4 Iport rs n 'Super veterans tournament hockey' 13ejeugdfita bij handboog vereniging De Meierijers Shoe?ama Mountainbiken voor het goede doel ILBURGSE KOERIER 23 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 JUNI 2017 IÉM Meer informatie: www.isvt.eu Atleet Robin van Riel naar EJK het atletit Robin van Riel n [m/oon/ kipproducten! RUIME COLLECTIE TAMARIS! Zwemsters TRB-RES succesvol op Brabantse kampioenschappen iOgramp.p. 3.49 lögramp.p. 4.99 )0 gram p.p. 7.99 IOgramp.p. 9.99 ats Dennis van ie Rozenbrand; men Profes- ?l en Cynthia Tamaris sandaal maat 36 t/m 41 at 39 j Iburg 570 0; dijkbet schoenen 4- sport Breda Valkenierslaan 59 Sprang-Capelle Nies v.d. Schansstr. 5-7 shoerama.nl jer, Oude mmortel. deelne- af 16.30 uur bij Bossche De afsluitende E mers en sponsor uur. waar oorbr Op zaterdag iber is er een reünie voor i in het kader van jstaan van de dans- aantal van deze paren i fantastische ■Jnfo Kijk voor meer informatie over de reünie op www.dansvanopstal.nl laan 89, 's-Hertogenbosth 111, Schiedam catego- werd er /erden ilburg. Rosa Kremers, Yara Mels en Elske van der Ven (van links naar rechts) met hun zwemme- dailles. FOTO: Katinka van Beek Ook vierde generatie dansschool Van Opstal succesvol mburg - Afgelopen weekend vonden de Nederlandse kampioenschappen voor ballroom en latin dansen plaats in de Bonte Wever in Assen. Met een regen aan prijzen, een aantal Nederlandse danskampioenen en veel podium- en finaleplaatsen voor de wedstrijd- ploeg van de Tilburgse dansschool Van Opstal. 69’° De Rustende Jage 5 Baan 11 in Biezer BBQ voor ;ors is vanaf de 60 en dames boven de 55). De muzikale omlijsting wordt ver zorgd door zanger Gino Politi en het orkest Lamarotte. Veel familie leden en supporters zullen zorgen voor een gezellige sfeer. HD***’ 5 (16), zoon van '“►stal (3de gene- >...»a van Opstal), jin van een loop- oetsporen van zijn i Ad van Opstal te I Nederlands kam- et zijn danspartner Inge Zeebregts. Dit ook nog eens in het jaar dat dansschool van Opstal 85 jaar als familiebedrijf bestaat. In verschillende c?*' rieën, leeftijden en niveaus v.c. gedanst en veel medailles wer mee terug genomen naar TUL De uitslagen: Nederlandse kampioenen in de A-poule van de National amateurs: Wendell Potters en Inge Zeebregts UOEN hout - Op zaterdag 24 juni vindt opnieuw de MTB challenge'The Longest Day' plaats in de Loonse en Drunen- se duinen. Tijdens dit evenement zullen zowel beginnende als ervaren mountainbikers zich Inzetten om geld in te zamelen voorde verschillende goede doelen die door het evenement worden ondersteund. Wendell Potters Monique van Opstal ratie van de familie staat aan het begir baan om in de voel moeder en oom treden. Hij werd pioen, samen met; Inge Zeebregts. Dn v jaar dat dans 85 jaar als f. oss - Tijdens de Brabantse minio- ren finales zworpmen de meiden van TRB-RES 9 medailles bij elkaar: 7 goud, 1 zilver 1 brons. Yara Mels verbeterde haar eigen Brabantse record op de 100 meter schoolslag met 1 seconde en behaalde vier gouden en een zilveren medaille in de categorie 10-jarigen. Rosa Kremers veroverde in dezelfde categorie goud op de 100 meter rugslag en vier keer zilver. Debu tante Elske van der Ven ging in de categorie tot en met 9 jaar naar huis met twee gouden medailles en een bronzen medaille. Voor Tilburg - In het weekend van 23, 24 en 25 juni vindt bij HC Tilburg een hockeytoernooi voor vetera nen plaats. De deelnemers komen uit o.a. Australië, België, Duitsland, Engeland, Italië, Schotland en Ne derland. Ze worden verdeeld in leeftijdscategorieën (heren boven deze minioren finales plaatsten 179 Brabantse zwemmers zich. 11 hiervan zwemmen voor de Til burgse zwemvereniging TRB-RES. Elske van der Ven en Marith Ewijk startten bij minioren 3, de groep tot en met 9 jaar. Elske won een gouden medaille op de 100 me ter schoolslag, de 100 meter wis selslag en brons op de 100 meter vrije slag. Ze zwom op alle vijf de afstanden mooie persoonlijke re cords. Marith had zich geplaatst voor drie afstanden en zwom op alle afstanden een goed persoon lijke record. Iedereen kan deelnemen aan The Longest Day. Wil je één rondje rij den of gebruik je het evenement om je grenzen te verleggen, het kan allemaal. Inschrijven kost 27,50. Je kunt er ook voor kiezen om jezelf te laten sponsoren om de goede doelen nóg meer te steu nen. Ga jij de uitdaging aan om je per ronde te laten sponsoren door bijvoorbeeld je bedrijf, vrienden of familie? De start is tussen 05.15 en 17.15 [ZE WAARDEBON 1.99 OP=OP 199 OP=OP 1.99 3 kilo 10.99 199 4 kilo 9.99 k. 99 2 kilo 11.99 l. 99 2 kilo 9.99 1.99 3 kilo 11.99 I. 99 3 kilo 11.99 J. 99 3 kilo 11.99 2 kilo 9.99 kilo 7.99 10 kilo 11.99 10 kilo 13.99 Nederlandse kampioenen Wendell en Inge met een derde plaats voor Dennis en Valerie. 1 en boog. De Meierijers was met 15 schutters sterk vertegenwoordigd. Twee van hen wisten een beker te veroveren. Kimbly Pullens ging met de eerste plek in haar categorie aan de haal en Maurice de Haen ging met een tweede prijs naar huis. Wilt u weten hoe alle schutters het ge daan hebben, dan kunt u de volledi ge uitslag vinden op website www. meierijers.nl onder het kopje jeugd fita. Tevens zijn op de website foto's te bekijken van het evenement. berkel-enschot - Op zondag 11 juni werd op de banen van handboog vereniging De Meierijers aan de Hoolstraat in Berkel-Enschot voor de 13e keer een jeugdfita georgani seerd, een van de vijf jeugdfita wed strijden van de Nederlandse Hand- boogbond. Deze keer waren 140 jeugdschutters vanuit heel Neder land en enkele uit België van de par tij. Jongens en meisjes in de leeftijd van 9 tot 20 jaar schoten op afstan den van 20 tof 70 m met hun pijl Aanmelden voor The Longest Day kan via www.thelongestday.nl Het is mogelijk om de tocht als team te rijden. Wil jij samen met vrienden, collega's of teamgenoten de uitda ging aangaan? Schrijf je dan in als team en rijdt gezamenlijk zoveel mogelijk rondjes. Verzin een leuke teamnaam, laat je sponsoren en fiets samen voor het goede doel. Tijdens het evenement zijn sup- tilburg - Hardloper Robin van Riel mag naar het Europees kampi oenschap atletiek voor junioren. Van 20 t/m 23 juli vinden in het Italiaanse Grosseto deze Europese kampioenschappen atletiek voor atleten onder 20 jaar plaats. De 17-jarige Tilburger, lid van AV Atti la en nog B-junior, liep sinds deze winter al een categorie hoger bij de A-junioren. Afgelopen zaterdag liep hij in het Belgische Huizingen onder de limiet van 1.50,32, vereist om mee te mogen naar het EK. en een derde plaat der Linde en Valerie Nederlandse kampioer sionals Exhibition: Roel Rens; Masterclass Latin A-poule: 4de plaats Wouter Grootendorst en Evi Luijten, 9de plaats voor Wouter Stroes en Miloe Deenen; Masterclass B-poule: 2de Wendell Potters en Inge Zeebregts, 6 de plaats Kevin Wijnans en Esmée Hermans, 7de plaats Jean-Paul Hoppenbrouwers en Karjolie- ke van Broekhoven; Masterclass C-poule: 1ste plaats voor dennis van der Linde en Valerie Rozen brand; Masterclass senior boven 30: 3de plaats Bram en Emilie Pau- lissen; Pre-amateurs A poule een 3de plaats voor Neville Blanchard en Janneke Hamers; Masterclass onder 19 youth: Vice-kampioenen Wendell Potters en Inge Zeebregts; Studenten-teammatch: 4de plaats. Ook werd het Nederlands kampi oenschap voor professionals ge houden. Deze dansparen komen uit alle hoeken van Nederland. De nummers 1 t/m 4 worden ook in de Tilburgse dansschool getraind. Een zeer succesvol NK, waarvan een aantal zich kunnen voorberei den op het EK en WK. 23 september L oud-leerlingen het 85 jaar bes school. Een zullen dan ook een show laten zien. porters van harte welkom. The Lon gest Day is een sportief evenement om aandacht te vragen en geld in te zamelen voor onderzoek naar en de bestrijding van de spierziek te Duchenne. Naast een bijdrage aan onderzoek naar en bestrijding van Duchenne wordt een deel van het batig saldo ter beschikking gesteld aan enkele lokale doelen. Deze lokale doelen zullen op korte termijn bekend worden gemaakt. 208

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 23