ilburg in Bedrijf Loeks van der Veen verlaat ETZ Massale onvrede Chroom-6 slachtoffers Surplus draagt thuiszorg in Tilburg over aan De Wever Donna's Dream kinderkleding nieuw op Besterdplein Schenker Logistics Nederland behaalt ISO 9001:2015 Inlever- en demodag oud beeldmateriaal bij Media Markt iSE KOERIER DONDERDAG 19 JANUARI 2017 23 TILBURGSE KOERIER É’i'jww Meer informatie: www.mediamarkt.nl/tilburg DOOR RENÉ HAANS rbeid: itzijr insti Tilburg - De themacommissie Sociale Stijging vergaderde afgelopen maandag overde massale onvrede van de Chroom-6 slachtoffers. LST, VVD, PvdA, OPA, Lokaal Tilburg, Voor Tilburg, TVP en VSP. in de maten 50 tot 1 tot tieners. Beker je in de winkel vindt andere B.Nosy, Hummel, in Til- focus- maar ook voor alle an- isatie opdrachten. Dus ieobanden, >’s of nega- der, zoek Ikaar en Tilburg Bestuurder Loeks van der Veen (60) verlaat op 1 juli a.s. na 36 jaar het ETZ (Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis) inTilburg/Waalwijk. Dit meldt Joep Hubben, voorzitter Raad van Toezicht. voordeel, Leuk om zelf de oude beelden weer te kunnen bekijken, maar ook een dierbaar, origineel en waardevol cadeau idee. Dit voordeel geldt niet alleen voor 8 mm films, r dere digitalis heeft u nog oude vide cameratapes, dia’s, foto's tieven liggen? Ga naarzolde uw beeldmateriaal bij elk. kom langs op de demodag. waardige expertise. De gemeente Tilburg heeft in het verleden aan gegeven angst en onzekerheid bij de betrokkenen over hun gezond heid zoveel mogelijk weg te willen nemen. tilburg Surplus draagt bruari de thuiszorg in de te Tilburg en de omligge meenten Goirle en Loor over aan De Wever. In De Wever heeft Surf trouwbare zorgorganis den die bereid is om de de Tilburgse klanten van over te nemen. De huidige werkers van het team Tilbu Surplus komen i. Wever. Door de veranderingen in de wet en regelgeving krijgt Surplus te maken met meer financiers en netwerkpartners dan voorheen. Surplus heeft ervoor gekozen om haar thuiszorgactiviteiten i burg af te stoten en zich te tilburg - Na enkele jaren ervaring in de damesmode is Liesbeth Ver- beucken uit Tilburg afgelopen jaar overgestapt op de kinderkleding. Eerst met een webshop en nu uit gebreid naar een leuke winkel aan het Besterdplein. De grote inspira tie bij de start van de winkel waren haar kinderen, waarbij dochter Donna zelfs de aanzet gaf tot de naam: Donna's Dream. Donna's Dream biedt een mooie collectie van leuke betaalbare kin derkleding in de maten 50 tot 176, van baby's tot tieners. Bekende merken die zijn onder ar per 1 fe- gemeen- .jende ge in op Zand fusie.” Loeks van der Veen h uitgebreide carrière in tilburg -Schenker Logistics Neder land heeft onlangs de vernieuwde certificering Quality Management Standard ISO 9001:2015 behaald. Door de High Level Structure zijn de verschillende manage- mentsysteemnormen goed op el kaar afgestemd en eenvoudig te integreren. Dit sluit naadloos aan op de structuren en werkwijze bin nen DB Schenker. "Kwaliteitsmanagement is de kern van alle services die wij onze klanten bieden," aldus Martijn Bas- tiaanssen, Quality Manager. "DB Schenker werkt continu aan het verbeteren van processen en sy stemen, waarbij onze focus ligt op het verhogen van de klanttevre- tilburg Herinnert u het zich nog? De oude projector met het geratel, gordijnen dicht en met zijn allen voor het grote filmdoek genieten van de oude 8 mm filmpjes? In de ze moderne tijd gaat dat allemaal anders. Op TV, tablet en mobiel zien we de hele dag filmpjes voor bij komen. Zou het niet prachtig zijn om de oude super 8 en di 8 films weer te kunnen beki Media Markt Tilburg Power Se kan deze beelden voor u die seren. Alle oude dierbare bet rplus een be- isatie gevon- zorg aan n Surplus De huidige mede- t team Tilburg van in dienst van De GGD onderzoekt De GGD Hart Voor Brabant is nu be reid Tilburgers te onderzoeken die aan Chroom-6 zijn blootgesteld. Wethouder Erik de Ridder gaf aan dat het proces lang duurde. "Zeker als je in onzekerheid verkeert. He ren laten u op deze dag zien hoe de 8 mm films gescand worden en wat de kwaliteit is van het gescan de filmmateriaal. Bent u benieuwd hoe de kwaliteit van uw eigen filmpje is? Dat kan het team u di rect laten zien op zaterdag 21 janu ari van 10.00-16.00 uur tijdens de demodag bij Media Markt Tilburg. Deze dag kunt u de professionals alles vragen over deze dienst. Neemt u vooral uw films mee, want indien u op de demodag uw opdracht direct inlevert krijgt u niet alleen het beste advies, maar ook een zeer aantrekkelijk sen op haar primaire werkgebied in West-Brabant, waar ze de kop peling tussen zorg en welzijn beter kan realiseren. De Wever wil haar thuiszorgactiviteiten in Tilburg graag uitbreiden en kan de activi teiten van Surplus onderbrengen bij De Wever Thuis. Bovendien werkt De Wever, evenals Surplus, ook volgens het succesvolle wijk- zustermodel, dat door de klanten hoog gewaardeerd wordt. Omdat de medewerkers van Sur plus van het team Tilburg in dienst komen bij De Wever, verandert er voor de thuiszorgklanten weinig; ze houden zoveel mogelijk dezelf de thuiszorgmedewerkers. Voor de medewerkers is het prettig dat hun werk gegarandeerd is. gehad. Reeds als student was hij werkzaam in het Maria ziekenhuis, waar hij in april 1981 als'stagiaire interne budgettering' bij de direc tie in dienst kwam. Na zijn stage werd hij aangenomen als assis- tent-projectleider budgettering en in 1988 is hij als directiesecretaris aangesteld. In 1995 volgde de be noeming tot lid Raad van Bestuur en diende zich spoedig de fusie aan met het St. Nicolaas Zieken huis in Waalwijk. Al die jaren heeft Van der Veen ook in belangrijke mate bijgedragen aan de samen werking in de gezondheidszorg in de regio Midden-Brabant. De Raad van Bestuur van het ETZ bestaat na het vertrek van Loeks van der Veen uit Bart Berden (voor zitter) en Anita Wydoodt. Voor Loeks van der Veen wordt een op volger gezocht. laas is gebleken dat er geen huis artsenpraktijk is die het onderzoek aandurft. Er komt nu een getrapte verwijzing. Mensen kunnen zich melden bij de GGD. Daar wordt een dossier gemaakt. Iedereen kan via de GGD naar IKA Ned, a of niet ziek. IKA Ned beoordeel de dossiers, niet de mens. Het bu reau heeft te weinig capaciteit om alle mensen ineens te helpen. Wij hechten aan zorgvuldigheid, maar gaan voortvarend aan het werk." De wethouder beloofde verder om de twee weken de raad te informe ren over het aantal slachtoffers dat bij IKA Ned wordt onderzocht. De nieuwsbrief voor de slachtoffers wordt voortgezet en De Ridder liet weten dat zijn deur'voor iedereen altijd open staat'. prachtig ?n dubbel kijken? service ligitali- eelden zet Media Markt Tilburg over naar USB, Blueray of naar USB of exter ne harde schijf. Op die manier zijn de beelden veiliggesteld voor de toekomst en kunnen ze weer wor den bekeken of worden bewerkt in 1 een videomontageprogramma. I Niet alleen 8 mm films, maar ook S videobanden, cameratapes, foto's, dia's en negatieven kunnen wor den omgezet. Een mooie dienst waar inmiddels al door vele klan- dankbaar gebruik van wordt laakt. Wie wil zijn mooie her ringen nou niet veilig stellen voor de toekomst? Media Markt Tilburg organiseert demodagen smalfilm scannen, speciaal gericht op het overzetten en veiligstellen van 8 mm films; dubbel 8 en super 8. De professio nals van Power Service digitalise- Het besluit is in onderling overleg genomen. "Na het afronden van de juridische fusie tussen het St. Elisa beth en het TweeSteden zieken huis is het ook een goed moment voor mij om nieuwe wegen te ver kennen", aldus Loeks van der Veen. De Raad van Toezicht spreekt gro te waardering uit voor zijn inzet en betrokkenheid bij de vele werk zaamheden in het ETZ en de zorg in de regio. Bart Berden, voorzitter Raad van Bestuur, vult aan: "Gedu rende vele jaren heeft Loeks een vitale bijdrage geleverd aan het ETZ van vandaag en in het bijzon der aan de totstandkoming van de htoffers van Chroom-6 heb- geen vertrouwen in het traject voor het huidige medisch onder zoek. De groep wil snel weten hoe het met hun gezondheid is gesteld en geeft aan dat zij zo snel moge lijk onderzocht willen worden door IKA-Ned. IKA-Ned is een onafhan kelijk adviesbureau voor klinische arbeidsgeneeskunde dat al eerder Chroom-6 slachtoffers heeft on derzocht en beschikt over hoog- denheid. De certificering is geen papieren tijger, maar bevestigt wat we als bedrijf naar onze klan ten willen uitdragen: kwaliteitsbe wustzijn en betrokkenheid bij al onze medewerkers." In de Benelux behoort DB Schenker tot de top 3 in logistieke dienstver lening. Met zo'n 4.000 medewer kers, 28 strategisch gelegen lo gistieke centra en kantoren, biedt Schenker complete geïntegreerde services op het gebied van land transport, luchtvracht, zeevracht, fairs events, contractlogistiek en supply chain management. Samen met de negen andere clusters in Europa, vormt Schenker Logistics Hust Claire, Mr Mrs Woods, Fun- 2Wear en het nieuwe jongensmerk Tygo&Vito, dat in februari gelan ceerd gaat worden. Naast kinder kleding is er ook nog een ruime sortering ondermode, pyjama's en leuke accessoires te vinden. Ter kennismaking heeft Don na's Dream enkele zeer speciale openingsaanbiedingen voor je, die wel op kunnen lopen tot een kennismakingskorting van 50%. Loop gerust een binnen op het Besterdplein 5. Parkeren kan voor de deur. Eerst een kijkje nemen op www.donnasdream.nl kan natuur lijk ook.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 23