B n Het Zuide De Man is Lam /O The crow knows were the children go 7 TH En 9 'OORJAAR201i| CULT NR 2 VOORJAAR 2017 I Al www.hzt.nl A A DE MAN IS LAM Kaarten zijn te koop via www.theaterstilburg.nl sr de nieuw- istival sratie 6 maart AAN ONS TOEKOMSTIGE PUBLIEK (ALLEEN VOLWASSENEN!), Kaarten (in de vorm van e-tickets) koopje via www.theaterstilburg.nl Je kunt de voorstelling zien op: Vrijdag 28 april om 20:00 u (try-out) Zondag 30 april om 15:00 u (try-out) Zondag 30 april om 20:00 u (try-out) Dinsdag 2 mei om 20:00 u (try-out) Woensdag 3 mei om 20:00 u (première) Zaterdag 6 mei om 20:00 u The crow knows where the children go is een voorstelling van Alexandra Broeder voor volwassenen gespeeld door zestien Brabantse kinderen. De voorstelling vindt plaats op een geheime locatie. Als je een kaartje koopt, lichten we een tipje van de sluier op en kom je erachter waar je ongeveer moet zijn. Anders zalje het nooit weten. Het resultaat is te zien in een eigentijdse voorstelling waarin Lucas De Man zijn publiek meeneemt in een prikkelende solo-performance, vol beeld- en geluidsfragmenten van Ahmet en Rashif over de positie van de man in Nederland en België. Lucas De Man: “Het maatschappelijk debat over mannelijkheid wordt nu gekaapt door twee uiterste kampen: de ‘oerman’ versus de ‘genderelite’. Er vindt hierdoor geen echte dialoog plaats, wij willen een middenstem vormen. “De ‘oerman’ keert ouderwets terug in zijn grot en de ‘gende relite’ vindt dat mannen vrouwelijker moeten worden, ofwel minder man moeten zijn. Geen van beide is emancipatie." - Je kunt de voorstelling zien op: Donderdag 6 april om 20:30 u in De NWE Vorst Vrijdag 7 april om 20:30 u in De NWE Vorst Tot snel Marit, Minne, Benz, Lucas, Lise, Marieke, Casper, Linne, Djinn Fee, Nash, Finn, Danique, Nadine, Tom, Nanne en Lidewij Ergens, hier ver vandaan, bestaat êen plek die De Kinderberg heet. Jij zult deze plek nooit kunnen vindert, omdat je volwassen bent. Maar wij kunnen je er wel mee in contact brengen, omdat wij kinderen zijn. Op- De Kincerberg leven heel speciale kinderen die aan ons doorgegeven hebben dat we een voorstelling moeten maken, een voorstelling voor jou. Dat zijn wij nu aan het doen, ergens in een theatertje in de stad. Als onze voorstelling af is, moet jij komen kijken. Wat we precies gaan doen kunnen we nog met zeggen, want van de kinderen van De Kinderberg moet het een geheim blijven. En van ons ook trouwens. Er zal in ieder geval muziek zijn, en dans en veel kostuums. En kraaien. Ja dat kunnen we wel al zeggen aan het eind zullen de kraaien komen. En iemand die jij lang geleden misschien al bent kwijtgeraakt. Maar eersteerst kom jij. Over religie, vaderschap, agressie, kwetsbaarheid, vrouwen, intimiteit en meer. Actueel, gebaseerd op persoonlijke verhalen en met humor Creator en tv-presentator Lucas De Man, fotograaf en filmmaker Ahmet Polat en audiovisueel talent Rashif El Kaoui zijn gefascineerd door de positie van de man in onze samenleving. Vanuit hun mix van culturen en disciplines startten zij een zoektocht naar wat het vandaag de dag bete kent om man te zijn. Ze volgden zowel de ‘manneoemancipatiecursus’ als de ‘ontdek de oerman in jezelf’ workshop. Ze voerden vele gesprekken tydens bijeenkomsten met vrienden en onbekenden en gingen op bezoek bij o.a. motorclubs en vadercentra.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 21