^Qilburg in Bedrijf Vakantiebeurs in stadion I Achteromkijken naardeTilburgse politiek in 2016 Kracht on Tour biedt vrouwen kansen naar werk Win 2.500,- aan boodschappen I Madre Bella zwangerschapskleding stopt ermee tilburg - Bijna negen jaar geleden begon Kitty Jonkers-Esten met de Madre^eila te ®o 9 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 5 JANUARI 2017 E KOERIER Gratis evenement door Feniks Het Q land Shirma Rouse is onder meer bekend van haar optredens bij De Wereld Draait Door. Kitty's winkel Madre Bella is sinds 1 januari gesloten. DOOR RENÉ HAANS FOTO: RENÉ HAANS De grote bouwput waar straks de Primark moet verrijzen Nieuwe bedrijventerreinen De hele gemeenteraad was over- Kijk voor meer informatie op www.fenikstilburg.nl. een iuurt het dossier Heel Nederlé de van." Kijk op www.vakantiebeursmiddenbrabant.nl voor meer informatie. Tilburg - Vrouw en op zoek naar werk? Kom dan donderdag 19 januari naar het Midi Theater. Feniks, Emancipatie Expertise Centrum, organiseert daar het event Kracht on Tour. Tilburg - De politieke gemoederen werden voldoende I beziggehouden in 2016. We blikken in willekeurige I volgorde terug op een paar zaken. I ervar zijn Tilbi van de arbeidsmarkt, lands spreekt er schan- I Jumbo Foodmarkt I Frans van Aarle, Lokaal Tilburg, I voorzag een kaalslag onder de buurtsupers aan de zuidkant van I Tilburg door de komst van een me- I gasuper op Stappegoor. H Jan van Esch, D66, was verheugd I met de komst van een Jumbo I Foodmarkt óp Stappegoor en met I de komst van het Vakcollege. "Dat Spoorwegovergang Al in maart vroeg Hans Smol ders, LST: "Hoe kan het zomaar gebeuren dat Tilburg de spoor wegovergang Raadhuisstraat in eindhoven - Boodschappen doen? Dat wordt nu wel heel voor delig. De Mystery Jackpot van Holland Casino Eindhoven is ge vuld met mooie prijzen. Nuttige boodschappen en vele Jumbo boodschappencheques. Speel op de speelautomaten en win één van de 240 Mystery Jack pots: een leuk boodschappen tasje inclusief een Jumbo bood- schappencheque van liefst 50,-. Maar dat is nog niet alles. U krijgt bovendien een waardevol tom- bolalot. Hiermee maakt u kans op de hoofdprijs: een Jumbo bood- schappencheque van 2.500,-, die wordt uitgereikt op dinsdag 31 januari a.s. tijdens een speciale winnaarsavond. Kom dus langs, speel mee en win deze boodschappen! Berkel-Enschot afsluit?" In december werd het verlos sende woord door Smolders gesproken: "Er komt een second opinion. Wij blijven ervoor gaan om de Raadhuisstraat steeds op de agenda te krijgen." van 9.00 tot 12.45 uur.Toegang en lunch zijn gratis. Aanmelden kan 3 info@feriikstilburg.nl. Let op: is vol. Iedere 25ste aanmelder ontvangt een bon voor een diner voor twee bij Kim's Kroeg. fljnfo I Natuurlijk werd er ook in 2016 po- I litiek bedreven met soms felle de- I batten. Niet alle debatten verdien- I den de schoonheidsprijs, maar het resultaat mocht er vaak zijn. I Helaas bleek in een aantal geval- I len de uitwerking van een akkoord I binnen de raad weerbarstiger. Er I moest dan opnieuw gedebatteerd I worden, zoals over een aanpassing I van ruim 4 miljoen extra voor de I Spoorzone. I verkoop van zwangerschapskle- I ding in haar winkel Madre Bella I aan het Rosmolenplein. Maar sinds I 1 januari is de winkel gesloten. I 'Zwangerschapskleding is ge- I woon niet meer zo populair", geeft I Kitty als reden voor de sluiting van I haar zaak. "Wat er nog wordt ver- I kocht gaat veelal online. En vrou wen lenen tegenwoordig ook veel I van elkaar of dragen toch hun ei- I gen kleding." Kitty heeft altijd veel I plezier gehad in het runnen van I haar winkel. "Ik wil dus graag de I klanten bedanken die in die 9 jaar in mijn winkel zijn geweest." Kracht on Tour die vooruit wil hun eigen c-' RNH Het eveneme, land reist, is wen economisch maken; onge H Nederlandse H namcl::1- ~:- minir a Tour heet gebiedsontwikkeling, Stap pegoor is volwassen aan het wor den." De bouw van het Vakcollege vordert ook gestaag. De Jumbo Foodmarkt moet in 2018 gereed zijn. Spoorzone "We pissen €13 miljoen weg om nog eens een miljoen extra uit te geven voor een stadsbalkon" zo klaagde Roel Lauwerier (WD) over de investeringen in de LocHal. Een stadsbalkon zag hij niet zitten. Na weer een tekort van ruim 4 miljoen in december zei Lauwerier: "Wij zijn gewoon gefopt." Toch ging de raad, schoorvoetend, akkoord met weer een extra uitgave. informeren door de reisspecialis- ten op de beursvloer. Daarnaast zijn er leuke beursacties zoals een prijsvraag, korting op uw autohuur en taxivervoer én u betaalt deze dag geen administratiekosten. Di verse touroperators presenteren zondag hun nieuwste en mooiste bestemmingen. Ook de eigen Dis ma Groepsreizen voor 2017 wor den uitgebreid gepresenteerd. HJnfo tilburg Zondag 8 januari orga niseert Disma Reizen de Vakan tiebeurs Midden Brabant in het Koning Willem II stadion, Goirlese- weg 34 in Tilburg. De jonge bezoekers kunnen naar hartenlust spelen en u gaat op zoek naar een leuke vakantie. Het evenement duurt van 10.00-17.00 uur en de entreeprijs bedraagt €3,50 p.p. (incL consumptie). Of u nu op zoek bent naar een verre reis, een strandvakantie, een stedentrip, een cruisevakantie of graag zelf met de auto op pad gaat, u kunt zich uitgebreid laten Kernwinkelgebied Door de afspraken met Primark en warenhuisketen Hudson's Bay werd de basis gelegd voor een nieuw kernwinkelgebied. Voor de doorbraak gaan de panden van V&D, Hema en/of C&A op de schop. "De nieuwe verbinding zal bijdragen aan de versterking en concentratie van het winkelaan bod. Er wordt gewerkt aan een binnenstad met een levendig cen trum en een gevarieerd aanbod en een binnenstad die de concur rentie aankan met de omliggende steden", aldus Wethouder Erik de Ridder. Over meer parkeerplaatsen was de wethouder ook duidelijk: "We staan er nog steeds achter om geen nieuwe parkeervoorzie ningen aan te leggen." In een in terview over de renovatie van het Paletplein zei De Ridder: "Wat ik heel mooi vind, is als dingen die onmogelijk lijken, toch lukken!" 2017 geeft weer alle kansen. drijfsleven, de zorg, het onderwijs en de overheid, die betaald werk, lun< een stage, vrijwilligerswerk, of een via cursus aanbieden. Er zijn meer dan vol 600 deals beschikbaar. Iedereen is welkom om gezellig te komen net werken onder het genot van een broodje en een kop koffie. Zan geres Shirma Rouse verzorgt optreden. Kracht on Tour di jr staat voor vrouwen rillen, kansen grijpen, geld willen verdienen, ment, dat door Neder- bedoeld om vrou- zelfstandiger te jeveer de helft van de vrouwen verdient namelijk minder dan 70% van het -:-iimumloon. Tijdens Kracht on ,v/v.r kunnen vrouwen kennisma ken met potentiële werkgevers en vrouwelijke ondernemers, zoals Rian Donders, Hanane Abdellaoui en Karin Bruers. Ook kunnen zij aringen uitwisselen. Bovendien zo'n 20'dealmakers'aanwezig: >urgse werkgevers uit het be tuigd van het nut van de aanleg van de bedrijventerreinen op de locaties Wijkevoort aan de A58, naast luchtmachtbasis Gilze-Rijen, en Zwaluwenbunders in Tilburg Noord. Wordt hiermee ook de uit spraak van Auke Blaauwbroek, Pv dA, achterhaald? "De arbeidsmarkt blijft achter, er worden onvoldoen de banen gecreëerd. Gepruts in VAKANTIEBEURS /te

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 9