l 3 3 Thuiskomen begint in je hol CJhuis SMITS VAN REE .nl Woningen en zorgcomplex aan de Groenstraat tilburgwoont.nl tGSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 16 FEBRUARI 2017 19 e aak. om de verloren ruimte onder de trap optimaal te benutten. Kleed je hal aan. Plaats bijvoor beeld een klein houten bankje tegen de muur. Hier kun je op zitten om jouw schoenen aan te doen, maar het is ook gewoon decoratief. Leg hier een mooi plaid op. Ook een leuk kleed is deco- De huidige bedrijfshallen aan de Groenstraat in Tilburg te genover de Jumbo Supermarkt maken nog dit jaar plaats voor de bouw van een zorgcomplex. Dit complex zal bestaan uit 32 wooneenheden, zorgvoorzie ningen zoals een apotheek, huisartsen en fysiotherapeuten, maar ook een tiental grondge bonden woningen. Het initiatief is afkomstig van de huidige ei genaren van de bedrijfshallen Bas en Jeroen van Tilburg (CVT doe-het-zelf zaak en interieur). Afgelopen jaar is intensief over leg gevoerd met de gemeen te en de zorginstelling om de plannen mogelijk te maken. Op hoofdlijnen is hierover nu dus overeenstemming bereikt en op 18 januari is dit formeel bekrachtigd. Komende maanden worden de ontwikkelingsplannen verder uitgewerkt. Hiervoor is het ar chitectenbureau A3 uit Rotter dam geselecteerd. Nog voor de zomervakantie zal de bestem mingswijziging in procedure worden gebracht en voor de definitieve bouwplannen wordt de vergunning aangevraagd. Volgens planning wordt nog dit jaar gestart met de sloop van de huidige bedrijfshallen waar op dit moment Mutsaers Textiles is gehuisvest. Voorheen waren in de hallen het distributiecen trum van CVT Keukens en de werkplaats gevestigd. Met de sloop van- en nieuw bouw wordt het terrein aan de Groenstraat verrijkt met: - een zorgcomplex met 32 units voor begeleid wonen. Zorgver lener ASVZ uit Sliedrecht zal het complex gaan exploiteren. De ze zorgverlener is bekend bin nen de gemeente en beschikt over diverse locaties in Tilburg en Udenhout. Voor de toekom stige bewoners is de ligging aan een woonstraat centraal in de stad een grote meerwaarde. - in de plint van het zorgcom plex zijn zorgvoorzieningen gepland zoals een apotheek, huisartsenpraktijk en andere zorgverleners waaronder fy siotherapeuten en/of psycho logen. In totaal gaat het om circa 1000 m2 waarover op dit moment met diverse geïnte resseerden gesprekken worden gevoerd. De geplande functies betekenen een versterking van de zorgfuncties in de buurt. - daarnaast zullen aan de Groen straat zelf en op het terrein een 10- tal grondgebonden wonin gen worden gerealiseerd waar door ook de woonfunctie aan de ^Groenstraat wordt versterkt. Deze woningen zullen in de loop van 2017 in de verkoop/ verhuur wor den gebracht. De inrichting van het terrein krijgt het karakter van een woonhof met veel groen en voldoende parkeergelegenheid. Verdere inlichtingen: E. Prince, tel. 06-11044493, e-mail e.prince@princeprojecten.nl a ings I Voor jezelf is de hal ook een door- II gangsruimte naar het toilet en J naarandere ruimtes.Toch wordt I vaak niet veel aandacht besteed aan deze ruimte Je ziet hier vaak een ongeorganiseerde verzame- I ling van noodzakelijke gebruiks- I artikelen, zoals paraplu's, honden- l| riemen, school- en sporttassen, I jassen, mutsen, sjaals en schoenen, j sleutelbossen, enz. Het is belangrijk om fijn thuis te komen! Om niet over schoenen te struikelen en om jouw jas goed J op tè kunnen bergen. Daarom is I het van belang om de gang ook als onderdeel van het interieur te beschouwen. Waarom zou je het 1 hier ook niet gezellig en comforta bel maken? Ook een kleine hal kan I prettig opgeruimd zijn. Hier enkele I eenvoudige tips. I Een goede deurmat, een mat die het vuil goed afneemt, zorgt er- I voor dat de rest van de hal lekker I schoon blijft. Dat is een fijne bin- I nenkomer! Jouw hal hoeft niet tot I in de puntjes opgeruimd te zijn, I maar voor sommige dingen is het I erg handig om een vaste plek te hebben. Een opgeruimde hal zorgt voor rust. Het is prettig om alles snel en gemakkelijk op te kunnen bergen. Is de kapstok te vol? Hang dan alleen de zomer- of winterjas sen op en berg de andere jassen netjes op. De losse items, zoals sjaals en handschoenen, haal je in de winter tevoorschijn en verza mel je in een handige open mand. Als je de ruimte hebt, geef dan ieder gezinslid een eigen mand. Geef ook de sportspullen een vaste plek. Het is belangrijk om de beschikbare ruimte hierbij goed te benutten. Denk bijvoorbeeld aan het laten maken van een trapkast Tilburg Onlangs hebben ASVZ en Bas en Jeroen van Tilburg onder toeziend oog van Wethouder Erik de Ridder een overeenkomst getekend voor de ontwikkeling van een zorgcomplex aan de Groenstraat in Tilburg. UBELSTOFF EERD VOOR AL UW STOFFEERWERK, KLASSIEK OF MODERN. afgedekt met •rgisch, verstelbare staat uit: lar keuze stelbaar) tof firm) toppers) oloniaal) ratief. Wanneer je een kleine hal hebt, is een spiegel een welkome toevoeging. Een spiegel maakt de ruimte visueel groter. Heb je een lelijke radiator, dan kun je deze met een strakke ombouw minder opvallend maken. Op de ombouw heb je plek voor een mandje of een schaaltje om kleine spullen in op te bergen. Ook het toevoegen van een persoonlijke touch geeft gelijk een prettige sfeer. Denk aan een verzameling van mooie foto's of een kunstwerk aan de muur. Een mooi beeld op een haltafel of een mooie pot met decoratie. En het laatste maar zeker niet onbelangrijkste punt is de vérlich- ting. Zorg ervoor datje bij binnen komst voldoende licht hebt om je spullen op te bergen. Een aantal spots doen prima dienst als basis verlichting. Daarnaast is het fijn om ook aan de sfeer te denken. Bijvoorbeeld een sfeer volle hanglamp. Deze is los geschakeld van de spots geeft warmte en sfeer. Wanneer je's avonds het basislicht uit doet, kun je deze gezel lig aan laten. Behoefte aan meer daglicht in de hal? Vervang de dichte deur naar de woon kamer door een (mat) glazen deur. E R I J-^ Tilburgseweg 6, Moergestel «Tel. 013 - 513 23 45 J Geopend maandag t/m vrijdag van 8.00-17.00 uur. Zaterdag gesloten. www.smits-vanree.nl Via de hal, niet voor niets ook wel entree genoemd, kom je het huis binnen. Hier krijgt iedereen, of het nu een collectant is of je beste vriend, een eerste indruk van je interieur. En I die indruk blijft hangen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 19