J I Dubai: laat het verleden de toekomst ontmoeten Vakantie is Wist i 0 datP rt 019 I i Samen ontdekken. En of dat nu van de omgeving, de andere cultuur, het eten of van elkaar is. Zet op vakantie uw zintuigen open en genieten maar! -sterren en'HANSE- es zijn vloot peditieseg- nspireerd gebruik van nen. Het enieten van in de natuur. De hele wereld ligt aan uw voeten. Wanneer wij zeggen 'tijd voor elkaar' dan denken we aan een stedentrip, een cruise, romantiek of met het hele gezin een langere periode samen zijn. U heeft pas echt een fijne vakantie wanneer iedereen het naar zijn zin heeft. Bedenk voordat u een vakantie boekt, wat u nu het belangrijkste van een vakantie vindt. Vraag dat aan het hele reisge zelschap en geef die wensen aan uw reisadviseur door. Wij weten een goede balans te vinden en kunnen met name met de selectie van het hotel of appartement echt een onderscheid maken in de beleving van uw vakantie. Er is ontzettend veel te zien en te beleven in Dubai, ook net buiten de stad. Trek er een dag op uit en laat de stad achter u. Verken de woestijn met een 4x4 jeep of op de rug van een kameel. Sluit u dag af met een maaltijd in een bedoeïnentent en geniet van een onvergetelijke zonsondergang. De hotels hier zijn echt 'one of a kind'. De één mooier dan de ander, en de architectuur is uniek. Combineer strand, cultuur en te gekke excursies. Deze bestemming zal je niet snel vergeten! Dubai is overigens ook een leuke tussenstop voor uw vakantie naar een andere verre bestemming. Bent u op zoek naar een vakantie waar u vanuit het vliegtuig zo een andere we reld in stapt? Kom dan (met het hele gezin) naar Dubai. Breng een bezoek aan de Dubai Mall en de Dubai Fountain. Geniet van heerlijke plaatselijke en internatio nale gerechten in chique eethuisjes en ga op koopjesjacht in de beroemde soeks. als u het aan de kinderen vraagt, maar liefst 73% aangeeft dat het belangrijkste faciliteit op vakantie een 'gaafzwembad'is. En als we een bestemming moeten kiezen, dan geeft 31 aan het liefst een vakantie aan zee te willen beleven. Laat die waterpret maar beginnen! Of u nu op zoek bent naar een volledig All Inclu sive Resort, een stukje'couleur locale'zoekt en dus in een boutique hotel logeert, of dat u met een groep een eigen villa of appartement huurt waar u S| zelf lekker kunt koken. Bij Disma Reizen kunnen we het allemaal voor u regelen. Via onze partners in Nederland maar ook ter plaatse. Niks is beter dan een fijne vakantie voor iedereen! YD

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 23