I port Volop paardensport in Heukelom Ronde van den Besterd zoekt rondemiss! F.E.E.S.T. verhuist naar de Heuvel Usgala'Dream Express' van SKY Trappers op drempel van halve finale 21 DONDERDAG 6 APRIL 2017 .to Tandem rijder Martien Verhoeven uit Loon op Zand aan het werk in de waterbak. ?n op FOTO: Fabian Spooren zijn be- Fflww ier.nl ligd. orkomen en nodig! tilburg - De 'Friday Early Evening Skate Tilburg' (F.E.E.S.T.vertrekt met ingang van vrijdag 7 april vanaf'The Talk'aan de Heuvelring in Tilburg. sseerd uncties? even >site kens.nl iiirgse jrier Goalie lan Meierdres wist zich in de slotfase te onderscheiden met enkele puike reddin gen (archieffoto). FOTO: Thijsfotografie.com het ere- zon- naar tse jers men aan Dream Express. De show begint om 19.00 uur. nstpartij vier. De ;rs kwamen Jruijsten en De lang ligt SS' heukelom - In het weekend van 8 en 9 april opent Heukelom het outdoor seizoen in de mensport voor het zuiden van het land. ste t wedstr menge tilburg - Wat doe je als je nog maar aan één ding kunt denken? Wat doe je als je leven bestaat uit dansen? Wat doe je als je maar één ding in het leven wilt? Dream it..., wish it..., do it... buitenwedstrijd te rijden. De trijd in Heukelom is een sa- jestelde menwedstrijd, wel- id schriftelijk >P ukens.nl URGSE KOERIER' TILBURGSE KOERIER ingeblazen, lit sportieve gang en het oot succes te is de Ronde Meer informatie: Cas van den Broek, tel. 06- 22563618 of e-mail casbroek@gmail.com. Ook kun je kijken op website www.feestskate.nl of facebookpagina @feestskate. B’silikn jkken de hun we- inaf de hoek en St. Jozef- ilburg. Met tilburg - DestilTrappers heeft dins dagavond een belangrijke stap ge zet op weg naar de halve finales in de Duitse ijshockey Oberliga. De Tilburgers wisten in Selb met 2-4 te winnen van de Selber Wölfe en zijn hiermee nog één winstp~"*!! verwijderd van de laatste doelpunten van Trapper op naam van Mitch Br Justin Larson. Elkjaar komen menners (koetsiers met paard en wagen) vanuit heel Nederland om in Heukelom de eer- het toelaat, maken deze skaters een tocht in en om Tilburg, route is altijd rond de 25 km l< en de gemiddelde snelheid op zo'n 15 km per uur. Iedereen die kan skaten en het remmen goed beheerst, kan hieraan gratis deelnemen. Friday Early Evening Skate Tilburg vertrekt om 20.00 uur precies, dus ben op tijd aanwezig. De organisa tie zorgt iedere tocht voor een tus senstop om even wat te drinken en op adem te komen. Rond 22.00 uur arriveren alle deelnemers weer bij The Talk op de Heuvel. Elke vrijdag, in de periode van april t/m september en bij droog weer en droog wegdek, rijden de ska ters verschillende routes. Ook is er eenmaal in het seizoen een The- ma-skate en een Surprise-Skate. Wat dit jaar de thema's zullen wordt via de (social) media kend gemaakt. Liefst 17 jaar lang vertrol skaters van F.E.E.S.T. voor 1 kelijkse skatetocht var van de Korte Heuvel straat-Tivolistraat in Til ingang van vrijdag 7 april vertrek ken ze bij het nieuwe verzamel punt, café-restaurant The Talk aan de Heuvelring. Elke vrijdagavond, mits het weer studie/beroep, plus één of meer actuele foto's. De wedstrijdcom- missie maakt een keuze uit de inzendingen. Misschien sta jij op 18 juni dan ook op podium! Reacties uiterlijk dag 30 april per e-mail info@korvel-besterd.nl Een meisje met een grote droom gaat op pad om haar droom na te jagen. Ze komt in grote steden als New York en Parijs. Onderweg maakt ze van alles mee en gaat ze op ontdekking. Zal het haar lukken om haar droom waar te maken...? Of wordt ze toch afgeleid. Op zaterdag 8 april laat kunstrijver- eniging SKY het adembenemen de ijsgala Dream Express zien. De enthousiaste leden van SKY, in de leeftijd van 4 tot 18 jaar, trainen hard om een prachtige show neer te zetten. Dit alles onder de leiding van een team van toptrain(st)ers en vrijwilligers van SKY. Thomas Ken- nes (8-voudig Nederlands kampi oen kunstrijden), Freestyle skaters groep FISE, Dansschool Van Opstal en een surprise gast zullen deelne- Kaarten Belangstellenden kunnen voor toe gangskaarten terecht bij diverse voorverkoopadressen. Kijk hiervoor op website www.ijsgala.nl. In de voorverkoop kosten kaartjes 10,-. Voor de last minute beslissers is het mogelijk om op zaterdag 8 april tus sen 17.00 en 18.30 uur kaartjes te kopen aan de kassa van het Ussport- centrum Tilburg aan de Stappegoor- weg. Kaarten kosten dan €12,50. ^/jww Kijk voor meer informatie over het ijs gala op www.ijsgala.nl of via Facebook Dream Express Usgala en Instagram Dreamexpressijsgala. tilburg - Op zondag 18 juni wordt de legendarische wie lerwedstrijd De Ronde van den Besterd nieuw leven i De organisatie van di spektakel is in volle o belooft weer een grot worden. Maar wat is ke plaatsvindt op twee dagen. Op zaterdag rijden de deelnemers een dressuur- en vaardigheidsproef. Hierbij zorgen zij ervoor dat alles er piekfijn uitziet en hebben ze hun nette pak aangetrokken. Op zondag komen de sportieve pres taties aan bod in de marathon. Belangrijke elementen zijn hierbij snelheid, tactiek en stuurmans kunst. Hierdoor is deze dag vooral voor bezoekers zeer interessant, zelfs als u niets met paarden hebt. Het weekend van Mensport Heu kelom is uitgegroeid tot een eve nement voor jong en oud. Op zondag kunnen de kinderen zich vermaken op het springkussen, kleuren, spelletjes doen en in de zandbak, terwijl de ouders op het ruime terras genieten van de sport met daarbij een drankje en hapje. In het 'strodorp' presenteren ver schillende ondernemers uit de re gio ,hun producten. Dit jaar zal er weer een leuke demonstratie te zien zijn met trekpaarden, waaron der een 'vlucht' op het vliegende tapijt. De menwedstrijd in Heukelom is gratis toegankelijk en ook het par keren 'naast de deur' is kosteloos. Er is tevens een ruime fietsenstal ling aanwezig. Het wedstrijdter rein bevindt zich op loopafstand rond de hoek Laag Heukelomse- weg-Oisterwijksebaan nabij Ma nege de Gulle Ruif. Voor meer informatie en de start- lijst kun u een kijkje nemer www.mensportheukelom.nl van den Besterd zonder ronde miss? Daarom is de organisatie op zoek naar een enthousiaste dame tussen 18 en 25 jaar met 'uitstraling'. Denk je dat dit iets voor jou is? Stuur ons dan je reactie, met volledige naam, geboortejaar, woonplaats en Donderdagavond 6 april kan het team' van Bo Subr in eigen huis de serie best-of-five beslissen, an ders volgt zondag in Selb het be slissende duel in deze kwartfinale. In de andere kwartfinales wisten Essen en Bad Tölz zich al te plaat sen voor de halve finales. Duisburg ontsnapte aan uitschakeling maar staat nog wel op een 1-2 achter stand in de serie.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 21