Tilburg kleur oranje 9, 5,- EEB aaibare all- j edition. Guus Meeuwis'TilburgTune voor Koningsdag HOCra! De koning wordt vijftig jaar! Colofon TK FOTO: Angeline Swinkels samenwerking metTilburg.com, Veel leesplezier en geniet van Koningsdag! .BURG.NL 3 56 Peter Noordanus Burgemeester van Tilburg met handige et zeven Iremmen. ft een extra E/bike! Die energie uit de stad is ook zichtbaar. In aanloop naar 27 april zie je Tilburg Ik wens alle lezers heel erg veel plezier tijdens Koningsdag. Of dat nu aan de route is, in een kraampje op een vrijmarkt, in de kroeg of voor de televisie. Samen maken we er een groots feest van! levensechte smartphone smaak. Trak- ir informatie: Hiep hiep wordt dit je burg! S. dochter ses Ariane Sluit de rijer Pak de hand Want de and Zoals jij hoor verlichting, reatief e verende instap. ccu 300Wh lexander u hij in Til- hun drie ia en prin- en 13.00 uur maken prins hoera! Koning Willem-Ale> dit jaar vijftig jaar en dat viert hij Samen met Koningin Maxima, ars prinses Amalia, prinses Alexic ie brengt hij tussen 11.00 een bezoekt aan onze stad. Ook Laten we proosten op het leven Laat het leven je omarmen Sla je armen om de liefste Want de liefste dat ben jij! Er is enorm veel energie gestoken in de invulling van de route, de feestelijke evenementen én alle initiatieven die hiermee samenhangen. Scholen, bedrijven, verenigingen en clubs hebben zich ingezet om de koninklijke familie op grootse wijze welkom te heten in Tilburg. En ook om alle bezoekers te verzekeren van een geweldige dag. Dankzij die inzet en die typisch Tilburgse energie is Koningsdag voor mij in ieder geval al geslaagd. Tilburg verheugt zich op Koningsdag, samen laten we de koninklijke familie én heel Nederland zien hoe bijzonder Tilburg is.Van studentikoos tot volks, van cultureel tot sportief en van vernieuwend tot bourgondisch. Samen met de regio heeft Tilburg zich de afgelopen maanden voorbereid op de komst van de koninklijke familie. Iedereen zet de schouders eronder om er een geslaagd feest van te maken. Dat is typisch Tilburgs en daar ben ik als burgemeester trots op. letterlijk oranje kleuren: van kroegen die op het bezoek inspelen tot inwoners die hun huis versieren. Van oranje taartjes tot speciale vorstenbroodjes. Van speciale stadswandelingen tot een speciaal stickerboek voor scholieren. Te veel om op te noemen. :EL op onze I te e-bikes j v.a. €849, n <1 Koningsdagvierders opgelet! We kunnen de kelen gaan smeren en de tekst gaan oefenen voor de De Tilburg Tune! Het lied van Guus Meeuwis dat tijdens Koningsdag op meerdere plaatsen te horen is, is namelijk bekend. Speciaal voor het bezoek van de Koning paste de Tilburgse zanger de tekst aan van zijn nummer'Proosten'. INGSDAG DONDERDAG 20 APRIL 2017 Constantijn, prinses Laurentien, prins Maurits, prins Bernard, prinses Annette, prins Pieter- Christiaan, prinses Anita, prins Floris en prinses Aimée deel uit van de koninklijke opstoet. Wil jij de leden van het Koninklijk huis zien? Zorg dan datje een plekje langs de route bemachtigt. Je hebt het misschien al wel gezien: deze editie van deTilburgse Koerier is bijzonder. Niet alleen door het Koninklijke thema, maar ook door de samenwerking met Tilt Gemeente Tilburg en het Oranje Comité. We hebben de handen ineengeslagen om de meest complete gids te maken voor een geslaagde Koningsdag in Tilburg. Of je nu wilt weten wat de Koninklijke route is, welke evenementen er zijn of wat de playlist van Tilburg Zingt is: je vindt het in deze feestelijke Koningsdag editie. Tekst Tilburg Tune: Laten we proosten op het leven Laat het leven je omarmen Sla je armen om de liefste Want de liefste dat ben jij. Laten we toasten op de Koning Laat de Koning Tilburg vieren Want we vieren dat hier samen En samen dat zijn wij. Iedereen in Nederland zal zien hoe je hier leven kan We willen aan de koning laten zien hoe Tilburg zingt Hoe Tilburg danst en Tilburg leeft. an pak de handen iden van die ander ider hoort erbij ort bij jou en mij TILBURG Tilburgse fTT] tilburg.com Koerier

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 3