u it Klassiek muzikaal talent verheugt zich op Levenslied I TK Karin Bloemen bij afsluiting 'Tilburg in Koor' theaters tilburg.ni Win een prijzenpakket van The Mummy 7 Op de foto van links naar rechts Julian, Eva en Diederik. Lezersactie in Karin Bloemen FOTO: Rob Becker Lezers van de Tilburgse Koerier kunnen nu extra voordelig naar deze Ticketverkoop voor Karin Bloemen - Volk Bloei: info tickets, www.theaterstilburg.il oftel. 013-5432220. :ht dat issieke muziek i ziét lame ook Tilburg - Tom Cruise speelt de hoofdrol in de specta culaire nieuwe 3D bios coopfilm The Mummy, die vanaf 7 juni in de bioscopen draait. Tilburg - "Ik heb er stiekem eigenlijk heel veel zin in." Cellist Diederik Smulders (19) uit Beek en Donk staat op 10 en 11 juni samen met zijn collega's van het Euregio Jeugdorkest op het podium tijdens het Jack's Casino Festival van het Levenslied in Tilburg. Tilburg - Tilburg telt veel koren. Het festival 'Tilburg in Koor' is dan ook al vijf edities een succes. Lezers van ae i iiourgse rwerier Kunnen nu extra vuurueiig naar ueze voorstelling: 2 voor de prijs van 1 I Normale prijs: 34,50 34,501 29,50 Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode Popcorn bij Infoservice Tickets via 013 543 22 20, rechtstreeks aan de balie of via I www.theaterstilburg.nl. Let op: de kortingscode geldt voor zowel de voorstelling op 2 juni als die op 3 juni. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. op het Jack's Ca in het Levenslied J, kennen we in dijk niet zo."Vio- (23) uit Ant- Jels flink wat iluisterd en Tilburgse Koerier Last-minute Actie! Het idee om het Euregio Jeugdor kest mee te laten spelen tijdens het Jack's Casino Festival van het Levenslied viel gelijk goed bij City Marketing Tilburg. Directeur Mare Meeuwis vindt het een prachtig moment om een heel ander pu bliek kennis te laten maken met het orkest: "Het Euregio Jeugdor kest heeft zijn basis in Tilburg. Er zijn nog maar weinig orkesten Nederland, hoe gaaf is het dan dat wij er nog wel één hebben en dan ook nog eentje waarin Vlaams talent en Zuid-Nederlands talent worden verbonden." beetje gaan meeswingen, dat ge beurt tijdens gewone concerten nooit." flLBURGSE KOERIE TILBURGSE K°ER,ER D0NDERDAG 1 JUNI2017 Loes Luca, Peter Heerschop, Viggo Waas e.a. (De Ploeg) - PUpFuction De Ploeg is terug! Al eerder vergreep dit roemruchte gezelschap van caba- retiers en acteurs zich aan legendarische Hollywood films. Dit keer razen ze door beroemde filmscènes in een gloednieuw verhaal: Pilp Fuction. Een (voorstelling die je het liefst ziet met een grote bak popcorn op schoot en je geliefde dicht tegen je aan. Een theateravond vol spektakel, humor, liefde en drama zoals je normaal alleen in films ziet! De Ploeg, nu eindelijk in Dolby Surround en Technicolor. Een prinses (Sofia Boutella) uit het oude Egypte die vanwege haar lust naar macht van haar leven werd beroofd, wordt wakker in haar graftombe, die diep begraven ligt in de woestijn. Ze is vastbera den om op een gruwelijke manier wraak te nemen en wil met haar duistere krachten over de wereld heersen. The Mummy brengt je van de verlaten zandvlaktes in het Midden Oosten naar ondergrond se labyrinten in het hedendaagse Londen. Met een mix van spekta kel en spanning introduceert deze sensationele actiefilm een nieuwe, overweldigende wereld vol góden en monsters. Acteurs in deze film zijn onder meer Tom Cruise (Mis sion: Impossible), Sofia Boutella (Kingsman: The Secret Service, StarTrek Beyond) en Russell Crowe (Gladiator). De film is gemaakt door regisseur en producent Alex Kurtz- man en producent Chris Morgan. Zij zijn verantwoordelijk voor een aantal van de meest succesvolle filmseries van de afgelopen jaren, waaronder Transformers, StarTrek, Mission: Impossible en Fast Fu rious. The Mummy draait vanaf 7 juni in de bioscoop in 3D en IMAX 3D. Meer informatie op www.face- book.com/TheMummyNL. Het orkest zal artiesten als Jan Smit jen Frans Bauer live gaan begelei dden. Daarnaast gaat het orkest ook een aantal toegankelijke klassieke j werken spelen. Diederik verheugt zich vooral op - -3 de reacties van het publiek: "Nor- I z maal gesproken zitten de mensen stokstijf stil tijdens onze concer ten. Dat is logisch want dat past bij de muziek die we spelen, maar bij het Festival van het Levenslied danst iedereen, lacht iedereen en wordt er lekker meegezongen. Dat wordt voor ons een hele nieu- we ervaring."“Ik verwacht ook dat het enthousiasme overslaat op ons", valt violist Julian Toet (21) I uit Berkel-Enschot Diederik bij. "Ik i denk dat wij op onze stoel ook een zaal, waarbij Karin Bloemen acte de présence geeft. Karin Bloemen treedt vervolgens om 20.15 uur op in de schouwburg met haar voor stelling Volle Bloei. Voor deze show zijn nog tickets verkrijgbaar. Tilburg in Koor is een onderdeel van de Week van de Amateurkunst en wordt georganiseerd door de Federatie Tilburgse Zangvereni gingen en Theaters Tilburg. Lezersactie De Tilburgse Koerier mag 2 prijzenpakketten weggeven van The Mummy. In elk pakket zitten 2 vrijkaarten en een T-shirt. Wil jij zo'n pakket winnen? Stuur dan uiterlijk maandag 5 juni een mail- tje naar lezers@tilburgsekoerier.nl en vermeld je telefoonnum mer en mailadres. Winnaars krijgen automatisch bericht. vr 2 juni 20:15 uur za 3 juni 20:15 uur Schouwburg Tijdens dit gratis evenement op zondag 11 juni presenteren ruim 20 koren en zanggroepen zich vanaf 13.00 uur in de concertzaal en aangrenzende Muzentuin. Je hoort allerlei vocale ensembles: van kinderkoren, musicalgroepen, gospelchoirs tot theatergroepen en klassieke koren. Tilburg in Koor is een muzikale wandeling van jazz naar pop en van Slavische liederen naar opera, musical en klassieke muziek. Het evenement eindigt met een geza menlijke afsluiting in de concert- Springplank "De muziek die o slno Festival van wordt gespeeld, Vlaanderen eigenlijk liste Eva Asselbergh werpen heeft inmiddel Levensliedmuziek beh kan bijna niet wachten tot ze het podium op mag. "In Vlaanderen is Levenslied echt iets voor ouderen en wordt het vooral heel serieus gebracht. Tijdens Koningsdag heb ik al een beetje mogen proeven van hoe het hier in Nederland gaat. We hebben Guus Meeuwis begeleid en ik heb enorm geno ten van de sfeer die er omheen hing." Het Euregio Jeugdorkest bestaat sinds 1985 en heeft als doel een springplank te zijn voor muzika le toppers uit Zuid Nederland en Vlaanderen. Het orkest heeft een volle agenda en is veel te zien in de regio, maar het is vooral bekend bij een select publiek. Het Jack's Casino Festival van het Levenslied bestaat sinds 1990 en trekt jaar lijks vele tienduizenden bezoekers naar de binnenstad van Tilburg. Het festival is gratis toegankelijk. Met het optreden van het Eure gio Jeugdorkest tijdens het Jack's Casino Festival van het Levenslied maakt dus een heel breed publiek kennis met de grootste Vlaamse en Zuid-Nederlandse talenten. Jülian Toet is vooral blij dat veel jongeren hem en zijn muzikale companen bezig zien: "Ik hoop, en verwacht ook wel, dat ze open zullen staan voor onze muziek. Ik hooped wij kunnen laten zien dat klas instrumenten en klassieke niet suf zijn." Eva Asselbergh het als een goéde, leuke reek voor het orkest: "Er komen veel mensen van buiten Tilburg naar het festival. Die kunnen am bassadeurs zijn van het Euregio Jeugdorkest, in deze tijden van bezuinigingen op cultuur zijn die heel waardevol." Het Jack's Casino Festival van het Levenslied wordt gehouden op de Paleisring en het Piusplein in Tilburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 7