a ^Qilburg in Bedrijf s 9 Groot vlooienspektakel in Hulten Trials spannend, leerzaam en effectief zijn tar Laat gratis je vijverwater testen Aftellen naar de zomer... Pathé introduceert interactieve gaming bij speciale evenementen is naar 21 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 JUNI 2017 .BURGSE KOERIER Water ie Meer informatie: www.trials.nl Disma Reizen helpt u aan een fijne vakantie re ture uur, jen res nt ±e én inctie Dbleem arken? e kans arden. ili atiebrief J-5368805 jkheden kantiegeld toerier.nl iantiewerk geren verkeersslachtoffer worden, verkleint. >n. Met ieelne- ger de geve,, m<..< Trials kortir op de pre klanten de Tilburg - De zomerperiode breekt aan, en dat betekent voor veel van u dat de vakantie in het vooruitzicht ligt. waar dige I hands tot 17.00 uur. Er zullen zo'n 200 marktkramen opgesteld staan, particulieren hun overbo- huisraad en allerlei tweede- goederen verkopen. Ook voor verzamelaars wordt er veel aangeboden. per jaar ge- procent minder fan jongeren die ten aan Trials. Trials is van het Verbond van jongeren van iddels wordt de ?rd op diverse land. Van cursisten .je van zes_ _J_. .._/'s, enkele —""‘■“Dijen en ars dra- chillen- Lees voor vakantie-inspiratie en mooie aanbiedingen de speciale Disma Vakantiekrant, die op don derdag 22 juni is bijgesloten in de Tilburgse Koerier! Effecten Rijksuniversiteit Groningen onderzocht de effectiviteit ,et onderzoek bleek goed wordér fvi v.e jongerer bewustwordin onderzot ivé en ZLM bl /ordii Wall. Een c noodzakel naar de o- pagina op teert zij- - Pathé bi^v via Facebook of bookgebruikers gelijkheid met hun Fac tar deel te die vervolgt verschijnt. Bij Pathé Quiz krijgen bezoekers tien beeldfragmenten te zien De F, (RuG) onderzocF van Trials. Uit het dat de trainingen goed wordén ge waardeerd door de jongeren. Het accent ligt op bewustwording van de risico's. Dankzij onderzoek on der klanten van Univé en ZLM blijkt dat de bewustwordingstraining daadwerkelijk effect sorteert. Uit de schadecijfers van in totaal 3.600 jonge WA-verzekerden blijkt, dat de Trials-deelnemers middeld ruim 25 schade hadden d« niet deelnamt een initiatief Verzekeraars voor 18 tot 28 jaar. Inmic training georganiseer locaties in het land. wordt een eigen bijdrage vai tig euro gevraagd. ROV'r. - verzekeringsmaatschappijen het Verbond van Verzekeraar *n de overige kosten. Verscf verzekeringsmaatschappijen jeven klanten die deelnemen aan ,,.dls korting middels een korting j- -,remje of bieden jonge ua,,<.c, ue training kosteloos aan. dQnfo reisadviseurs u iedere dag aan de meest mooie reizen. Vakantie is genieten en beleven, en dat moet het zoeken en het boeken van een vakantie ook zijn. genvrij den of om een na tuurlijk evenwicht te krijgen. De vijverspecialist heeft veel prak tische tips en natuurlijk kun je met al je vijvervragèn bij hem terecht. Voor elk vijverprobleem is er wel een oplossing, zodat je optimaal van je vijver kunt genieten. Ook worden er workshops gegeven over het oppotten van vijverplan- ten. Hieraan zijn voor u géén kos- 2load alvast de Pond Test App op je smartpho ne of tablet. Hiermee kun je de wa terwaarden bepalen en bewaren om inzicht te krijgen in de ontwik keling van je vijver. Een heerlijke periode om even lekker bij te komen en van mooie en nieuwe bestemmingen te ge nieten, en niet vergeten ook van elkaar te genieten. gilze-rijen - Op zondag 25 juni is er een groot vlooienspektakel op het parkeerterrein van weg restaurant Het Vliegveld in Gil- ze-Rijen. Het adres is Rijksweg 25 in Hulten, gemeente Gilze-Rij- en. De markt duurt van 10.00 Tilburg - Over vijvers is veel te ver tellen. Daarom organiseert Groen- Rijk Tilburg een watertestdag. Za terdag 17 juni van 10.00 tot 16.00 uur kun je gratis je vijverwater laten analyseren bij het tuincen trum. Het enige dat je hoeft te doen is een monster van je vij verwater meenemen, zodat de vijverspecialist de waterwaarden kantesten. --- Op basis van dé uitslag wordt een - ten verbonden. Downloac complete vijverdiagnose gemaakt en word je geadviseerd over het verbeteren van je vijver. Zo kan bijvoorbeeld een advies op maat worden gegeven om de vijver al- grootst brokkenmakers in het ver keer. Daarnaast gebeuren verre weg de meeste dodelijke ongeval len onder jonge automobilisten. De bewustwordingstraining Trials biedt deze doelgroep een dag- vullend programma, waarbij het inschatten van verkeersrisico's en inzicht in het verkeer belangrijke aandachtspunten zijn. Het idee is dat hierdoor de verkeersveiligheid verbetert en de kans dat deze jon- Niet alleen spannend en leerzaam, maar ook effectief. Dat blijkt uit recent onderzoek onder 3.600 ver zekerde jonge automobilisten bij Univé en ZLM, die hebben deel genomen aan Trials. In Nederland hebben automobilisten tussen de 18 en 24 jaar vier keer zoveel kans om bij een auto-ongeluk betrok ken te raken dan automobilisten tussen de 30 en 59 jaar. Met na me jonge mannen behoren tot de Tilburg - Pathé introduceert in samenwerking met het Tilburgse bedrijf Livewall drie interactieve gaming concepten, bij speciale evenementen in te zetten in alle vijfentwintig Pathé bioscopen. Vanaf heden kunnen bezoekers van Pathé tijdens (voorpre mières, Pathé Specials en Pathé Events met hun smartphone af wisselend deelnemen aan drie verschillende interactieve ga ming concepten: Pathé Quiz, Pa thé Fun Module en Pathé Social avatars op één van de twee helf ten getoond. Na de laatste keuze vraag krijgen de bezoekers een match te zien, die ze kunnen de len via social media. Bij Pathé Social Wall uploaden be zoekers een foto van zichzelf op Instagram, Facebook of Twitter met een gekoppelde hashtag en zien ze de foto terug op het grote doek. In de toekomst hoopt Pathé de Social Wall ook op de narrow casting in de bioscopen te kun nen vertonen. met daaraan gekoppeld een film gerelateerde vraag. Met hun smartphone kunnen bezoekers de vragen beantwoorden. Na af loop van de quiz verschijnen de winnaars op het scherm. Bij Pathé Fun Module krijgen be zoekers tien filmfragmenten te zien met meerkeuzevragen de smartphone kiezen d( mers een van de twee antwoor den. Het scherm is hierbij in tweeën gesplitst. Op basis van hun keuze worden de Facebook Advies op maat Disma Reizen is er voor iedereen. Wilt u een persoonlijk gesprek en een advies op maat, dan komt u naar de winkel, dat kan van maan dag tot en met zaterdag. Heeft u al iets in gedachte, maar twijfelt u of dit precies is wat u zoekt? Dan kunt u ook bellen, stuur een mailtje of chat via disma.nl met één van de reisadviseurs. Dit kan overigens iedere doordeweekse dag tot 21.00 uur. In het weekend, dus ook op zondag, kan dit tussen 10.00 en 16.00 uur. Zo is er dus zeven dagen in de week iemand bereikbaar die u met uw vakantie plannen helpt! Al meer dan 30 jaar is Disma Rei zen uw vertrouwde reisbureau in Tilburg. In een bijzondere reiswin- kel aan de Hart van Brabantlaan 30 helpt een team van twaalf ervaren app downloaden is niet Blijk. De bezoeker surft gecommuniceerde web- jp het filmdoek en selec- zijn of haar Pathé vestiging, biedt de optie in te loggen 1 per e-mail. Face- hebben de mo- ur, Facebook ava- nemen aan het spel, jens op het grote doek Tilburg - Slippen op een afgezet parcours, zonder vrachtwagenrijbewijs rondrijden in een truck of een noodstop maken, het zijn onderdelen van een dag Trials.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 21