1 Thuis 1 Hotelinspiratie voor de slaapkamer Hoek Piusstraat en Ververstraat vernieuwd 8 I I tilburgwoont.nl Xf TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 16 FEBRUARI 2017 17 UR. rg ker. il. isprek er.nl iens.nl en Jeo via riftelijke en ïrkopend eken om De slaapkamer is het meest persoonlijke vertrek in huis. Een slaapkamer is veel meer dan een plek om te slapen. Het is een toevluchtsoord, een plaats waar je na een drukke werkdag tot rust komt. Nu draagt een goed bed bij aan het ontspannen, maar ook een fijne inrichting. Zo een die je ziet in mooie hotels. in je slaapkamer moet doen, zoals werken. Als dit zo is, dan is het niet handig om alleen sfeerverlichting te gebruiken; om te kunnen stu deren of werken, zul je feller licht nodig hebben. Mooi, zacht licht kun je in ieder geval maken met een dimlamp. Een andere optie om warm licht in je slaapkamer te laten schijnen, is door te kiezen voor een lamp met een warme kleurtemperatuur. Een leuke tip voor het inrichten van een slaapkamer in hotelstijl is door bijvoorbeeld een relaxte sofa of lounge stoel in de kamer te plaatsen. We zien ook vaak een klein bureautje op een hotelka mer, dit kun je ook heel gemakke- Elke derde donderdag van de maand verschijnen in de Tilburgse Koerierde pagina's'Thuis'met o.a. nieuws over woonprojecten in de regio Tilburg (Tilburgwoont.nl) en interieurtips van 'Little Eve Interior Style Stuff', Eefje Bresser, interieurstyliste in Tilburg. lijk op je eigen slaapkamer creëren. Je kunt zelfs een kaptafel van het bureautje maken. Luxe nachtkast jes met prachtige tafellampen mogen hier ook niet ontbreken. Veel hotelkamers zijn rijkgedeco- TILBURG - Jarenlang bood de hoek van de Piusstraat en Ver verstraat een troosteloze aan blik. Daar komt echter op korte termijn verandering in. Van der Weegen Bouwgroep ontwikkel de er vijf ruime stadswoningen in drie volledige bouwlagen. De woningen zijn een ontwerp van Thomas Bedaux van Bedaux de Brouwer Architecten. "Er was direct veel belangstel ling voor de woningen in hartje centrum! In november zijn we met de verkoop gestart en bin nen enkele weken was er een serieuze koper voor elke wo ning in beeld". Inmiddels zijn al le woningen verkocht en heeft Van der Weegen aan de kopers gemeld dat haar bouwbedrijf in april zal starten met de realisa tie van het project. reerd met rijke stoffen, mogelijk met drukke prints. Zware gor dijnen zorgen voor een donkere kamer en vallen mooi. Een mooi tapijt op de vloer blijft fijn bij het opstaan. weten: UR 3SE KOERIER I ■laags aan de lummer rgegeven. sternen'. ik) of West Het eerste wat je ziet in je slaapka mer, is je bed. Maak meteen een goede binnenkomer door daar mooi beddengoed op te doen. Denk aan kussenslopen en dek- bedhoezen van een chic ogend materiaal (bijvoorbeeld zijde) of met een print erop, meerdere spreien, die je deels over elkaar heen legt. Dit kun je netjes doen, maar je kunt, afhankelijk van het materiaal, ook losgaan voor een nonchalante look. H Een bed hoef je niet alleen te ge- H bruiken om in te slapen Wat dacht je ervan om lekker achterover te zakken en met wat kussens in je rug in een lekker dik tijdschrift of boekte verdwijnen. Precies zoals je soms lekker in je hotel op vakantie doet. Kies wat mooie, matchende kussens uit, leg ze met een beetje creativiteit leuk op je bed en klaar isjebed-bank. In mooie hotelkamers schijnt er vaak een ontspannend, warm licht. Dat kun jij ook creëren. Bedenk je van tevoren wel of je, naast een beetje lezen en slapen, nog meer Meer informatie: www.hier- wonen.nl/woningaanbod/ piusstraat-ververstraat-tilburg uitend re ht bij zijn bod

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 17