w o ijknieuws Mid West Band met In Between TiKiKo in De Schalm ost Smeltkroezen in het Juttheater Natuur schoonmaakdag Piushaven tijdens NLDoet Kom in de Week van Zorg en Welzijn naar ASVZ Weer een hoogste punt Nieuwbouw Aan de Waterkant! 13 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 9 MAART 2017 JRGSE KOER® iet en Mid West Band en- ese Advertorial or DEI dac lisci- laast dit blijft Philip" hem ooit lo breken? Of tje tegen hem spr wees geliefd." TILBURG - Stichting Thuishaven Tilburg zet de traditie, het organiseren van een natuurschoonmaakactiviteit in de Piushaven op de zaterdag van NLDoet, ook dit jaar voort. Jroeck. Zij gaan het fenomeen leaterstuk 'Met op diverse ma- n, horen, zien, welkom voelen en sen 14.00 berkel-enschot- De Tilburgse musicalvereniging TiKiKo brengt op zondag 12 maart de voorstelling 'Het meisje en het monster' in cultureel centrum De Schalm, Eikenbosch 1 in Berkel-Enschot. Aanvang om 14.30 uur. Entree: 6 euro. Een moment als dit, biedt de per fecte aangelegenheid om de nieu we buren te leren kennen. Tijdens de viering van de start bouw zijn de kopers voorzien van een kopje en een pak suiker als symbool voor Kaarten zijn verkrijgbaar bij De Schalm: tel. 013-5331333; e-mail infoccdeschalm@home. nl Meer informatie: www.deschalm.net Stichting EXPO zondag 26 maart irceen combiconcert Vest Band met In Be- ïchalm, Eikenbosch 1 -Enschot. groepen en woningen bezocht worden, waardoor je zelf kunt zien hoe het is om bij ASVZ te wonen en te werken. Ook wordt er gezorgd voor de inwendige mens. En om deze dag niet te vergeten, kun je je belevenis op foto laten vastleggen. Kijk op www.asvz.nl voor het volle dige programma en de workshops en meld je aan. udenhout Op dinsdag 14 maart organiseert ASVZ in het kader van de Week van Zorg en Welzijn de TNTDEK-waarom-het-zo-BIJZON- )ER-is-om-te-WERKEN-bij-ASVZ- dag. Iedereen die ASVZ e nieren wil ervaren, proeven is welkom tus- en 19.00 uur op locatie Vincentius aan de Schoorstraat 4 in Udenhout. Werkzoekenden en andere men sen die geïnteresseerd zijn in de soorten ondersteuning die ASVZ biedt aan mensen met een ver standelijke beperking kunnen in gesprek gaan met een medewer ker van P&O en een sectormana ger. Er kunnen dagactiviteiten- tilburg - Vrijdag 10 maart is het Smeltkroezen geblazen in het Jut- theater aan de Galjoenstraat 35-37 in Tilburg. Bij het Smeltkroezen ligt het accent op het samenbrengen van verschillende acts uit verschil lende culturele disciplines. Joost van Dijken, bekend als compo nist voor theater, dans en film, is een van de acts. Nu speelt hij ook onder eigen naam. V en Elysia im proviseren in hun dansduet om re acties en impulsen van de psyche los te weken. 'Not Sure Where This Is Going' is de titel van de circusact van Hendrik, Petra Steindl, Felix De bouw van het project Aan de Waterkant blok C gaat razend snel. Nog dit najaar betrekken de kopers hun nieuwe woning. Zech en Josse de Br op onderzoek naar 'instorten'. Het the Open Ogen'gaat over een groepje VN-militairen op missie naar een oorlogsgebied om etnische zui vering te voorkomen en vooral de koude douche bij thuiskomst en daarna. Het Magazijn Theaterpro ducties streeft hiermee naar public awereness. Julian van Buul (Beeld- jutters) maakt videoanimatie tot een waar kunstwerk. De avond begint om 20.30 uur en de entree bedraagt €5,-. Kaartjes bestellen kan via reserveren@bouwjaar84.nl. Er was eenseen druk stadje ergens in Frankrijk. Hier woont de mooie Belle met haar vader Mau rice, de eigenaar van een Bistro. Gaston, de meest gewilde man van de hele stad, heeft zijn oog la ten vallen op Belle. Belle wil echter niks te maken hebben met de ijde le jager. Als haar vader op een dag terugkomt van een geheimzinnige reis om cognac te halen voor zijn Bistro, heeft hij geen goed nieuws. Hij of één van zijn dochters moet worden opgesloten in een vil la totdat hij zijn schulden heeft afbetaald. Omdat Belle niets liever doet dan haar vader helpen, biedt zij aan naar de villa te gaan. Eenmaal bij de villa aangekomen, ontmoet ze de eigenaar van het huis. Een ver schrikkelijk monster, die haar op sluit in haar kamer. Gelukkig ont- der in gevaar is, besluit zij dat zij hem moet gaan helpen. Hierdoor ippe alleen achter. Zal het t lukken de vloek te ver- wf zoals het oude vrouw- -orak: "Heb lief, en digde voor een optreden. De Mid West band is een gedi< plineerd vlot ensemble dat na het geijkte repertoire voor soort orkesten ook het modernere werk niet schuwt. En In Between heeft in Berkel-Enschot geen intro ductie meer nodig. ■Jnfo Entree €8,00 (inclusief consumptie). Reserveren: tel. 013-5331333 of e-mail kaartjesbestellen@deschalm.net lekker samen met een groep men sen buiten bezig wil zijn, kan mee helpen. Alle leeftijden zijn welkom. Kinderen kunnen ook meedoen, maar dan wel samen met én onder begeleiding (en verantwoordelijk heid) van een ouder of verzorger. De klus vindt plaats over een vrij groot gebied namelijk alle kaden en oevers van de Piushaven en haar toeloop, verder rechtsaf de oever van het Wilhelminakanaal tot aan de roeibaan. Er zijn drie soorten ploegen: één ploeg werkt op het vlakke gedeelte, een andere ploeg doet de schuine kanten tot aan het water en als derde is er een ploeg die vanuit roeiboten werkt. Om 9.00 uur wordt iedereen die mee wil helpen verwacht bij Partyschip de Albatros aan de Piushaven. Eigenaren Walter en Anton stellen hun gezellige schip wederom voor dit goed doel be schikbaar. Er wordt gestart met uitleg en verdeling van werk en gereedschappen. Tegen 12.00 uur keren de deelnemers terug naar de Albatros voor broodjes en soep. Vele handen maken licht werk! Dus meld je aan via website www.NLDoet.nl of via e-mail stichtingthuishaventilburg@gmail. com Zo kan iedereen die in het nieuwe seizoen de haven bezoekt, bijvoorbeeld tijdens de vele eve nementen en activiteiten, weer genieten van een mooi schone Piushaven. Bijna alle woningen van blok C zijn verkocht en deze zomer worden de woningen overgedragen aan de nieuwe bewoners. Wil je eind van de zomer ook op deze unieke locatie in de Piushaven wonen? Er zijn nog twee woningen in blok C beschikbaar. Neem een kijkje op de website www.aandewaterkant. nl of neem contact op met De Bont Makelaardij 013-5801867 Piushavenvrijwilligers Rob Din- gemans, Mari van den Dries en Thomas Markus nemen dit jaar de coördinatie op zich. Natuurwerk- groep Moerenburg heeft de initi- I atiefnemers van allerlei informatie voorzien en grijpers en zakhou- moet zij nieuwe vrienden die haar helpen om de tijd door te komen. Philippe, het monster dat Belle vasthoudt, en zijn huisraad komen er al snel achter dat de aanwezig heid van Belle de vloek zou kun nen verbreken. De vloek die door een oude vrouw over hem en zijn huisraad was uitgesproken, kon alleen verbroken worden als, ie mand anders dan hijzelf, ooit van hem zou houden. Omdat Philippe al jaren geen sociaal contact heeft gehad, lukt het hem in eerste in stantie niet Belle voor zich te win nen. Als hij na enige tijd kalmer en socialer wordt, begint hij te be grijpen wat de oude vrouw jaren geleden bedoelde. Hierdoor lukt het hem meer tijd door te brengen met Belle. Maar als Belle na het kijken door een toverspiegel ziet dat haar va- BERKEL-ENSCHOT - presenteert op zon< om 14.30 uur- van de Mid Wes tween in De Sc. in Berkel-E Tjokvol was de Schalm, twee jaar geleden, toen de politiemannen van de Mid West Band samen met In Between optraden. Vandaar dat Stichting EXPO deze succesvol ge bleken combinatie opnieuw uitno de kennismaking met de nieuwe buren. Bij deze mijlpaal heeft ont wikkelaar Triborgh gebiedsont- wikkeling ervoor gezorgd dat bij de kennismaking ook een stuk ap peltaart gegeten kan worden. Alle nieuwe bewoners ontvingen een springvorm, het recept en de in grediënten voor smakelijke taart. ders uitgeleend. Op zaterdag 11 maart wil men de kaden en oevers van de Piushaven ontdoen van het vele zwerfvuil. Het schoonmaken duurt van 09.00 tot 12.00 uur. Iedereen uit wijk en stad die van de haven houdt en/of De bouw van de 28 woningen in Blok C gaat zo voortvarend dat af gelopen dinsdag het hoogste punt gevierd kon worden. Samen met de toekomstige bewoners werd de vlag in de top gehesen. Een bij zonder moment waar je even bij stil moet staan, aldus Jeroen van Eijk van Alphons Coolen Bouw.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 13