R r ^Qilburg in Bedrijf Heuvel wordt Kalverstraat in Monopoly Tilburg Steppin'Out opent winkel in Heuvelstraat Gratis MVO bedrijvenlunch Bedrijvencontactdagen in Koepelhal ■5 45 Waarop letten als thuis wonen met dementie niet meer gaat MAGAZIJN opruim^g LBURGSE KOERIER 17 DONDERDAG 11 MEI 2017 TILBURGSE KOERIER FOTO: Hans Makkink FOTO: Michel Klop netv Ie vr unoHi sseler il bie< keers-,flits-en so! Edition n OI ia .yiu'ii i lil lichting elbediening 5o! Edition i trots ïel Ne- iffif.lt' ?men- zeker iet le- kan jacht. FTiww Meer informatie: www.steppinout.nl De Bedr den pla woensdi uur) en 17.00 uur). 17] ww Meer informatie: www.bcdagen.nl zal gaan worden. Monopoly Tilbi keld door de vi< van superrr menwerkinc Tilburg - Op zaterdag 6 mei opende het populaire Steppin' Out haar deuren in het oude McGregor pand aan de Heuvelstraat 88. Eerst als outlet voor 6 maan den met een mogelijk vervolg voor langere tijd. Tilburg - ContourdeTwern nodigt hetTilburgse bedrijfs leven graag uit voor een gratis MVO bedrijvenlunch op dinsdag 13 juni. met het spel. Mensen zijn op Tilburg en dat heeft hee derland vorige week ook kunnen zien. Zij verwachten dat het spel aan menig keukentafel gespeeld De initiatiefnemers van supermarktketen PLUS onthulden samen met Mr. Monopoly De Heuvel als de duurste straatnaam. FOTO: Freddie de Roeck Het is een eerste kennismaking tussen Tilburg en het tijdloze kle- dingconcept dat zijn oorsprong vond in Utrecht in 1983, waar het vanwege de lage prijzen snel aan populariteit won in de studenten wereld. Inmiddels wordt Steppin' Out gerekend tot de gevestigde orde van totaalconcepten van he ren- en damesmode waarbij zij zich >urg wordt ontwik- /ier Tilburgse filialen rmarktketen PLUS in sa ng met Identity Games. nistratie en allerlei verplichtingen om de zorg mogelijk te maken. Dat alles vind je bij Martha Flora. Het zorgconcept is voortgekomen uit de persoonlijke ervaringen van oprichter Marco Ouwehand. Hij durft te stellen dat Martha Flora de beste dementiezorg geeft die er te vinden is. Zijn vader woont er niet voor niets. Nieuwsgierig? Kom naar één van de informatiemidda gen op zaterdag 13 mei, 10 juni of 8 juli om 14.00 uuraan de Klooster straat 11B5 in Bavel. bavel - Waar gaat het om als ie mand vanwege dementie niet meer thuis kan wonen? En waar moet je op letten bij het maken van een goede en juiste keuze. Een zeer ingewikkeld probleem waar je in de regel geen ervaring mee hebt. Hier volgt een leidraad. Ten eerste wil je er zeker van zijn datje geliefde gespecialiseerde demen tiezorg krijgt. Je wilt daarbij 2 weten dat hij of zij tot aan he venseinde op dezelfde plek wonen. Je zoekt echte aandc Aandacht die verder gaat dan wassen, aankleden, eten, drinken en medicatie geven, en helpen bij naar de wc gaan. Nog iets essen tieels: privacy. Zodat je ook alleen kunt zijn met elkaar. Ook voldoen de ruimte is erg belangrijk, binnen én buiten. Dus geen statische plek waar iedereen z'n vaste plek heeft, maar een vrije omgeving waar wat te kiezen valt. En dat alles zonder vaste programma's die plichtma tig worden afgedraaid, maar met passende, afwisselende activitei ten. Tot slot wil je als familie totaal ontzorgd worden, zodat je niet de hele tijd bezig bent met de admi- oot Is afhankelijk van ropese Verordening >0-6-2017. Op Op. iken. Prijzen zijn excl. 'oor kosten en voor- ndai 5 jaar garantie er zijn verkocht door ce&garantieboekje. tilburg - De Heuvel verschijnt als duurste straat in Monopoly Tilburg. Dat besloten Tilburgers die de afgelopen periode zelf een actieve rol hebben gespeeld bij de totstandkoming van het spel. Via Facebook, website en persoonlijke mails hebben meer dan 1.000 liefhebbers suggesties aangedragen voor straten die absoluut niet in het spel mogen ontbreken. De overige straten die sowieso terugkomen in het spel, worden de komende we ken via social media bekend ge maakt. Stemmen is vanaf nu niet meer mogelijk. Op 29 mei is het spel exclusief verkrijgbaar bij de vier Tilburgse filialen van super marktketen PLUS. De initiatiefnemers van super marktketen PLUS onthulden don derdag samen met Mr. Monopoly de Heuvel als de duurste straat naam. Volgens de filiaalhouders van PLUS is het mooi om te zien dat zoveel mensen begaan zijn de schermen al genetwerkt." Het matchmakingsysteem zorgt er voor dat de bezoeker van de BC- dagen meteen weet welke men sen en/of bedrijven interessant voor hem of haar zijn. "Naast de ze online matchmaker is het ook mogelijk om deel te nemen aan zakelijke speeddatesessies. Deze worden meerdere keren per dag aangeboden." De beursvloer biedt meer dan honderd ondernemers, bedrijven, gemeenten en instellingen een podium. Potentiële klanten ont moeten, met relaties van gedach ten wisselen en hen een gastvrij onthaal bieden. Het zijn volgens Van Elswijk enkele van de vele Deze sessie is bedoeld voor be drijven die nog nooit (of lang ge leden) hebben deelgenomen aan Beursvloer Tilburg en eerst de nodige informatie en ervaringen willen horen over Beursvloer Til burg nieuwe stijl. Maar ook voor bedrijven die willen netwerken en iets terug willen doen voor de maatschappij. Deze doelgroep is van harte welkom in een van de skyboxen van het Koning Willem II stadion in Tilburg. Het programma duurt van 12.30 tot 14.00 uur en ziet er als volgt uit: 12.30 uur: aanvang, welkom en genieten van een heerlijk lunch- buffet; 12.45 uur: informatie over Beursvloer Tilburg (Wat is MVO of wel maatschappelijk verantwoord ondernemen? Hoe werkt het? Wat levert het op?; 13.00 uur Ton Gimbrère (Bonheur Horeca Groep) en Marieke van Lisdonk (Lisdonk Coaching en Training) vertellen over hun ervaringen en beweegredenen om deel te ne men. Tevens hebben zij de nodige tips; 13.30 uur: rondleiding over invalshoeken tijdens BCdagen. "Tijdens het zakelijke speeddaten wordt de bezoeker elke vier mi nuten gekoppeld aan een nieuwe persoon. In die tijd kun je je be drijf pitchen, brainstormen over nieuwe ideeën en mogelijk nieu we samenwerkingen starten. Het doel is veel mensen in een korte tijd ontmoeten, elkaar prikkelen en nieuwsgierig maken." ïdrijvencontactdagen vin- laats in de Koepelhal op dag 17 mei (14.00-22.00 i donderdag 18 mei (10.00- de Beursvloer, gelegenheid om te twerken, ruimte voor individue- /ragen. Beursvloer Tilburg trekt jaarlijks ongeveer 200 bedrijven en orga nisaties. Deelname aan Beursvloer Tilburg op 10 oktober 2017 is gra tis; het kost u slechts een halve middag en het levert rendement op voor alle partijen. Beursvloer Tilburg geeft bovendien energie! Handelen in maatschappelijke be trokkenheid staat centraal tussen bedrijfsleven en maatschappe lijke organisaties, naast netwer ken en elkaar ontmoeten. Vele bekende bedrijven doen dit jaar weer mee. Een greep uit de 200 deelnemende bedrijven en or ganisaties: Rabobank, Interpolis, Q Promotions, ACES Direct, Bon heur Horeca Groep, Citroen Beter Bertens, Avans hogeschool, Fuji- Film, KPMG, Media Markt, Mc Do nald's en Daamen de Kort van Tuyl notarissen. Belangstellenden kunnen zich vóór 1 juni aanmelden via e-mail albertrusch@contourdetwern.nl laten inspireren door het Engelse en Amerikaanse old school univer siteitsleven. In totaal telt het bedrijf 12 vestigingen. In 2014 werd het concept overge nomen door Clé Enneking. "Wel heel toevallig dat wij onze 13e ves tiging juist in '013'Tilburg openen. Naast dat het mijn geboortestad is, heeft Tilburg met zijn universiteit en één van de grootste hockey clubs van Nederland voldoende potentieel om een succesvolle vestiging te exploiteren. We heb ben de afgelopen jaren een trouw klantenbestand uit deze regio opgebouwd welke we vanaf nu niet alleen online, maar ook van uit een prachtige winkel kunnen bedienen." Steppin' Out ontwikkelt en produ ceert eigen labels en heeft een ruim aanbod classic en casual shirts, chi no's, truien, sportswear en acces soires. Aan de collectie worden au thentieke merken toegevoegd als Sperry Topsider, Saint James en de top kwaliteit lamswollen truien van William Lockie. Steppin'Out slaagt er steeds in om betaalbaarder te zijn dan vergelijkbare merkkleding zonder concessies te doen aan de kwaliteit. tilburg - Wethouder Erik de Ridder en directeur Marc Meeuwis van Citymarketing Tilburg openen op woensdag 17 mei om 14.00 uur in de Koepelhal de BCdagen.nl. De entree is gratis, maar tijdige aan melding wordt geadviseerd. 'Grenzen verleggen' is het thema van de bedrijvencontactdagen. Organisator Marco van Elswijk: "Daar beginnen we nu al mee. Voorafgaand en tijdens de BCda gen bieden we met Matchmaking een primeur. Die komt voort uit de samenwerking met Sponty Events. Een kwestie van aanmel den voor de BCdagen, een link ontvangen, profiel aanmaken en er wordt voor de bezoeker achter

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 17