Tilburgse @1 Jubileumweekend Heyhoef op 1 en 2 april Ook kermis op Stappegoor NS 60 GEMEENTENIEUWS Studenten 'pitchen' business- idee in de lift van Interpolis ©009 Waf u ook viert, CINE Vaart achter sloop voormalig Durlinger-pand I Kesse|s te Culturele manifestatie Tuinstraat: de verbinding LBURGSE KOERII DONDERDAG 30 MAART 2017 Pagina 8 en 9 8,50 2,25 FOTO: Joep de Beer www.tapijtcentrum.nl TK bakkerfloorvanlieshout.nl FOTO: Collectie Regionaal Archief Tilburg - Stichting Straat hanteert komende maand weer haar succesformule om een karakteristieke Tilburgse straat onder de aandacht van een breed .publiek te brengen, (lees verder op pagina 5) 5,00 3,00 PER M2 (JJww Kijk voor meer informatie en het volledige feestprogramma op www.heyhoef.nl JAAR J Bureaus van Stadskantoor hergebruikt op nieuwe p oor 1 plek de zomerkermis, en de Reeshofker- Tilburg Veranderingen per 1 juni voor gebruikers regiotaxi College vraagt aan raad ruim 6 miljoen euro voor Mediacluster Koninqsdaq in Tilburg dagen! Zie pagina 23 Tilburg - Op maandag 3 april vindt de vierde editie van het Elevator Pitch Event plaats. Dp zondag 2 april zal rond 16.00 uur de winnaar bekend worden ie spaaractie Prijs- sriode t/m zater- i er volop zegels passage moet name ;mber open gaan, tegelijk nieuwe warenhuis Huds- (rechts op de foto). Op zaterdag 1 april zijn er van 11.00-16.00 uur diverse jubileu mactiviteiten. Op het programma staan: Kraak de Kluis op het cen trale plein/podium, zweefmolen en wafeltraktatie op het centra le plein, springkussen op Rabo bank plein. Meet Greet Brand weerman Sam (passage Jumbo, 13.00-14.00-15.00 uur), De Swin gende Jukebox (beide passages) en het Complimenten-Duo (pas sage Plus). De ondernemers pre senteren zich extra feestelijk met kramen. Wij maken het bijzonder! JLu fcoutliem 30jaar culinair www.aubergedubonheur.nl Tilburg - Het onlangs vernieuwde winkelcentrum Heyhoef viert haar twintig jarig bestaan. Op zaterdag 1 en zondag ■april wordt een sfeervol jubileumprogramma aangeboden met tal van I feestelijke activiteiten. Weekendaanbiedingen 31 mrt.+1 apr 4 appelflappen 6 krentenbollen Vlaai van de maand Appel citroenvlaai 8 pers. Brood van da maand div. Desembroden Cfloor VAN LIESHOU1 aniseerd door e Integrand met de Acade- 2 (ABC), het Tit- Entrepreneurship Tilburg University en I A Films en meer tilburg - De rechtbank in Breda heeft dinsdag groen licht gegeven voor de sloop van het voormalige Durlinger-pand aan de Heuvel straat 25. Daarop is de sloop vrij wel meteen van start gegaan. Die is nodig om een nieuwe passage van de Heuvelstraat naar het Pie ter Vreedeplein mogelijk te maken. Tegenstanders vrezen dat door de sloop het beschermd stadsge zicht wordt aangetast en zijn van mening dat verloedering in het gebied op de loer ligt, o.a. bij de Pieter Vreedestraat. Ook de gemeente Tilburg wil haast maken met de sloopwerkzaamhe den. De passage moet namelijk in september open gaan, tegelijk met het r on's Bay (r jaar is dat naast studenten van Tilburg University ook studenten van Avans Hogeschool, Fontys, NHTV en de TU Eindhoven mee doen. Verder vindt de elevator pitch dit jaar voor het eerst niet plaats op de campus van Tilburg University, maar in de lift van In terpolis in Tilburg. Het Elevator Pitch Event is georgan’ 1 studentenorganisatie in samenwerking n mie Business Club burg Center of (TCE) van Starterslift. tilburc - Naast I «ie winterkermis mis kunnen Tilburgers binnenkort ook zwieren en zwaaien op Stap pegoor. Het sport- en onderwijs gebied krijgt namelijk in mei zijn eigen kermis. Deze kermis bestaat uit zo'n dertig attracties en staat er tien dagen, van 19 tot en met 28 mei. Het initiatief komt van Robert Martens, conciërge op het Koning Willem II College en inwoner van Op zondag 2 april duurt het feest van 12.00-17.00 uur. Op het pro gramma staan dan Kraak de Kluis op het centrale plein/podium, eindtrekking Prijsplakkers actie om 16.00 uur (hoofdprijs Kia Pi- canto), zweefmolen en wafeltrak tatie op het centrale plein, Meet Greet Buurman Buurman (pas sage Jumbo, 1330-14.30-15.30 uur), springkussen op Rabobank plein, De Zingende Kapsters op ABN Amro plein, Muzikale Matro zenboot, De Shopping Lady (pas sage) en weer de kramen van de ondernemers. Studenten van Tilburg Univer sity, Avans, Fontys, NHTV en TU Eindhoven stappen in de lift om hun businessidee in 1 minuut te pitchen aan een jurylid. De finale duurt van 13.30 tot 18.00 en vindt plaats bij Interpolis in Tilburg. De deelnemende studenten zijn door middel van meerdere trainingssessies klaargestoomd om op deze finaledag hun busi- ness-idee te pitchen. Nieuw dit bezoeken tijdens Museumweekend de winnaar naakt van de kkers. In de per 25 maart kon jaard worden, st vele waardebonnen die er onnen kunnen worden zal de fdprijswinnaar eigenaar wor- van een nieuwe Kia Picanto, igeboden door de winkeliers nauwe samenwerking met jfdsponsor Kia/Nissan dealer nissen. /el zaterdag 1 april als koop dag 2 april kunt u genieten van I feestelijke activiteiten en pro- ren van scherpe jubileumaan- dingen, die in de winkels en de men worden aangeboden door 8e ondernemers van winkelcen- Kjm Heyhoef. de wijk Broekhoven. Kermisorgani- sator Frank Vale werkte de plannen uit. Betaalbaarheid staat voorop bij deze kermis, de ritprijzen voor grote attracties zijn niet hoger dan 3 euro. Kinderattracties kosten maximaal 2 euro. Daarnaast zijn enkele kinderhelden aanwezig en een ballonnenclown. Ook is er een prikkelarme middag voor kinderen met autisme of een verstandelijke beperking. Tilburg BURG

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 1