K^ïilburg in Bedrijf Niets aan de'wancTmet Hornbach Dag van de Installatietechniek Besterdmarkt nieuwe stijl Kopen van lingerie beleving bij Livera Tilburg Tilburgse binnenstad bekent kleur Roy en Rian Donders sluiten overeenkomst met Wereldhave ik® Ijilr BURGSE KOEffll' TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 9 MAART 2017 25 t jnt. de pi plezie vrag« jduct< 4 5 Je kunt ook zelf knutselen aan techniek. 8 icebalk Edelhert is terug in Noord-Brabant Koerier Ie site i beeld. :arrousel' ■nde :es van de nderdeel :o com- gids voor /eren >rmulier i waarbij Agenda den op Meld je aan op website www.dagvandeinstallatietechniek.nl t het jken: de- 16 maart de Heuvel Edelherten worden uitgezet in het Groene Woud. FOTO: James van Leuven EJww Meer informatie: www.brabantslandschap.nl fil je iter- i concert je luiste- >ij? Zonder tentoon- gelegen gebouwd naar cept van ;nt u van Juliana i Tilburg. ?en van de korting bij TILBURG feestelijke komst gesl Donders v< Tilburg. I 1-7 gaat Hornbach. Het is zelf ook mogelijk om nieuwe verwerkingstechnie ken uit te proberen en zo oude wanden eenvoudig en snel glad te maken. Wereldhave heeft op wijze een overeen- sloten met Roy en Rian j voor een winkelunit in In de Pieter Vreedestraat 1-7 gaat Roy Donders in totaal ca. 520 m2 BVO huren. Als onderdeel van de vernieuwing in de binnen stad is de nieuwe huurder een haaren Gedeputeerde Johan van den Hout en Jan Baan, directeur Brabants Landschap, hebben op 6 maart dertien edelherten losgelaten in Het Groene Woud tussen Tilburg, Eindhoven en 's-Hertogenbosch. Na meer dan anderhalve eeuw afwezig heid is het edelhert terug in Brabant. De groep edelherten bestaat uit vier herten en negen hindes. Het om- Publieksactie In samenwerking met Tilburg.com worden vanaf 16 maart negen prijs vragen georganiseerd waarbij je als trouwe bezoeker van de binnenstad iedere dag kans maakt op leuke prij zen. Alle prijzen zijn beschikbaar ge steld door ondernemers uit de sfeer- gebieden. Kijk op de kanalen van Tilburg.com en geef aan wat jouw favoriete sfeergebied is en vooral welke plek bijzonder is voor jou. De Livera-formule -sterke merken, gepassioneerde verkoopteams, ge weldige service én een goed gevoel voor wat vrouwen gelukkig maakt- is al meer dan 45 jaar succesvol. Bin nenkort krijgt die formule een extra !~puls, met de introductie van een „euw winkelconcept. welkome aanvulling en sluiten de merken van Roy Rian Don ders volgens Wereldhave mooi aan bij het overige aanbod van Wereldhave in de Emmapassage en op het Pieter Vreedeplein. De opening van de nieuwe winkel van Roy Donders zal in september 2017 plaatsvinden. Programma Op 16, 17 en 18 maart wordt de campagne 'Tilburg, Stad met kleur', groots gelanceerd op de Heuvel. Drie dagen lang worden negen T's, die ieder symbool staan voor de stad en de sfeergebieden, gesteld op het centraal plein. De enorme T's, opget Tilburg - Livera is op woensdag 1 maart verhuisd in de vertrouwde 1 Juliana van Stolbergstraat van nr. 27 naar nr. 7. Een stijlvolle shop in het nieuwste winkelconcept met een eigentijdse uitstraling, waar al les in het teken staat van beleving, impi service en winkelgemak. nieu' Lenteklaar Maak je huis lenteklaar en bezoek de projectshow op vrijdagen van 18.30 tot 20.00 uur en op zater dagen van 14.00 tot 15.00 uur en 16.00 tot 17.00 uur. Het eerste half uur geven deskundigen een demonstratie, daarna kunnen be zoekers zelf aan de slag. Hornbach organiseert het hele jaar door pro jectshows, elke maand met een an der thema en gratis bij te wonen. Tilburg - Jij kunt meer dan je denkt. Want dat klussen leuk én makkelijk is, leer je tijdens de maandelijkse projectshows van Hornbach. Zo ook bij de komende projectshow 'Wanden vormgeven', waarbij ie dereen kan ervaren dat met de nieuwste producten en technieken een gladde wand binnen handbe reik ligt. Kom langs van 3 maart tot en met 1 april en de professionals laten met groot plezier zien hoe eenvoudig het is. Inspiratie opdoen, vragen stellen en de nieuwste producten uit assortiment van dichtbij bekijk het kan allemaal tijdens de monstraties door de adviseurs van TILBURG - Op donderdag 1 om 19.00 uur klinkt op de het startsein van een groot visueel spektakel, dat de bezoeker van de binnenstad kennis laat maken met r de negen sfeergebieden in het cen trum van Tilburg. De organisatie is in handen van het Ondernemersfonds Binnenstad Tilburg en Citymarke ting Tilburg. Het Ondernemersfonds heeft de handen ineengeslagen met ge meente Tilburg en Citymarketing Til burg om de afzonderlijke gebieden in de binnenstad van Tilburg aan elkaar te verbinden. Het centrum is een aaneenschakeling van sfeer- gebieden met eigen kwaliteiten en bijzondere plekken. Door kleuren toe te kennen aan de sfeergebie-. den wordt herkenbaarheid en een eigen identiteit aangebracht per Trouwe klanten zal het direct op vallen; de inrichting van Livera Tilburg ademt een warme, per soonlijke sfeer, en de presentatie is totaal vernieuwd. De bodyfashion van het eigen Livera-merk, Chan- telle, Passionata en Femilet hangt in de nieuwe opzet niet langer op merk bij elkaar. De winkelruimte is verdeeld in drie 'werelden' met elk een eigen sfeer, aansluitend bij de verschillende stemmingen en wensen van vrouwen. De collectie van bekende merken komt in dit gloednieuwe interieur perfect tot haar recht. De paskamers zijn comfortabel, met spiegels die je een prettig ge bronsd tintje geven. En ook voor window shoppers is er genoeg te beleven bij Livera. Een groot beeldscherm in de etalage doet passanten even stilstaan bij leuke video's, positieve teksten en inter nationale modefoto’s. Nieuwsgierig geworden het nieuwste winkelconce Livera? Sinds 1 maart ber, harte welkom aan de van Stolbergstraat 7 in U profiteert dan meteei openingsactie: 7,50 kc besteding vanaf €35. gebied. De gebieden versterken el kaar tot een krachtig stadscentrum. De kleurindeling zorgt ook voor een impuls aan de routing en een uitnodiging tot het (herontdek ken van unieke plekken in Tilburg. De kernwaarden van de gebieden zijn bepalend geweest voor de ge kozen kleur. Inmiddels zijn o.a. de stadsplattegronden voorzien van de kleurindeling en worden de kleuren herkenbaar ingezet per sfeergebied. tilburg - De nieuwe indeling van de wekelijkse Besterdmarkt op de woensdagochtend is een feit. De kramen op het Besterd- plein staan met ingang van 8 maart een kwartslag gedraaid. Hierdoor wordt de indeling van de marktkramen logischer en ef- tilburg - In elk gebouw heb je te maken met de technische instal laties: de deur gaat automatisch open, het licht brandt, de verwar ming of de airco staan aan. Wil naarde 19de verdieping van InU. polis? Pak de lift! Is er een i in Poppodium 013 en wil je ren met een drankje erbij? techniek gaat het niet! Op zaterdag 1 april kun je in die gebouwen achter de schermen kij ken en zien hoe de techniek werkt. Tijdens de Dag van de Installa tietechniek zijn er rondleidingen langs de technische installaties van Interpolis en 013 Poppodi um, en je kunt ook zelf knutselen aan techniek. Zo maak je kennis met de boeiende wereld van de installatietechniek. Iets voor jou? In de sector is in elk geval volop werk. uit bamboe en doek, worden 's avonds uitgelicht in de kleuren van de sfeergebieden. Een bijzondere licht- en geluidshow zal ieder uur, in de avond, plaatsvinden. Tijdens de ze kick-off worden tevens de eerste kleurrijke uitingen onthuld, die dit voorjaar toegevoegd gaan worden aan de sfeergebieden. FOTO: Joep de Beer ficiënter. De looppaden tussen de rijen kramen staan nu haaks op de Besterdring, waardoor de wagens van de marktkoop lui minder storend in beeld ko men. Hierdoor kunnen de pro ducten aantrekkelijker worden gepresenteerd. heinde edelhertengebied van 300 hectare groot ligt in de Scheeken, tussen Best en Liempde, en is eigen dom van Brabants Landschap. Om te vieren dat de koning van het woud terug is in Brabant, start op zaterdagmiddag 1 april een excursieprogramma rondom het edelhert met vier gratis excursies naar de edelherten in Het Groene Woud. Aanmelden voor de excursies kan via ww.edelherteninhetgroe- newoud.nl. Het aantal plaatsen is beperkt. Het edelhertengebied in Het Groe ne Woud blijft vrij toegankelijk op wegen en paden. Wel is het leefge bied in de beginperiode vooralsnog niet toegankelijk voor honden om ervoor te zorgen, dat de edelherten voldoende rust krijgen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 25