NIETEN lp Jé B2 Curasao, een stukje Nederland in de Caribbean - Wist i dat? ■1ÏT NN Spaanse costa's De mooiste plekjes in de zon, tegen de leukste prijzen! 1 1 iket ‘Meer s ia Bent u nog op zoek naar een Last Minute voor deze zomer? www.disma.nl/thema/lastminutes iii "Bon Bini Curasao". Levendig en kleurrijk, dat is Curasao. Met zijn tweeën vertrekken naar dit Caribische eiland of met het hele gezin vakantie vieren. Het is er altijd zomer en de blauwe zee biedt heerlijke verkoeling. De zon schijnt het hele jaar en het eiland heeft prachtige stranden. De vele stranden liggen verspreid langs de Stop met zoeken. Laat Disma Reizen u helpen. Wij kennen de kneepjes van het vak. Zeker met Last Minute vakanties variëren de beschikbaarheid én de prijzen namelijk echt van dag tot dag. Geef ons aan wat voor u belangrijk is tijdens een vakantie en vertel ons wat uw budget voor de vakantie is. Wilt u bijvoorbeeld dicht bij zee, of zoekt u juist een rustiger plekje wat meer landinwaarts? Gaat u met zijn tweeën of met het hele gezin? wordt. Liefhebbers van duiken of snorkelen, raken niet uitgepraat over de schoonheid van de Cura^aose onderwaterwereld. Ontdek de vele kleurrijke papegaaivissen, schildpadden, maanvis sen en dolfijnen. En na een dag genieten trakteert het eiland je graag op de lokale dan wel interna tionale keuken. Wij gaan graag voor u op zoek en kunnen voor u een vergelijk maken van verschillende aanbieders. Zo profiteert u van de beste deal! Bel 013-5362605 of mail uw wensen naar tilburg@disma.nl. Of kom gewoon even langs aan de Hart van Brabantlaan 30 in Tilburg! itiesfeer jrrijke it Bernie Z E H Spanje is misschien wel één van de meest diverse bestemmingen en blijft onder de Nederlanders het populairste vakantieland. Je kunt in dit land echt alle kanten op. Maar zeker in de zomer zijn de Spaanse Costa's, de Canarische Eilanden en de Balearen de echte hotspots. Costa del Sol staat voor strand, aangename temperaturen en de essentie van het zuiden. Accommodaties met voortreffelijke uitzichten vindt u in Nerja, Malaga Gibralfaro, Antequera of Ronda. Bezoek de witte dorpen als Frigiliana, een beach club of maak een tocht op een zeilboot. ;rs iment- iïr.üfi ’mum li (nii ii üHi ii h it HIJ! de Balearen de mediterrane eilan dengroep is die het verste van het vasteland af ligt? Een plek waar elke reiziger de stress achter zich laat om te genieten van de vele troeven van Mallorca, Menorca, Ibiza en Formentera. Naast de baaien met azuurblauw water, te bewonderen aan boord van een zeilboot of vanaf een vuurtoren, hebben de Balearen ook eèn indrukwekkend .cultureel erfgoed en een ongerepte natuur zoals de bergketen van Tramunta. Of u nu ver weg wilt of een vakantieplek rondom de Middellandse Zee zoekt. De zomer komt eraan, voor velen hét moment om van een heerlijke vakantie te gaan genieten. Heeft u nog geen vakantie geboekt? Laat ons dan helpen met het vinden van de beste, zonnige deal! nï’ ijlll in ui li iiii Ril itflf lïjii! jfil beschutte en rustige kust van het zuidwesten van het eiland. Kies voor een gezellig strand zoals bijvoorbeeld Jan Thiel Beach of Mambo Beach. Of ontspan liever wat intiemer in één van de vele kleine baaien zoals Playa Lagun en Playa Kalki. Het eiland voelt bovendien meteen vertrouwd vanwege de Nederlandse taal die er gesproken

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 19