J Thuis I betoverende kinderkamer HU 4 tips voor een ff tilburgwoont.nl SMITS ij) VAN REE XE^DERI J Informatieavond f 4 nieuwbouwplan De Leijoever in Riel Zonnig zomers tafelen CThuis LBURGSE KOERIER 13 heïjmans ank I Tilburgseweg 6, Moergestel «Tel. 013 - 513 23 45 Geopend ma. t/m vrij, van 8.00-17.00 uur. Zaterdag gesloten. www.smits-vanree.nl Elke derde donderdag van de maand verschijnen in de Tilburgse Koerier de pagina 'Thuis'met o.a. nieuws over woonprojecten in de regio Tilburg (Tilburgwoont.nl) en interieurtips van 'Little Eve Interior Style Stuff', Eefje Bresser, interieurstyliste in Tilburg. RIEL - In het project de Leijoever, gelegen nabij de Vonderstraat in Riel, ontwikkelt Van der Weegen Bouwgroep een kleinschalig woonproject met zes tweekappers, acht bungalows en één vrij staande woning gelegen aan een groen landschap. De woningen worden vormgegeven door Bedaux de Brouwer Architecten. Op donderdag 15 juni is er van 19.30-21.00 uur een inloopavond in de Leybron aan het Dorpsplein 20 in Riel. Tijdens deze inloop avond kunnen omwonenden en belangstellenden de eerste schetsen van het project bekijken. Vertegenwoordigers van Van der Weegen en de gemeente zijn aanwezig om nadere uitleg over het project te geven en eventuele vragen te beantwoorden. Tip 2: Gebruik een Tipi De tipi is een ware trend en dient vaak als eyecatcher in een kinderkamer. De tent neemt niet zoveel ruimte in beslag maar doet wel veel met de sfeer. Bovendien is een tipi zowel leuk voor jongens als meiden. Met een schapen vel, knuffels en een slinger van lichtjes erin kan het speelkwartier beginnen. Tip 3: Ga voor speelse elementen Zet de kamer niet te vol met allerlei krukjes en accessoires. Dit is een veel gemaakte fout bij het inrichten van de kinderkamer. Kinderen hebben ruimte nodig schommel, muurstickers, die renkoppen op de muur, houten letters enz. ook voor kiezen om kunststof materialen te gebruiken. Om het geheel mooi af te maken kiest u voor mooie tafellopers of speciaal tafellin nen. Grovere linnen stoffen met een mooi motief zijn een echte eyecatcher. Wilt u een rustieke en landelijke look creëren dan zijn de damasten tafellopers ideaal. En om het geheel af te maken kunt u er voor kiezen om er vrolijke buitenkussens, verse bloemen en kaarsjes/theelichtjes bij te plaatsen. Zo maakt u van elke standaard (buiten)tafel een intieme en knusse setting. Liiiuii TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 JUNI 2017 I Tip 1Bouw een bedstee De afgelopen jaren zien we bedstedes steeds vaker weer op duiken. Het is heerlijk knus en kin deren kunnen zich terugtrekken. We zien ze in allerlei soorten en maten. Zo kun je denken aan een boomhut, een schip of een eigen huis. De ideale plek waar kids hun fantasie de vrije loop kunnen laten gaan. Je kunt een kant en klare bedstee kopen, maar de echte creatieveling gaat zelf aan de slag met houten planken. om te spelen. Een bed, een kast en een bureautje zijn in principe al voldoende, maar een aantal blikvangers maken de slaapkamer zeker af. Denk hierbij aan een Tip 4: Zorg voor voldoende opbergruimte Zorg voor voldoende opbergruimte in de kinderka mer om te voor komen dat het speelgoed door het hele huis slingert. Denk hierbij opnieuw aan multifuncti onele meubels, zoals een bank met hierin opbergruimte of een bed met lades. AN VERHUIZEN! uni is ons nieu iSTRAAT1 TILBURG Om een mooie tafelschikking te maken is het servies allesbepalend. Effen kleuren met hier en daar een grafische afbeelding is de trend van dit jaar. Om de setting spannend te maken kunt u schaaltjes of onderborden met felle kleuren of drukke patronen toevoe gen. Dé tip om een gezellig en rustieke sfeer neer te zetten: gebruik broodplanken als onderbord. Dit maakt de tafel landelijk en knus! Een mooie waterkaraf en bijpassende glazen kunnen niet ontbreken op een mooi gedekte tafel. De kleine waterglaasjes met Spaanse look geven een heerlijk zomers gevoel. Wilt u graag een weers- en kind-be- stendige tafelschikking maken, kunt u er Het wordt weer tijd om lekker buiten te gaan eten. Een heerlijk ontbijtje, een lunch of avondeten in de tuin aan een mooi gedek te tafel. Maar hoe dek je de tafel feestelijk in de zomer? Met een paar simpele tips wordt jouw tuintafel sfeervol en helemaal zomer-proof! Huis en tuin; we zijn het er inmiddels over eens dat die twee onlosma kelijk met elkaar verbonden zijn, zeker in de zomer, de tuintafel is het centrale middel punt. Logisch natuurlijk dat je dus een leuk gedekte tafel wilt hebben. Je kunt kiezen voor de speciaal voor buiten bestemde ge bruiksvoorwerpen en serviezen maar je kunt natuurlijk ook kiezen voor leuke items die je na de zomer ook binnen kunt gebruiken. Een gezellige zomeravond is al voor de helft geslaagd als de tuintafel leuk gedekt is. if

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 13