilburg.nl is dé nieuwe beeldbank voor beeldma teriaal over Tilburg. waren zeer jend toen Iburg via ont- adres. Merktilburg.nl bevat alle in grediënten die je nodig hebt om het merkTilburg te verwoorden en in beeld te brengen. De teksten en foto's op deze site verbeelden de merkwaarden en de persoonlijk- imerken van de stad. Door ;riaal te gebruiken, draag m een sterke en herkenbare ait van Tilburg. Handmade (ieddint) ten uit de regio gepromoot worden en zijn er de hele dag demonstra ties. Zo zal een hoefsmid Belgische paarden beslaan, is er volksdansen en is er ganzen drijven met Boi Collies. Koerier heeft op 17 augustus weer van de Maand'. ./ij op zoek naar de -:gste en schattigste ..öurg en omgeving. Is uw kindje geboren na 1 augus tus 2016 en lijkt het u leuk om uw koter in de krant te zien? Stuur dan uiterlijk vrijdag 11 augustus een foto van uw baby naar adverten- tie@tilburgsekoerier.nl, samen met zijn of haar naam, geboortedatum, geboortegewicht en andere leuke wetenswaardigheden. Misschien wordt uw zoon of dochter dan wel baby van de maand augustus! TAFELSva €17,- 2-zits BANKENva €19,- •EETHOEKEN va <29,- KASTENv.a€39,- BANKSTELLEN.va €79.- Hét adres voor spotgoedkope meubels, woonaccessoires en vintage kleding Winkel: Korvelseweg 159 - Tilburg di t/m za open Magazijn: Kapelmeesterlaan 114 do t/m za open T. 013-5359 858 www.peerke.biz De Tilburgse donderdag 1 de rubriek 'Baby Daarvoor zijn wij leukste, grappigs baby's van Tilbu idje geb en lijkt van de kermis? en zoek je j? Of schrijf a je behoef- tekst over Op het programma staat verder het boerenleven uit het begin van de vorige eeuw en de presentatie van oude ambachten, zoals manden vlechten, quilten, spinnen van wol, kantklossen, strooipoppen maken, wassen op grootmoederswijze, koken van oude gerechten, vilten, roggebrood met vet eten, leder be werken en zeis 'haoren'. Daarnaast is er een markt waar allerlei produc- Kinderactiviteiten Kinderen mogen meerijden op oude boerenkar, zich laten schmin ken en kunnen zich uitleven op een springkasteel. Verder is er voor hen een draaimolen, kunnen ze een rit je maken op een pony, mee helpen koken en wassen, dieren knuffelen, bijen zoeken, koekjes versieren, ma ïskolven pellen en vermalen, een koe melken en nog veel meer. een ietwat ongepolijste omgeving (rauw). Deze combinatie van ei genschappen maakt Tilburg uniek. Ze geven de stad een ongekende charme, maken van Tilburg een onderscheidend 'merk'. In onze ac tiviteiten en uitingen vormen deze zes eigenschappen altijd het uit gangspunt. Zo zorgen we voor een eenduidig beeld vanTilburg dat-ie- dereen begrijpt en ervaart. We hel pen Tilburgers om hun verhalen, ideeën en initiatieven te vertellen aan de rest van de wereld. Zodat zoveel mogelijk mensen Tilburg le ren kennen en kiezen voor de stad. itaande Specsavffl Regio's grootste slaapwinkel TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 27 JULI 2017 URGSE KOEfi Via deze website is het direct jelijk om foto's, teksten en te downloaden voor ei- ïbruik, geheel kosteloos en tenvrij. Marketing Tilburg sti muleert hiermee de mogelijkheid voor inwoners, bedrijven, studen ten en bezoekers om over de stad i te communiceren. Ook is het mo gelijk om zelf foto's op te sturen voor de beeldbank. In samenwer king met Bibliotheek Midden Bra bant zorgt Marketing Tilburg voor updates met nieuwe content. Eigenschappen Tilburg is een stad waar me gemakkelijk samenwerken oog hebben voor elkaar (sociaal), waar verfrissende, nieuwe idee- en ontstaan (experimenteel en tegendraads), waar we de schou ders eronder zetten (daadkracht), om onszelf lachen als iets anders uitpakt dan verwacht (humor), en waar mensen zich thuis voelen in Identiteit Beelden nodig var. d. Bouw je een website c naar foto's van Tilburg? je een brochure en heb te aan een wervende de stad? Dan ben je aan het juiste Stichting Marketing Tilburg werkt sinds medio 2015 aan de opdracht om meer bedrijven, studenten, bewoners en bezoekers voor Til burg te laten kiezen. De wijze waarop ze dit doen, de strategie, is beschreven in een meerjaren plan, en wordt jaarlijks vertaald naar een jaarplan met concrete activiteiten. Deze Boerendag overtreft alle voor gaande edities. Het thema van de dag is Melk: we lusse er wel pap vanDe bezoekers kunnen o.a. kennismaken met handmelken, ma chinaal melken en het tankmelken. Wat de oldtimershow betreft staat dit jaar het tractormerk Massey-Fer- - guson centraal. Verder zijn bekende andere oldtimers te bezichtigen zo als tractoren, stationaire motoren, (vrachtauto's, motoren en (brom) fietsen. Er is verder een bomfiets- en So- lex-tocht uitgezet. Dat betekent 65 tilburg - Het indoor festival Psy cho Mind brengt twee dagen met psychedelische rock, surf en gara ge naar Tilburg. Na de eerste be vestigingen maakt de organisatie bekend dat ook Indian Askin, The Mysterons, The Glücks, Mooon en The Hazzah te zien zullen zijn tijdens het tweedaags festival in Tilburg. Psycho Mind is een gloednieuw indoor festival dat georganiseerd wordt door Chunky Woo, 013 Pop podium, Cui de Sac en V39. De eer ste editie zal plaatsvinden op 15 en 16 september in 013, Cul de Sac en V39. Tijdens dit tweedaagse eve nement verwelkomen deze podia o.a. Birth of Joy, Iguana Death Cult, Indian Askin, Altin Gün, The Mys terons, The Glücks, 45ACIDBABIES, Fake Billy The False Prophets en veel meer. De reacties voor de hand ligge de gemeente Till sociale media een werpwedstrijd aankondig- de voor een interactieve afvalcontainer. 'Ik wil een afvalbak die maden detec teert, waarna de gemeente een seintje krijgt om de bak te komen legen', be dacht iemand. Een ander vroeg zich af of het inter actieve deel betekende dat de maden dan hallo terug gingen zeggen als je ze groette. Maar de grote meerderheid van de rea- geerders wilde toch het liefst dat de kliko's gewoor wekelijks geleegd werden in plaats van een nieu\ bak vol toeters en bellen Gelukkig voor deze men sen zat de vork anders in de steel dan zij dachten. De gemeente had bij de oproep namelijk per onge luk een foto van een duo- bak geplaatst, in plaats van een openbare afvalbak. Want daar ging de wed strijd over: ontwerp een Tilburgse versie van Holle Bolle Gijs. Die moet door middel van licht, geluid en/ of spelelementen mensen verleiden hun troep beter op te ruimen op straat. Ik wist het niet, maar Til burg kent blijkbaar al twee pratende afvalbakken (nee dit is geen flauwe grap over onzin kletsende po litici). Ze staan op de Wes- termarkt en kostten maar liefst 3200 euro per stuk. Je hoopt toch dat ze voor dat geld ook hufterproof zijn gemaakt. Daar staat tegenover dat je wel een applaus, getoeter of een bedankje krijgt als je er iets in gooit. In de Efteling is Holle Bolle Gijs al jaren een publieks lieveling. Maar ja, rond wandelen in een sprookje nodigt sowieso al minder uit tot vervuilen dan lopen tussen beton en uitlaat gassen. Interactieve, kleu rige afvalbakken fleuren het straatbeeld op, dat is zeker. Dus dan hebben we straks 10 leuke, pratende afvalbakken in plaats van 2 en dan is het geld op. Dan is Tilburg wel een ietsie- pietsie schoner. Maar ook niet meer dan dat. Wat een bak.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 3