port ise tructieJ edrijf. Dé golf experience van Nederland bij Prise d'eau Feestelijk openingsweekend nieuwe rijhal St. Lambertus Verbeeten Challenge overtreft alle verwachtingen Efteling Golfpark organiseert Golfpark Experience BURGSE KOE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 13 APRIL 2017 33 iet het eert iwkunde) e kenmerken ing Meer informatie: inggolfweek.nl BOWK inis ?asy. Van links naar rechts Ronald de Boer, Anne van Dam en Robert-Jan Derksen. FOTO: Koen van Suyk 5S uit, :hts- als iking alters met asker bij pige op- ■aar hier v.e dag- Steel bestaat ng Steel Inter- professional □alconstructies tilburg - Afgelopen zondag vond de Verbeeten Challen ge plaats. Deze vierde editie overtrof alle verwachtin gen. Al voordat de dag begon was het aantal deelne mers via de nieuwe website groot en het gesponsorde bedrag hoger dan ooit. udenhout - In het weekend van 13 en 14 mei organiseert Ruitersportvereniging St. Lambertus Udenhout, in sa menwerking met de SPU en Jeu de Boules Vereniging V.O.P. Udenhout, de opening van de nieuwe rijhal. tilburg - De tweede editie van de ING Private Banking Golfweek vindt plaats van 7 tot en met 9 juli op golf club Prise d'eau in Tilburg. Een evenement voor jong en oud waarbij kijken, beleven en zelf doen centraal staan en de toegang gratis is. »n (voor Itijd in) en ant van de rJ! Karembeu, de laller is van de Boer iemand innen heeft in het voetbal. Ook Patrick sterren van de lij het Europ ip van 1996, c ken, kom zelf ponyrijder een knuffel zijn ze ook altiji hoor of jij de winnaar bern kleurplatenwedstrijd. Ten behoeve van de opening is een speciale kleurplaat gemaakt, die o.a. te vinden is op website www. rsv-st-lambertus.nl. De kleurplaat kun je tijdens de open dag inleve ren tussen 13.00 en 14.30 uur. Om 15.00 uur zullen de prijswinnaars bekend worden gemaakt. Tijdens deze dag vindt ook de uitreiking kaatsheuvel - Op zondag 23 aprilor- ganiseert het Efteling Golfpark 'de Golfpark Experience', een sportieve dag voor het hele gezin. De Golf- park Experience is een dag geba seerd op beauty, lifestyle en sport en daarmee de ideale gelegenheid om op een leuke en laagdrempeli ge manier kennis te maken met de golfsport en het Efteling Golfpark. De Golfpark Experience biedt een gezellig programma voor zowel golfers als niet golfers. Bezoekers voor bestralen zonder mask: hersentumoren. De voorlopig' brengst is 64.000 euro, maar zitten extra stortingen en de opbrengst van 9 april nog niet bij. Het definitieve bedrag wordt later bekendgemaakt. Een grote groep wielrenners deed (een of zelfs twee keer) de ronde van 119 kilometer langs de drie vestigingen. Kortere roi den vooral door fietser tainbikers, hardlopers, sl en wandelaars afgelegd, jaar was de bootcamp door Pellikaan, Tillyw masters was geon ochtendwandelinc burg. De allerklein aan de K:J* en oud keus Robert-Jan Derksen introduceerde de Golfweek als dé golf experience van Nederland tijdens een media- op 6 april op golfclub in Tilburg. ING Priv Prise d'eau Prise d'eau is dit jaar voor het eerst gastheer van de ING Private Ban king Golfweek. De keuze voor de Tilburgse club is ingegeven door de opzet van de prachtige 27 holes baan, de centrale ligging in Bra bant en het enthousiasme onder de leden van de club. Prise d'eau zal in samenwerking met organisa tor TIG Sports, ING Private Banking en de NGF zoveel mogelijk golfers en golfverenigingen betrekken bij de ING Private Banking Golfweek. van een loterij plaats. Voor slechts 2,00 ding je al mee voor een van de mooie prijzen, waaronder de hoofdprijs: een luchtballonvaart. De feestavond (en voor sommigen tevens reünie) op zaterdagvond is een besloten feest voor leden, oud-leden en sponsors van de rij- vereniging. Mocht je onverhoopt geen uitnodiging hebben ontvan gen en ben je wel degelijk op een van voornoemde manieren aan de vereniging verbonden, meldt je dan vóór 28 april aan door een e-mail te sturen naar opening@ rsv-st-lambertus.nl onder vermel ding van je naam en het aantal personen waarmee je komt. Ook kun je je aanmelden door te bel len naar 06-23299484 (Henk van Gorkum). buitenlandse en Nederlandse spe lers en team captains zijn gaande. Op 6 april werden ex-topvoetbal- lers Ronald de Boer en Ruud Gullit aangekondigd. Ex-hockey inter national en wereldkampioen Ties Kruize is de eerste hockeyer. Ook golfers Robert-Jan Derksen en An ne van Dam (speelster European Tour) vertegenwoordigen het Ne derlandse team. Ronald de Boer had nog een pri meur en maakte de eerste twee namen van het buitenlandse team bekend. Christian K’ Franse ex-topvoetbal partij. Volgens De E die alles gewor internationale v< Berger, één van de Tsjechische ploeg bij het Europees kampioenschap van 1996, doet mee. Het streven is om twee teams van 12 mensen samen te stellen. Legends Golf Trophy Nieuw is de toevoeging van de Le gends Golf Trophy. Een team van Nederlandse sporthelden neemt het in een Ryder Cup format op tegen een team van bekende buitenlandse ex-topsporters. De gesprekken verschillende Liefst 74 teams en veel individuele inschrijvingen legden gezamenlijk meer dan 99.000 km af, verdeeld over verschillende onderdelen. Het doel is om geld in te zamelen voor Verbeeten Fonds en Instituut /erbeeten, met vestigingen in Til burg, Breda en Den Bosch. Dit jaar wordt het bedrag besteed aan een meer patiëntvriendelijke manier kunnen golfen met korting, deel nemen aan gratis clinics, shoppen, lekker smullen bij verschillende proeverijen en de dag afsluiten met een heerlijke BBQ. Daarnaast zullen er verschillende stands staan die compleet ingericht zijn op het gebied van welzijn. De jeugd is ook welkom op het Efte ling Golfpark, voor kinderen tot en met 14 jaar is er een heus Funpark. Meer informatie: efteling.com/ golfpark presentatie Prise d'eau ii Tijdens de ING Private Bank Golfweek komen actieve gol en nieuwkomers in contact i de vele facetten van de golfsport. Er is topsport in de vorm van een kwalificatietoernooi voor het KLM Open, waarbij Nederlandse profes sionals de strijd aan gaan om twee wildcards. Ook keert de ING Cup terug, een jeugdcompetitie voor 16 golfverenigingen, met als inzet gratis toegang tot het KLM Open voor de hele vereniging. Zelf golfen tijdens de ING Private Banking Golfweek is ook mogelijk. De baan van Prise d'eau is open voor publiek en er zijn gratis golf- lessen te volgen bij De Golf Acade mie. Zo zijn er ook masterclasses van bekende golfers en voor kin deren is er het jeugdprogramma Raak!. Joost Luiten zal op zaterdag 8 juli een actieve rol vervullen op het evenement. Daarnaast zijn er tal van fun-activiteiten zoals trick- shows, longest-drive competities, footgolf, het testen van de nieuw ste golfspullen en 's avonds feest met verschillende optredens. Op de zaterdagvond vindt de offi- ciële opening plaats met o.a. een I optreden van het Friezencarrousel Phaidra, gevolgd door een (be sloten) feestavond met feëst DJ Ron. Op zondagmiddag is de hal van 13.00-17.00 uur opengesteld voor het publiek. Kom touwtrek ken tegen een Belgisch trekpaard, vlieg mee op het vliegend tapijt, bewonder de kür op muziek van het paardenviertal en kom onze .ponyleden aanmoedigen bij hun potje ponyvoetbal. Laat je schmin- are routes wer- .ïetsers, moun- 'Qr<: skeeleraars Nieuw dit amp die samen llywood en Fit- irganiseerd én de ng door Moeren- insten deden mee Kids Challenge. Voor jong keuze genoeg om zich sa men sportief in te zetten tegen kanker. 1649 deelnemers hebben er sa men voor gezorgd dat het weder om een unieke dag was vol plezier, emotie, een lach en een traan. Voormalig beroepswielrenner Jan Janssen en acteur Leo Alkemade fietsten als ambassadeurs mee en gaven beiden aan dat ze in 2018 wederom de Challenge zullen on dersteunen. De Verbeeten Chal lenge wordt volledig belangeloos georganiseerd en dankzij vele sponsors mogelijk gemaakt. Op 9 april waren bijna 100 vrijwilligers in de weer om alles in goede ba nen te leiden. In 2017 was de vertrek- en aan- komstplaats nog Tilburg, maar voor 2020 wil de Verbeeten Chal lenge groeien naar een drieste- den-evenement, met een start en finish in Tilburg, Breda én Den Bosch. Een echte challenge tus sen de drie steden. Wilt u nog een donatie doen, weten wat het uit eindelijke eindbedrag is of foto's bekijken? Ga naar www.verbeet- enchallenge.nl en de facebook pa gina voor meer informatie.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 33