IHi jL s ^Qilburg in Bedrijf JRG E-C 28 jaar en een enorme passie voor bakken Shoeby is jarig en dat betekent feest Donaties Specsavers voor Hondsberg en Inloophuis 12A 36 18 ’.NL Honderden kansen op Mini in Holland Casino Eindhoven Parkmanagement bedrijventerreinen succesvol 23 tilburgse koerier DONDERDAG 16 MAART 2017 LIRGSE KOERIEF frette Wouters lina enige rs ber E 17] WW Meer informatie: wwwzoetemoed.nl -Spee 7 april 15 I HJnfo MM Meer informatie: www.stichtingsspecsaverssteunt@ specsavers.com Ibur jn in uit. jeslc heeft 180,40 De nieuwe overeenkomst is op maandag 13 maart ondertekend door vertegenwoordi gers van de betrokken partijen. FOTO: Joep de Beer Tilburg - De gemeente, het Bedrijven Overleg Regio Tilburg (BORT) en de Stichting Tilburgs Ondernemers- fonds (TOF) zetten de samenwerking op het gebied van parkmanagement voort. winkelpartner van elk jaar atie hier vanuit de winkel. Of je r puntje van de taart komt sr of een hele taart mee neer les is mc graag op een keu2 plete aldu< shoppen het eigen label Refill. Wanneer je naar Shoeby komt, krijg je persoonlijk advies van je personal shopper om die stoere, casual of chique outfit te vinden. Iedere dag staat het team klaar om je van top tot teen te sty- len! Shop je liever vanuit huis? Op Shoeby.nl of in de Shoeby app vind je de hele collectie ook online. onder meer de veiligheid en de uitstraling van bedrijventerreinen te verbeteren. Eerder besteedde de gemeente en bedrijventerrei nen het werk uit aan derde partij en. Dit leverde niet het gewenste op. Daarom stelde een aantal on dernemers voor om het parkma nagement zelf te gaan doen. Een werkgroep, de Stichting Parkma nagement Tilburg, en de gemeen te werkten in 2012 een nieuw voorstel uit. De aangesloten bedrijver nen zijn Kanaalzone, Katsb Kraaiven, Laar, Loven, berg, Kreitenmolen Uder Vossenberg overeenkom' maart onderteken^ genwoordigers van partijen. winr willekeurig e van de speel. Casino Eindh lijk van inwor binatie.Wint i enterrei- .usbogten, Vossen- mhout en West II. De nieuwe ist is op maandag 13 -‘-' and door verte- de betrokken dragen financieel een steentje bij: voor elke klant die een montuur of boortoestel koopt, wordt een vast bedrag gespaard. Dit bedrag wordt aan het einde van het spaar- jaar overhandigt aan de lokale doelen in het hele land. Sinds de oprichting heeft Stichting Specs avers Steunt al ruim 1300 lokale stichtingen en verenigingen finan cieel een zetje in de rug kunnen geven. In totaal is er al meer dan 2 miljoen euro gedoneerd. nu een snoepen :emt, al- logelijk! "Daarnaast werk ik >p bestelling, zodat de klant jze kan maken uit het com- te assortiment op de website", aivids Yvette Wouters. Van cheese cake, redvelvet taarten tot heerlijk gezond bananenbrood of rode bietenbrownie. Alles is mogelijk en elke taart heeft zijn eigen authen tieke karakter. De winkel is geopend van dinsdag Tilburg - Wat als hobby thuis in de keuken is begonnen, is nu uitge groeid tot een echt bedrijf. Op 1 maart is Zoete Moed geopend aan de Havendijk 16A. Een kleine bak kerij in de winkel van Het Pastorie Lokaal op een prachtig plekje in Tilburg aan de Piushaven in de ou- de Ijzergieterij. Een winkel waar lo kale producten, lokale mensen en het lokale gebied een belangrijke rol spelen. De taarten en lekkernijen worden dagelijks vers bereid en verkocht Tilburg Dit jaar is het 10 jaar ge leden dat Shoeby Tilburg Centrum haar deuren opende aan de Heu- velstraat 99 in Tilburg en Shoeby Tilburg Heyhoef Kids bestaat in 2017 liefst 20 jaar. Shoeby grijpt deze gelegenheid aan om klanten eens extra in het zonnetje te zet ten. Van woensdag 15 t/m zondag ■19 maart profiteren alle klanten van een spetterende voordeelac tie. Op zaterdag 18 maart is er een beauty expert in de winkel om je de perfecte look te geven bij je outfit. Shoeby heeft altijd de nieuwste fashion voor een vriendelijke prijs. Het dameslabel Eksept vind je exclusief bij Shoeby. Voor de kids zijn er de eigen labels: Jill en Jilly voor meiden en Mitch en MTC voor de jongens. De heren Tilburg Specsavers Tilburg tin 2016 een bedrag van .111 euro bij elkaar weten te sparen voor het trimparcours van De Hondsberg. Deze week werd de cheque met de donatie overhan digd. Inloophuis Midden-Brabant kreeg namens Specsavers Wes- termarkt een cheque van 893,28. Elk jaar kunnen lokale initiatieven online de strijd met elkaar aan gaan om te verkozen worden tot het goede doel waar Specsavers 1 Tilburg een jaar lang voor gaat sparen. De hondsberg en het In loophuis wonnen deze verkiezing en dat is nu beloond met een mooi financieel extraatje in de kas van de organisaties. eindhoven - Speel van 13 maart tot en met 17 april mee op de speel automaten en win speltegoed ter waarde van 25,- en een leuke attentie van Mini! U ontvangt dan tevens een winnaarsbrief waar mee u tijdens de winnaarsavond op woensdag 19 april kans maakt op een Mini 3 deurs. In nauwe samenwerking met Van Laarhoven MINI uit Eindhoven maakt u kans op het icoon van Mini, de 'oer' Mini, een auto met historie en onderscheidend ver mogen, anders dan de rest. En nu in een modern jasje, nog steeds onderscheidend en anders dan de rest. Het karakter van de Mini is nog steeds hetzelfde als toen. Maar nu met alles wat u van een moderne auto mag verwachten. Laat u verrassen door de mogelijk heden van connectiviteit bijvoor beeld of door het head up display zoals in een vliegtuig. Combineer historie en toekomst samen in de Mini 3 deurs. Hoe kunt u deze prachtige prijs men? De Mystery Jackpot valt als extra prijs op één elautomaten in Holland Ihoven en is onafhanke- >rp of winnende com- u deze Mini? Patricia Ultee, winkelpaui» Specsavers Tilburg: "Het is e weer leuk om een organisat uit de buurt blij te mogen maken met een donatie. Ook dit jaar zijn we blij dat we weer mooi bedra gen bij elkaar hebben kunnen spa ren. We weten zeker dat het goed besteed gaat worden!" Specsavers vindt het als familie bedrijf belangrijk om onderdeel te zijn van de lokale buurt en te weten wat er gaande is. De Specs- avers-winkelteams zijn erg betrok ken bij de lokale gemeenschap en die betrokkenheid wordt ook omgezet in actie. Daarom is in 2010 Stichting Specsavers Steunt in het leven geroepen. Alle winkels Drie jaar geleden hebben de ge meente, BORT en TOF afgesproken dat bedrijventerreinen zelf het parkmanagement mogen doen. De afspraak was dat wanneer het een succes zou zijn, de subsidie van de gemeente zou worden ver lengd. De constructie is een succes en de gemeente subsidieert op nieuw voor driejaar. Acht bedrijventerreinen in de ge meente werken met parkmanage ment. Elk terrein heeft een organi satie die zich hiermee bezighoudt. Ondernemers die op een bedrij venterrein zitten moeten bijvoor beeld reclamebelasting betalen. Met de opbrengsten daarvan is het mogelijk om de veiligheid op het terrein te verbeteren of het be drijventerrein schoner te maken. Parkmanagement is bedoeld om tot en met zaterdag, maar afhalen op zondag blijft een mogelijkheid. Als mensen op zondag jarig zijn, kunnen ze op afspraak de taart op zondag vers ophalen. Maar niet alleen de taarten zijn po pulair, de huisgemaakte pindakaas in diverse varianten valt ook goed in de smaak. Een gezonde pinda kaas zonder enige toevoeging. En elke week vers bereid.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 23