w ijknieuws R eeshof J jilburg in Bedrijf !CCO jlidus Eerste Slagwerk Festival Reeshof abor IPR1CE pus 'Feestspecialist 2.0' voor ballondecoratie en themaversiering Verkoop Park Centraal van start TILBURGSE KOERIH 19 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 JUNI 2017 ■eurs ize juni 2017. en Dutch Pipes and Drums Yorin Bal uitblinker ROC Tilburg A.T.E. Yorin Bal kSSIA Helioform* PHISTOW Jack Buckens Interieur van de nieuwe winkel Party Balloons. of bel ende icJctas nen >1 itstof, iSt v\et 'CELHFm JUSóAeeb aten informeren, se 1 ma ris' Tilburg - Op zaterdag 17 juni vindt in winkelcentrum Heyhoef het eerste Slagwerk Festival Reeshof plaats. den zich nader lat Park Centraal fase ïschakelde >-één-kap- "alows. vrij op iats. De wonin- i bestemd als ingen. i rand van bijzondere Park Cen- jroene nieuwbouwwijk a diversiteit aan wo- Jack Buckens commissaris Rabobank Til burg en omstreken Tilburg - Zo'n 2,5 maand geleden verhuisde De Feest specialist in Tilburg van de vertrouwde plek achter in de Schouwburgpromenade naar een pand voor in het winkelcentrum. Daarmee veranderde meteen ook de naam: de zaak heet nu Party and Balloons. Ballondecoraties Op de nieuwe locatie vind je vooral veel ballonnen, waaronder helium- ballonnen I n, maten en kleuren. laast ver zorgen wij ecoraties. Aan de meest westelijke i de Reeshof wordt een bi nieuwe wijk gebouwd: F traal. Een groei met een grote ningtypes met in hart van het plan een park. De grote diversiteit aan woningtypes wordt in de eerste fase gelijk duidelijk, het aanbod bestaat uit diverse rij- en hoekwo ningen, herenhuizen, gesc' woningen, twee-onder-r woningen en semi-bungak Prijzen vanaf circa 217.500 vr naam inclusief parkeerplaats, eerste fase bestaat uit 56 gen, 12 hiervan zijn vrije sector huurwonir Iedereen die belangstelling heeft kan een bezoek brengen aan de Meet Greet. Alle betrokken par tijen zijn op dinsdag 20 juni tussen 17.00 en 19.00 uur aanwezig in de Peerkes Hoeve in de Reeshof (Nij- kerkstraat 1Onder het genot van een drankje kunnen belangstellen- En die naam zegt meteen ook iets over het aangepaste assortiment. "We richten ons op de nieuwe loca tie aan de Schouwburgring 49 nog meer op ballonnen en themaver- sieringen", vertelt eigenaar Dennis Goossens. "De carnavalscollectie hebben we bijna helemaal afge stoten. Carnavalskleding verkopen we helemaal niet meer, de rek in die markt is er helemaal uit. Veel winkels verkopen tegenwoordig het hele jaar feest- en carnavalsar- vader en zoon Yalcin op darbuka en daval (Turks slagwerk), jeugd- drumgroep Brandhout uit Breda, eveneens uit Breda Chicks with Sticks en als laatste de Feniks Taiko groep uit België (Japans slagwerk). Om 17.00 uur is zoals gezegd de grote finale, waarbij alle tromme laars die willen meespelen on der begeleiding van één of meer bandleiders een spectaculair stuk gaan spelen. Andere gezelschappen die deze middag het festival inkleuren zijn Djembe Rijen (Afrikaanse muziek), Impulsao uit Den Bosch (maraca- tu), de (Cubaanse) congagroep Rumberos, sambaband Zero Treze uit Tilburg, Samba Gils Geweld uit Gilze, samba Percussao uit Breda, voor de vlucht. Bijzonder is dat Yo rin dit jaar als enige student in Ne derland die examens in één keer gehaald heeft. Een hele prestatie. Zijn droombaan? Yorin ziet zichzelf in de toekomst graag als een tech nisch officier. Hij wil leidinggeven aan een team, en meewerken aan nieuwe ontwikkelingen, aan dro nes bijvoorbeeld. Dat interesseert hem enorm.Maar eerst naar het hbo, werktuigbouwkunde stude ren aan de Avans Hogeschool in Breda. 1 juli a.s. uit drs. P.H.A. (Ton) Hom, voorzitter, ir.drs. J.M. (Jack) Buc kens MFE, F.FJ.M. (Florent) Claas sen, vice-voorzitter, mr. J.L.P. (Joy ce) Heuts L.W. (Gief) van Schiindel. De opening wordt om 12.00 uur verzorgd door de befaamde Dutch Pipes and Drums. Later op de middag nemen ze nog een sessie voor hun rekening. Er zal op drie plaatsen in het winkelcentrum ge speeld worden met de finale om 17.00 uur. tikelen. We hebben alleen nog wat accessoires. Daarnaast kunnen klanten hier terecht voor theater- schmink en goocheltrucs." Kwali teit is het sleutelwoord en service staat voorop", zo zegt Goossens. tilburg - Ir.drs. J.M. (Jack) Buckens MFE is op 13 juni door de leden raad van Rabobank Tilburg en omstreken benoemd tot lid van de raad van commissarissen. De benoeming gaat in per 1 juli 2017. "Wij zijn blij met de komst van Jack Buckens, een aanwinst voor het team. Jack kent Rabobank goed, heeft veel bestuurlijke- en toe zichthoudende ervaring en heeft een uitstekend netwerk in en rond Tilburg", aldusTon Horn, voorzitter van de raad van commissarissen. Buckens vult de vacature in die ontstaat door het vertrek van prof, mr. J.EJ. (Corien) Prins. De raad van commissarissen van Rabobank Tilburg en omstreken bestaat per zoals ballonnenbogen en -pilaren, en tafeldecoratie etc., voor parti culieren en bedrijven. Een mooie blikvanger voor een feest of eve nement. We plaatsen de decoratie en komen hem na afloop ook weer ophalen." Wie op zoek is naar leuke versiering voor een verjaardag, ju bileum of andere gelegenheid, is bij Party and Balloons ook aan het juiste adres."En we blijven inspelen op feesten als Sinterklaas, carnaval, kerst en Halloween", zegt Goossens. De nieuwe zaak heeft een overzich telijke indeling en mooie graffiti- wanden. Alle reden voor het winke lend publiek dus om eens een kijkje te komen nemen. "Het is echt een winkel van deze tijd", aldus Goos sens. Online bestellen kan via www. partyandballoons.nl. tilburg - Yorin Bal van de School voor Luchtvaarttechniek is maan dagavond 12 juni uitgeroepen tot Uitblinker van ROC Tilburg. Op 23 november, de dag van het mbo, vertegenwoordigt hij ROC Tilburg op de Landelijke Uitblinkerver- kiezing. Daar wordt een winnaar gekozen die tijdens het studie jaar 2017-2018 optreedt als am bassadeur voor het middelbaar beroepsonderwijs. Yorin is 21 jaar en volgt de oplei ding Technicus Mechanica Vlieg- tuigonderhoud. Tegelijkertijd heeft Yorin ook het onderdeel 'Vei ligheid en Vakmanschap' afgeslo ten, zodat hij kan kiezen voor een loopbaan bij defensie. Hij heeft stage gelopen bij de Koninklijke Luchtmacht in Gilze Rijen en in Leeuwarden, waar hij aan helikop ters en F16's gesleuteld heeft. Daarnaast heeft Yorin extra lessen gevolgd en examens afgelegd om zijn part-bevoegdheid te halen, waarmee hij in heel Europa aan vliegtuigen kan sleutelen en later ook vliegtuigen vrij mag geven tilburg - De verkoop van het nieuwbouwplan Park Centraal gaat op vrijdag 16 juni van start. In de eerste fase worden door project- en gebjedsontwikkelaar AM 56 woningen gerealiseerd. In totaal worden er in Park Cen traal circa 380 woningen ge bouwd. De eerste fase wordt ge realiseerd tussen Burgemeester Letschertweg, Dalemdreef en Soerendonklaan. Alle verkoopinformatie van de woningen is vanaf vrijdag 16 ju ni (17.00 uur) online beschikbaar. Belangstellenden worden vrij dag per e-mail geïnformeerd en ontvangen hierbij het inschrijf formulier. Alle informatie is daar naast terug te vinden op www.wo- neninparkcentraal.nl. Vanaf vrijdag is het ook mogelijk om in te schrij ven op de woningen van fase 1

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 19