IK r i KJ Impresariaat Kunsten LaMelis Petit Louvre Ml X* CULT NR 2 VOORJAAR 2011 CULT NR2V 8 Helma Melis, artistiek leider en choreografe van LaMelis en aljaren bekend van haar authentieke, eigenzinnige dansvoorstellingen, gaat zich vooral richten op het maken van familievoorstellingen voorjong en oud. IMPRESARIAAT KUNSTEN Dat er achter de muren van Fontys Hogeschool voor de Kunsten heel wat talent rondloopt, mag geen geheim meer zijn. Van klassieke musici tot singer-songwriters. Van dansers tot circusartiesten. Nieuwe theatermakers én de kunstdocenten van de toekomst. Maar ken je het Impresariaat Kunsten (IK) ook al? Het agentschap voor al die talentvolle studenten en alumni? Eva Line de Boer (oud-studente Fontys Hogeschool voor de Kunsten Tilburg) is op 25 en 26 maart te zien met haar nieuw ste voorstelling ‘TUTORIAL, the art of living’ tijdens Festival Cement in ‘s-Hertogenbosch. Ontdek de nieuwste generatie makers tijdens dit bijzondere festival dat tot zondag 26 maart plaatsvindt. www.festivalcement.nl Het Impresariaat Kunsten weet speciale (én minder speciale) gelegenheden nét dat beetje extra te geven. Die opening wordt nét wat sfeervoller door het jazztrio op de achtergrond. De toon voor het congres is metéén gezet door die theatrale ont vangst. Dat festival krijgt de oeh-en-ah-factor door die circus act. Wat de vraag ook is, het IK heeft het culturele antwoord. “Het geeft zo ongelooflijk veel energie om die creativiteit te koesteren en de studenten de mogelijkheid te bieden zich te ontwikkelen in het werkveld”, aldus projectleider Marieke Machado. “Wij handelen in geluk, want wie wordt er nou niet blij van een prachtige act. Dat we samen met organisaties iets moois programmeren, is waarom wij iedere dag met plezier werken!” www.impresariaatkunsten.nl Onder de noemer Petit Louvre presenteert Helma exclusieve belevingen in haar persoonlijke Innie-Minnie Museum. Laatje verwonderen door haar theatrale interieur, verhalen en tot de verbeelding sprekende tafelsetting. Van sushi momenten tot high tea en vergaderingen met een twist. Super Bon Appetit, maar dan anders voor de inwendige en uitwendige mens. Nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden van Petit Louvre, neem dan contact op met Helma Melis via Facebook

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 20