3 ilburg in Bedrijf Een orchidee.voor de Nuva keukens viert 40-jarig jubileum »or liefste moeder! anaal and Dé 10 Tilburgse ondernemerstalenten van 2017 Open dag bij Ambrosiushof g H)nfo Met een strakke buik op het strand Bliksembezoek aan brein Mike Boddé 19 DONDERDAG 4 MEI 2017 TILBURGSE KOERIER -BURGSE KOERIER FOTO: Dols Fotografie Tilburg - De 10 kandidaten die door zijn naar de voor ronde van de JOST Starterstrofee zijn bekend! Zij hebben allemaal een vernieuwend, leuk of interessant ondernemingsconcept op de markt gebracht. eek Hey- /oor een kanaal. Meer informatie: tel. 06-16086014 of 013- 5913436 en wwwstichtingappelbloesem.nl minu- Jeeën- ees- wel van TILBURG - Wat 40jaar geleden begon met één keukenzaak in Someren, is uitgegroeid tot een bedrijf met vijf winkels in het zuiden van Nederland. Ml»** Wil je meer informatie over JOST of de Star terstrofee? Dan kun je terecht bij Olga Hee- ren, tel. 06-12441407 of e-mail info@jost.nl Tilburg - Hoewel we Mike Boddé kennen als de hilarische piano- tovenaar van De Miké en Thomas Show of Podium Witteman, is hij in zijn eigen dromen meestal de schlemiel. Gelukkig kan Mike daar zelf goed om lachen in zijn nieuwe voorstelling De Geurige Man. Op ateert op dins- uur bij de King belangstelling 'epetitie bij te u van harte ieuwe website vindt u alle op Facebook. vrijdag 12 mei zie je zijn voorlees voorstelling - geen cabaret, om te lachen - in de studiozaal Theaters Tilburg. Tickets zijn te verkrijgen via www. theaterstilburg.nl, aan de balie van Infoservice Tickets of telefonisch via 013-5432220. >renweerd een rinrichting van gs dit gedeelte akanaal. Bezoe- gd hun mening Dit ontwerpen. Het kaars^ wam er naar grootschalige SterkÉ iet Wilhelmina- Meur rie jaar geleden aterstaat en de en i /erf r verbreden en jpening van de idt plaats op 20 De tentoonstel- ndag 19 juni. 'p zondag 7 mei is 5.00 uur een open siushof. Deze vindt Appelbloe- 1, 5081 NV genieten en ook zijn er 1000 ver schillende soorten vaste planten. Vorig jaar heeft de stichting Appel bloesem 26.000 subsidie gekre gen van de provincie om de tuin een goede opknapbeurt te geven. Onder deskundige leiding van Ton Kemps en Anton.Broekmeulen en met de hulp van een aantal vrij willigers is de tuin weer prachtig en de bezoekers, medewerkers en vrijwilligers genieten hier volop van. bosa: Shamila Panah; en Huize Kruijssen Vastgoedpresentatie: Gi selle Kruijssen. De meest talentvolle ondernemers (maximaal 4) gaan door naar de finale en mogen op donderdag avond 1 juni hun ultieme pitch van één minuut houden in het bijzijn van familie, vrienden, collega's, ondernemers en media. De fina le vindt plaats in het Duvelhok in de St. Josephstraat in Tilburg en is open voor publiek. gebruiken in combinatie met car- dio/conditie-apparatuur of in een van onze vele groepslessen zoals bijvoorbeeld Zumba*, Spinning of Pinkboxing. Bij de training met Slim Belly werd acht maal meer vetverbranding rond de heupen gemeten. Om de resultaten in de praktijk te bevesti gen, worden momenteel 40 dames uit Tilburg en omgeving gezocht. Het onderzoek duurt vier weken met drie lichte conditietrainin gen a 30-60 minuten met de Slim Belly. Bovendien ontvangt elke deelnemer succesvolle voedings- richtlijnen. De deelnamebijdrage altijd een orchidee die past bij haar stijl en persoonlijkheid. Ook voor moeders die geen groe ne vingers hebben, is een orchidee een geschikt om cadeau te ge ven. Orchideeën zijn zogenaamde epifyten en groeien met hun wor tels aan bomen of rotsen. Hierdoor denken veel mensen dat het een plant voor gevorderden is. Niets is minder waar; het volstaat om de pot êens in de week 10 r ten onder water (met orchide voeding) te laten staan en daarna goed te laten uitlekken. Zet de plant op een lichte plek, niet in di rect zonlicht en niet op de tocht. Daar worden de orchideeën en daarmee ook je moeder blij van. Klanten kunnen bij Groenrijk Til burg terecht voor een geweldig assortiment orchideeën en aan verwante artikelen. gen datje keuken nü perfect bij je past, maar in de toekomst ook. En dat is belangrijk, want de aanschaf van een nieuwe keuken is een hele investering. Jubileumacties Nuva trakteert niet alleen zichzelf met een nieuw logo, maar wil het jubileumjaar ook vieren met de klanten. Het hele jubileumjaar krij gen klanten een KitchenAid keu- kenrobot cadeau bij aanschaf van een keuken. Maar daar houdt het Donderdag 11 mei zullen zij tegen elkaar gaan strijden om een plek in de finale. De talentvolle onderne mers die door zijn naar de voorron de, zijn in willekeurige volgorde: De Reis van 5: Merel Vingerhoets en Brenda Janssen; Werkfruit Til burg: Joey Houtepen en Edo Bur- hilvarenbeek - Op er van 10.00-16.01 dag bij Ambrosiu. plaats bij Stichting sem Ambrosiusweg Hilvarenbeek. Ambrosiushof is al sinds 1950 een prachtige bomentuin op een klei ne 4 ha. Sinds 1 april 2005 is daar een cen trum gevestigd voor dagbesteding voor met name mensen met ge- heugenproblemen. Deze mensen genieten van een zinvolle dag besteding in een prachtige om geving. Men kan van 500 verschil lende soorten bomen en struiken JOST De Starterstrofee wordt voor de 9e keer georganiseerd door onderne mersvereniging JOST, dé ontmoe tingsplaats voor jonge onderne mingen, in samenwerking met de Tilburgse Koerier. Ondernemers die in 2016 of 2017 gestart zijn met hun onderneming en gevestigd in de regio Tilburg, konden zich inschrijven. Talentvolle onderne mers krijgen door de Starterstro fee de kans om hun onderneming en zichzelf in de schijnwerpers te zetten en een vliegende start mo gelijk te maken. Tilburg - Kwidam women's health club zoekt 40 dames om binnen vier weken de werking van het Slim Belly afslankconcept in de praktijk aan te tonen. De methode met de gepaten teerde Slim Belly buikband zorgt ervoor dat buikvet op een natuur lijke en gezonde manier binnen korte tijd aanzienlijk vermindert. Door een lichte massage met wis selende luchtdruk van de Slim Bel ly gordel wordt de doorbloeding in de buikzone gestimuleerd met als gevolg dat tijdens het sporten de stofwisseling en afbraak van vet verbeteren. U kunt de Slim Belly ger; Strooploos: Puck Aerns en Priscilla Wagensveld; Spellenpa- leis.nl: Jorn Segers; De Co-operatie met traject De Ploeg Tilburg: Mar thilde van der Pol en Sandra Arink; Softedge: Brian Savelkouls; Hostel Roots BV: Marion Leijtens; Flow.ai: Gijs van de Nieuwegiessen; Sham- tilburg - Moeders zijn lief, zorg zaam en staan altijd voor hun kinderen klaar. Om die reden ver dienen zij het om op Moederdag -dit jaar zondag 14 mei- in het zonnetje gezet te worden met een bijzonder en symbolisch cadeau. Door het geven van een orchidee -ook wel de koningin onder de planten genoemd- breng je een ode aan moeders en toon je je waardering en respect voor haar. En Groenrijk Tilburg aan de Stok- hasseltlaan 39 werkt daar graag aan mee. Orchideeën hebben een speciale betekenis: ze staan voor schoonheid, rijkdom en kracht. Een persoonlijk cadeau om moe der te laten weten dat je van haar houdt. Met meer dan 25.000 ver schillende soorten is de orchi deeënfamilie een van de grootste plantenfamilies op aarde. Er is dus jaar blaast Nuva keukens 40 arsjes uit op de taart, maar het bedrijf voelt zich verre van oud. erker nog, speciaal voor het ju- jm wordt verjongd met een spiksplinternieuw logo. Zo'n ver- andering gaat doorgaans niet zon- mèt'voorbe der s'a9 °f stoot, maar sinds kort rkzaamheden PriJkt het nieuwe logo op de pan den van Nuva keukens. Ook adver tenties, folder en website www.nu- vakeukens.nl zijn vernieuwd. Nuva kan er weer minimaal 40 jaar tegen aan. Dat Nuva van buiten helemaal veranderd is, betekent niet dat de klanten nu anders geholpen wor den. De mensen van Nuva helpen als vanouds bij het samenstellen van een keuken die past in je ruim te, interieur en budget. En ze zor- niet op. Er is nog een extra actie waar klanten van profiteren. Naast de KitchenAid keukenrobot krijg je bij aankoop van een keuken name lijk ook nog een A-merk vaatwas ser cadeau. Nuva keukens is opgericht in 1977 in het Brabantse Someren, maar breidde al snel uit naar o.a. ves tigingen in Limburg. Momenteel heeft Nuva vijf vestigingen; in Bergeijk, Deurne, Heerlen, Some- ren-Eind en Tilburg. bedraagt 19,90 euro per week. "De resultaten zijn tot nu toe sen sationeel. Onze klanten zijn en thousiast, omdat ze precies daar afvallen waar ze dat in de zomer graag willen: rond de buik!", zegt eigenaresse Kiek Boelaars van Kwi dam women's health club. Kwidam is één van de meer dan 900 licentie- partners in Europa, die het succes volle afslankconcept aanbieden. Voor aanvullende informatie en aanmelding om mee te doen met het onderzoek kunt u tot 28 mei contact opnemen met Kwidam women's health club via tel. 013— 5439840 of e-mail info@kwidam.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 19