4? A 1 ilburg in Bedrijf Open dag Factorium Podiumkunsten Goirle Dialoogavond rond herdenken Bnf° Activiteiten in maand van de architectuur Wandelvierdaagse in Oisterwijk 7a.nl RabobankTilburg e.o. zoekt nieuwe ledenraadsleden zijk Cursus plaatsen? ILBURGSE KOE DONDERDAG 1 JUNI >017 19 TILBURGSE KOERIER FOTO: Dainis Eglavs Aanmelden kan via www.tilburgindialoog.nl. n,- Beeld uit de film 'The Infinite Happiness’. fspraak. g staat meer in- srmulier. Op om Meer informatie en kaarten voor de dansvoorstelling: www.factorium.nl Verdere informatie: tel. 013-5215668 of0640037270. thodiek Die onze ing tge ixtra springs en. t\'jww rijving be- startavond bij in de Tilburg - Juni is de maand van de architectuur en daarom zijn er in Tilburg diverse activiteiten rond dat thema. over haar to my zocht gebouwer niet altijd docur boek Programma Van 13.00-16.00 uur k”; matie over de cursusser rondslenteren op en ga je genieten en andere optredens. Je vindt alle programmaonderdelen te zijner 'set bestaat uit: »rd naar keuze ich verstelbaar) tedium of firm) baar 2 toppers) vart, koloniaal) Op www.rabobank.nl/tilburg formatie en een sollicitatieforn krijg je infor- jssen, kun je p de muziekmarkt »n van live muziek -zone, afgedekt met nti-allergisch, :rse breedte- en ikke en verstelbare Leg samen de basis voor de toekoi Tijdens spree!; king heeft leggen we oude-’-1— de stap vai (advertorial) Hoor jij de kinderstem tijdens jullie scheiding? tijd op www.factorium.nl/open- dag.Tip: gedurende de dag is twee keer de spetterende dansvoorstel ling 'Eerst kijken dan Doen'te zien in de Theaterzaal van CC Jan van Besouw. Een leuke combinatie met de open dag. >mst is het scheidingstraject be treek ik met jullie alles wat betrek- op de kinderen. Samen de afspraken vast in het ierschapsplan. Daarmee zet je stap van partners naar gedeeld Jullie gaan scheiden: de emoties lopen hoog op en je toekomst voelt onzeker. Hoe moet het straks met de financiën en het huis? Lukt het jullie om gezamenlijk de beste keuzes te maken voor de kinderen? Als scheidingsbemiddelaar help ik jullie om samen goede afspraken te maken. Dat doe ik met inhoudelijke informatie en inzichten in de gevol gen van jullie keuzes: voor nu en voor de toekomst. Ik begeleid jullie volledige scheidingsproces, van A totZ. ouderschap. Vaak is een kind- gesprek nuttig; hiermee help je hen om de scheiding een plek te geven en te verwerken. Zo kunnen zij, on danks alles, terugkijken op een vei lige en fijne jeugd. Ga naar: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button i Adverteren -> Cursusaankondigingen Willen jullie meer weten? Graag nodig ik jullie uit voor een gratis kennismakingsgesprek. Daarin bespreken we jullie per soonlijke situatie en kijken we samen welke manier van scheiden het best bij jullie past. kun- school opge- prijs beker is die het Architecte Marlies Rohmer vertelt op donderdag 8 juni in Cinecitta .aar project'What happened buildings?' Rohmer onder- wat er inmiddels van haar ;n geworden is en dat viel J mee. Ze nam een korte jmentaire op en stelde een samen. Rohmer wil beter be grijpen wat er in architectuur fout gaat en waarom. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. toegang gratis, graag aanmelden via www. castonline.nl. Daarna is om 21.15 afspiegeling is van het totale le denbestand. Men wil graag men sen van autochtone en allochto ne afkomst uit de verschillende kernen, mannen en vrouwen, in verschillende leeftijdscategorieën. Ook is het belangrijk dat er in de ledenraad een goede balans is tus sen particulieren en ondernemers. In verband met de huidige samen stelling van de ledenraad worden de volgende groepen nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren: kandidaten tot 35 jaar, kandida ten van allochtone afkomst en vrouwelijke kandidaten. In Tilburg verwelkomt men graag een win kelier met een goed netwerk in de binnenstad. in de methodiek getrainde ge spreksleider. Die dialoogmetho- diek bestaat uit vier stappen, die je met elkaar doorloopt: kennisma ken, ervaringen delen, dromen en doen. Deze dialoogavond wordt georganiseerd in aanloop naar een Deel je Verhaal-bijeenkomst op 15 juni bij de Bibliotheek Tilburg Centrum waar, in verband met de Nederlandse Veteranendag op 24 juni, een gesprek plaatsvindt met veteranen over herdenken. De dialoogavond begint om 19.30 uur. Inloop met koffie en thee van af 19.00 uur. Deelname is gratis. Expertmeeting Manneneman cipatie Feniks, Emancipatie Expertise Cen trum organiseert i.s.m. de Kennis makerij op dinsdagmiddag 20 juni de Tiiburgse expertmeeting over Mannenemancipatie voor (semi)pro- fessionals. Jens van Tricht, directeur ran De Emancipator geeft een toe lichting op het Handelingsperspec- tief Mannenemancipatie, dat deze middag gepresenteerd wordt. De studiemiddag vindt plaats op 20 juni van 14.00 - 17.00 uur in De Kennis makerij, Spoorzone. Meer informatie over het programma, de kosten en aanmelden: www.fenikstilburg.nl. Of bel met Gerda de Vries (Feniks, 013-5421896) of Eef van Eerdewijk (Kennismakerij, 0611606396. Omdat Emancipatie niet uitsluitend over vrouwen gaat. uur de architectuurfilm "The Infini te Happiness'te zien. In deze film wordt het leven van de bewoners van '8 House', ontworpen door BIG, gevolgd. Hoe ervaren de bewo ners het leven in een gebouw dat voor een nieuwe manier van leven staat? Kaarten kosten 6,50 euro, kaartverkoop via www.cinecitta. nl. Op zaterdag 10 juni gaat archi tecte Margriet Eugelink terug naar een van haar oudere projecten Westpoint. Samen met het publiek goirle - Droom je ervan om in de spotlights te staan? Bij Factorium Podiumkunsten heb je ruime keu ze uit allerlei cursussen muziek, theater, dans en musical. Er zijn cursussen voor alle leeftijden en alle niveaus. Je krijgt er meer infor matie over tijdens de open dag op zondag 11 juni in CC Jan van Be souw aan de Th. Van Diessenstraat in Goirle. Tilburg - RabobankTilburg en om streken is op zoek naar zes nieuwe ledenraadsleden. Belangstellenden kunnen reageren tot 16 juni a.s. De Rabobank is al ruim 110 jaar een coöperatie, zonder aandeel houders, maar met leden. De le denraad van Rabobank Tilburg en omstreken bestaat uit 40 leden, een dwarsdoorsnede van de ruim 33.000 leden van deze coöperatie ve bank. Via de ledenraad kunnen leden invloed uitoefenen. Op het beleid van de bank, de dienstver lening, op de wijze waarop maat schappelijke verantwoordelijkheid wordt ingevuld en op de bestem ming van de winst. In de ledenraad zitten leden uit ons hele werkgebied: Tilburg, Don gen, Rijen en Goirle. De bank vindt het belangrijk dat de samenstel ling van de ledenraad een goede 18.00 uur. Bij voorinschrij taalt u 3,50 en op de starLa,w zelf 4,00. Inschrijven kunt u De Waterhoef, V.V.V. Oisterwijk Tillander op het lindeplein of P. Bakker, Reli 34 in Oisterwijk Ook voor groepen. Kinderen die mee willen doen I nen zich het best op school op ven. Naast de eerste prijs t er een prijs voor de school mooiste spandoek maakt. Info van harte welkom, ook als je nog geen cursist bent bij Factorium Podiumkunsten. oisterwijk - Van 13 t/m 16 juni or ganiseert de commissie Algemene Activiteiten van Ontmoetingscen trum De Waterhoef de 37e editie van de wandelvierdaagse in Oi sterwijk. De routes lopen ook dit jaar door de mooie natuur van de parel van Brabant. Op de laatste ki lometers op de slotdag worden de deelnemers begeleid met muziek. De afstanden waarvoor u zich kunt opgeven zijn 5 of 10 km. Er zal tel kens om 18.30 uur gestart worden vanaf De Waterhoef aan de Ter- burghtweg 100 in Oisterwijk. de slotavond start de 10 km Zorgeloosch Scheiden Bij Zorgeloosch Scheiden werken de scheidingsbemiddelaar en financieel expert intensief samen. Ze begeleiden jullie scheiding én het vinden van de beste woono- plossing voor jullie beiden. Dat geeft rust. Meer weten? Kijk op www.zorgelooschscheiden.nl Tilburg - Wat is herdenken voor jou? Hoe herdenk je? Betrek je er anderen bij? Deze vragen ko men aan de orde tijdens een dia loogavond op woensdag 31 mei, georganiseerd door Tilburg in Dialoog en de Bibliotheek Tilburg Centrum. In de dialoog gaat het niet om één waarheid, om goed/ fout of gelijk/geen gelijk, maar om het delen van verhalen die verbinden, verrijken en inspi reren. Aandachtig, waarderend luisteren staat centraal. Deel jouw persoonlijke ervaringen met 'her denken' tijdens een dialoog met 5 a 7 mensen die elkaar meestal niet kennen. Aan tafel zit ook een Gratis muziekworkshops Zit je in groep 5 of hoger? Dan kun je diezelfde dag vanaf 11.00 uur meedoen aan gratis muziek workshops op allerlei instrumen ten. Om het extra leuk te maken: om 12.30 uur kun je met het ge kozen instrument meespelen in een écht concert! Natuurlijk zijn je familie en vrienden dan ook van harte welkom. Dit concert is de opening van de open dag van Fac torium Podiumkunsten. Opwww.factorium.nl/opendag zie je uit welke instrumenten je kunt kiezen. Wil je meedoen? Schrijf je dan snel in via workshopsgoir- le@factorium.nl Het is overigens niet nodig dat je al kunt spelen op een instrument. Iedereen is en enkele bewoners bekijkt zij hoe Westpoint er nu bij staat, hoe het wordt onderhouden en hoe het verouderd. Ook is er een gesprek met de bewoners om te horen wat zij van hun woning in Westpoint vinden. Aanvang 10.30 en 11.30 uur.Toegang gratis, aanmelden via www.castonline.nl. Op zaterdag 17 juni, de dag van de architectuur, zijn er diverse rondleidingen met architecten. Meer informatie via www.castonline.nl.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 35