ilburg in Bedrijf Tl Bl Tilburgse ondernemers vooruit met De Ploeg F F Trekpleister Paletplein viert opening met donatie aan Stichting Bas Aangepaste openingstijden Rechtswinkel Tilburg in de zomer 12 €1001 7/777 I Politieke kleur nieuwe burgemeester minder belangrijk voor BZW De eerste Ploeg Tilburgse ondernemers. I MM Tilburg - Ze timmeren behoorlijk aan de weg, de ondernemers van de eerste Ploeg. Inmiddels draaien ze als zelfstandi ge intervisiegroep en dat was ook de bedoeling. (advertorial) Kinderdagverblijf Pepino is Verhuisd! Berkel-Enschot heeft een nieuw Kindcentrum Als het aa een ambit op de kaa te lezen ir gemeestei niem heef voor de oj nenkort v< veel kans. De ra stoter zienir uit at De ra slote Ringl gen t pego betel verke ten c sers baan komt onde Vake goor, supe afspraak >men. De ag en 17.00 vooraan, akten de is goed on- Daarnaast jecoacht. Tilburg - Met veel enthou siasme opende Christa Laurijssen-Tieleman van Trekpleister de deuren van de nieuwe winkel aan het Paletplein 33 in Tilburg. j ontzettend v iedereen die k< ondernemers begonnen v ervaren ondernemers pal' kansom hun bedrijf eens der de loep te nemen, werden zij individueel ge I Ruim 2.30 mening ov burgemee De profit burgeme in de stai te benutl dichtbij weet te i graag iemand die ïrdiend in zowel bij de over- ake kleur min partijloze optie. Liever iemand die dag webs nl is mer spreekt vervalk De opening van Trekpleister Tilburg is feest aan de Dirk Kuyt Foundation voor een hanc Rechtswinkel Tilburg juli tot iet aan- a me- elpende )ied van ig, beauty opening de nieu we bieden een positieve en ontspannen sfeer waar iedereen was meer. Het ondernemerschap nóg beter onder de knie, gelijkge stemden om mee te sparren, be weging en verandering. Er staat nu een stevig team van ondernemers dat elkaar effectief ondersteunt. Tweede Ploeg Initiatiefnemers en trainers San dra Arink en Mathilde van der Pol van De Co-operatie: "Tilburg is een ondernemende stad. Volop potentieel om elkaar daadwerke- lijk vooruit te helpen. Tof om daar met De Ploeg zo tastbaar aan bij te dragen." De tweede Ploeg start na de zomer. Wie zich in het verhaal herkent en een prettige stok ach ter de deur zoekt, is welkom. Inko mensafhankelijke tarieven maken De Ploeg voor iedereen mogelijk. Misschien toch eens op www.deploegtilburg.nl kijken? De Ploeg is een divers team van Tilburgse ondernemers. Een half jaar trokken ze intensief met elkaar op. leder hield z’n eigen business, maar zij volgden gezamenlijk trai ningen ondernemersvaardig he den en intervisietechnieken. Verse stelijk gevierd met een donatie van 1.000 euro ndbike-event van Stichting Bas. FOTO: Erik van der Burgt/Hollandse Hoogte Voor mensen met een beperking is r sporten vaak niet vanzelfsprekend. Ik ben er trots op dat wij hen die mogelijkheid kunnen bieden", ver- i telt Dirk Kuyt. Ondanks dat de oud profvoetballer zelf niet aanwezig; kon zijn bij de opening, geeft hij i aan erg blij te zijn met de donatie van Trekpleister Tilburg. Het be drag van 1.000 euro komt ten goe- I de van het handbike-event van Stichting Bas. Binnen het kindcentrum werken de partners samen aan de (talent) ontwikkeling van kinderen en dat begint als de kinderen nog heel jong zijn. Op vrijdag 23 juni is kinderdagver blijf Pepino verhuisd naar basis school Berkeloo en heeft daar haar intrek genomen in de hiervoor speciaal verbouwde en ingerichte ruimtes. Berkel-Enschot heeft er een nieuw kindcentrum bij en daar zij we heel erg trots op! Vanaf maandag 26 juni bieden we in het kindcentrum aan kinderen ontwik kelingskansen, voor- en vroeg- schoolse educatie, en een uitda gend en speels vrije tijd aanbod! TILBURG werkt in de periode van 17 j en met 16 augustus 2017 m« gepaste openingstijden. U kunt uitsluitend op naar het spreekuur kor spreekuren zijn elke dinsdar donderdag van 14.00 tot 1 uur. Tijdens het spreekuur wordt beoordeeld of er spoedeisende handelingen nodig zijn in uw zaak. Is er geen sprake van spoed dan krijgt u een advies, maar wordt de zaak niet in behandeling geno men. Vanaf 17 augustus hervat de Rechtswinkel Tilburg zijn reguliere Tilburg - Een politicus of onder nemer met een stevig profiel in Den Haag, met de persoonlijkheid om niet, alleen Tilburg, maar meer nog de gehele regio te verbinden en als ambassadeur te vertegen woordigen. Dat is voor BZW Mid- den-Brabant de essentie van de profielschets van de nieuwe bur gemeester van Tilburg. De werk geversorganisatie levert hiermee een constructieve bijdrage in de zoektocht naar de nieuwe burge meester namens het bedrijfsleven uit deze regio. BZW ziet verder zijn sporen heeft ver het bedrijfsleven als heid. Hierbij is politie! der belangrijk. Ook een burgemeester is een zien de werkgevers partijen aan elkaar bindt en am bitie heeft om samen te werken. Participatie in een uitgebreid en relevant netwerk is dus wel van be- Kindcentrum Berkeloo biedt de kinderen een optimale start en uit stekende voorbereiding op de toe komst. Daarnaast zijn we als com plete en professionele organisatie ook de partner van de ouders! Zij mogen van ons verwachten dat wij hen ondersteunen en met raad en daad bijstaan. Wij ontzorgen en ontwikkelen! Daar staan we voor! Sinds vrijdag 30 juni zijn klanten uit Tilburg en omstreken van harte welkom in de vernieuwde drogis terij. Hier staan vriendelijke dewerkers klaar om de help« hand te bieden op het gebitv persoonlijke verzorging, gezondheid. Om de extra te vieren, doneert we winkel 1.000 euro aan de Dirk Kuyt Foundation. Hiermee maakt Trekpleister het handbike-event in Breda mede mogelijk, dat door Stichting Bas in september wordt georganiseerd. "Het is dubbel feest vandaag", ver telt winkelmanager Christa Laurijs sen-Tieleman. "Natuurlijk zijn we ontzettend blij met de opening van onze nieuwe, prachtig inge richte winkel. Tegelijkertijd vinden we het ook geweldig om een bij drage te kunnen leveren aan het Opbrengst Ondernemers herkennen veel bij elkaar. Ze houden van hun eigen vak, maar ondernemen hoort er ook bij en dat is niet altijd eenvou dig. Waar vind je je klanten, hoe hou je lol in het ondernemerschap en met wie kun je eigenlijk spar ren? Optrekken in een team sti muleert. "We hakken tenslotte met hetzelfde bijltje", zegt één van hen. Ploeg-deelnemers verbeterden hun bedrijfsresultaten, maar er zich thuis voelt! We zorgen voor natuurlijke overgangsmomenten, veiligheid en een vertrouwde omgeving. Omdat we nauw met elkaar samenwerken kunnen we onze krachten bundelen en met een veelzijdig en attractief aanbod inspelen op de behoeftes die de kinderen hebben. handbike-event van Stichting Bas dat in september plaatsvindt. Waar Trekpleister graag haar klanten de persoonlijke aandacht geeft die zij verdienen, zet de stichting van Dirk Kuyt zich 100% in voor spor ters met een beperking. Zodat ie dereen mee kan doen en iedereen -van jong tot oud- zich gewaar deerd voelt." "Sport heeft mij gebracht. Ik gun ie dienstverlening. Voor het maken van een afspraak in verband met een dringende ju- ridische vraag, kunt u de Rechts winkel Tilburg in deze periode el ke werkdag tussen 09.00 en 12.00 uur bereiken door te bellen naar 013-5353135. Voor het telefonisch stellen van uw juridische vraag (elke werk- van 09.00 tot 12.00 uur) of via jsite www.rechtswinkeltilburg. de Rechtswinkel ook in de zo- bereikbaar. Het formulieren- aekuur komt in deze periode te len. DONDERDAG 6 JULI 2017 TILBURGSE KOERIER lang, evenals invloed in Den Haag en bekendheid in en met Brussel, i Overige wensen die BZW graag in de Tilburgse burgemeester terugziet: - Grote affiniteit met het bedrijfsle ven en actief meewerken aan het behouden en versterken van een goed vestigingsklimaat in Tilburg en de regio Hart van Brabant voor (internationale) bedrijven. - Zet zich actief en enthousiast in voor Midpoint Brabant, is verbin dend in de Regio Hart van Bra bant en is boegbeeld/trekker van de Strategische Meerjarenagenda Midden-Brabant. - Is in binnen- en buitenland een enthousiast en inspirerend ambas sadeur van de stad en regio. - Heeft visie, is daadkrachtig, am bitieus en creatief en wint mensen voor zijn/haar ideeën. - Vervult een verbindende rol tus sen bedrijfsleven, onderwijs en overheid.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 12