u E it Theater voor een tientje Wu nderba u m'met locatievoorstelling 'Helpdesk' i Lachen met Jon van Eerd Bachcantates in Heikesekerk g I De Toneelmakerij - Jazz Duzz Slopen en bouwen bij het Ontdekstation f theaters tilburg.ni 7 1LBURGSE KOERIER DONDERDAG 5 JANUARI 2017 Beeld uit Het Zandkasteel. Nieuwe voorstelling van Wunderbaum: Helpdesk. FOTO: Fred Debrock Maas theater en dans met'Eitje' FOTO: Robin Kamphuis Jon van Eerd io :n FOTO: SARAH JONKER van voor "I. In >Jger j. In tri- PromotieTecf en De Ontdek Meer informatie: www.theaterstilburg.nl ;e koerierril c baby's zijn je denkt'het t Harrie om de hoek i ston- te trap- tivi- tilburg-Het programma van Theaterweekend in Theaters Tilburg is bekend. Onder andere Fresku, Slagerij van Kampen en Het Zand kasteel zijn voor 10,- te bezoeken. vrijdag 6 jan. 119:30 uur concertzaal, vrije zit ar groep DRIE. Dat is leuk, maar ook an die regels? Over hoe je je potlood vast i moet zitten. Jazz duzz is een theatraal ja jntjes kleuren en 1+1 telodieën zonder eind. ze zondagmiddc prograr no. 4 nun sei o listen zijr Lezers van De Tilburgse Koerier kunnen nu extra voordelig naar deze voorstelling: 2 voor de prijs van 1*! Normale prijs 8,50 Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode Jazz Duzz bij Infoservice Tickets via 013 543 22 20, rechtstreeks aan de balie of via www.theaterstilburg.nl. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. Vandaag is de grote dag: Dizzy gaat naar i ingewikkeld. Waarom zijn er allemaal var. moet houden. En dat je rechtop i eert voor iedereen vanaf zes jaar over buiten de lijr' poëzie en anarchie, zelfverzonnen woorden en mei. presen- iri Maas voorstel- elling be- En wat als de baby's zijn verdwe nen? Net als je denkt 'het kan niet gekker' vliegt Harrie om de hoek, pakt je bij de lach-lurven en slin gert je langs een kermis van on betaalbaar, dolkomische situaties. Reken op zuurstoftekort, want het wordteen avond lachen! Tilburgse Koerier Last-minute Actie! Tilburg Arjan van Baest dirigeert op zondag 8 januari om 16.30 uur een concert van de Bachcan tates in de Heikesekerk in Tilburg. Bachcantates Tilburg brengt de- sopraan, Dietske Lehembre, alt, Harry van Berne, tenor en Joris van Baar, bas. De entreebijdrage is naar draagkracht. Tilburg - Tilburgse kinderen den de afgelopen weken te pelen om mee te doen met acti’ teiten van het Ontdekstation, een nieuwe creatieve plek voor kinde ren in Hal 79 van de Spoorzone. Alle workshops in de eerste week van januari waren in een mum van tijd uitverkocht. Sinds 3 januari zijn er zowel in schoolverband als buiten schooltijd tal van activiteiten: uitvin- dersmiddagen op de woensdagen, filmworkshops, een bouwweek en een heuse minecraft mania-week. wordt dat je in slaap valt, zitten we middenin een achtervolging. Twee droogkomische mimers bewaken onze actieheld: Eitje. Met minima le middelen en veel huis-, tuin- en keukenmagie toveren ze zichzelf, elkaar en het eitje weg. Gevaarlijk wordt het zeker, dus probeer dit ook thuis. Kaarten zijn verkrijgbaar via www. theaterstilburg.nl, telefonisch via 013-5432220 en aan de balie van Infoservice Tickets van Theaters Tilburg. FOTO: Joep De Beer Deze week doen de kinderen mee aan zogenaamde scrapworkshops. Ofwel: sloop oude apparaten en maak er je eigen kunstwerken en uitvindingen van. DeTilburgse kun- stenaarTim Hobbelman links op de foto), die kunst maakt van afvalma- terialen, begeleidt de kinderen. In het vroege voorjaar beslist de ge meente over een definitieve status van het Ontdekstation in de Spoor- zone, een initiatief van het Platform chniek Midden-Brabant ïkfabriek in Eindhoven. lag een levendig imma met de Orkestsuite en de Bachcantate, Jesu, gepreiset. De vocale so- ijn Bepke Keersmaekers, Daarnaast zijn er rondleidingen te volgen. Het Theaterweekend is on derdeel van een landelijk initiatief en vindt plaats van 20 tot en met 22 januari. Het BankGiro Loterij Theaterweekend is opgezet om heel Nederland op een laagdrem pelige manier uit te nodigen in de theaters. Natuurlijk zijn theaterlief- hebbers ook van harte welkom om voor een mooie prijs een mooie voorstelling te zien. Het weekend is een initiatief van het Prins Bern- hard Cultuurfonds en Nationaal Theater Fonds. Op vrijdagavond wordt in de schouwburg afgetrapt met De Fresku Show. De Brabantse rap per heeft veel te vertellen, maar ook verschillende personages en typetjes komen voorbij. Na afloop gaat het feest verder in de studio, met een after show van de rappen de zangeres Pink Oculus. Op zater- tilburg Op woensdag 11 januari is Jon van Eerd te gast in Schouw burg Tilburg met de voorstelling 'Harrie let op de kleintjes'. Aanvang om 20.15 uur. Harrie Vermeulen is terug! Harrie klaagt speen en been als hij moet babysitten. Gevangen tussen beer tjes en kleertjes, broekjes en doek jes, papjes en lapjes, maakt hij er weer een enorme puinhoop van. ze hun voyeursrol steeds meer los. Wine Dierickx won een Theo D'Or voor haar rol als Karen. Kropen we een paar miljoen jaar geleden vanuit het water het vas teland op, nu kruipt Karen lang zaam en onomkeerbaar de virtuele ruimte in. Voor haar diverse klan ten moet zij telkens andere speci alisaties beheersen. En terwijl ze voortdurend nieuwe identiteiten aanneemt, komt ze steeds verder los te staan van haar oude ik. ■Jnfo Kijk voor meer informatie en tickets op website www.denwevorst.nl de allerkleinsten; Het Zandkasteel komt naar Schouwburg Tilburg. de studio brengt de geweldige t buteband Def Americans een ode aan Johnny Cash. En voor iedereen die altijd al eens een kijkje backsta ge heeft willen nemen, zijn er op zaterdag meerdere rondleidingen. Het BankGiro Loterij Theaterweek end vindt plaats op vrijdag 20, za terdag 21 en zondag 22 januari. Meer informatie en tickets 10 via www.theaterstilburg.nl, telefo nisch via 013-5432220 en aan de balie van Theaters Tilburg. Rond leidingen zijn gratis toegankelijk, wel graag reserveren. Tilburg - Na een uitverkochte reeks in Rotterdam is van woensdag 18 tot en met vrijdag 20 januari de succesvolle voorstelling Helpdesk van Wunderbaum enkel te zien in Tilburg. Deze voorstelling vindt plaats op een unieke locatie in Til burg, waardoor het aantal tickets beperkt is. Wil je erbij zijn? Ben dan snel! Aanvang telkens om 20.30 uur. In Helpdesk zijn de bezoekers te gast in het hooggelegen callcen ter van Karen Vandeputte. Via een interactief koptelefoonsysteem wordt het publiek onderdeel van de versplinterde realiteit van de telefoniste en gaandeweg laten Tilburg - Theaters Tilburg teert op zondag 8 januar theater en dans met de v- ling Eitje (3+). De voorstel. gint om 10.30 en om 12.00 uur in de Studiozaal. Stel je voor: een actiefilm, maar dan in het echt. Met een van de saaiste actiefiguren ooooit! Een eitje waar niemand aan mag ko men. We herhalen: niemand. Een saai eitje, bewaakt door twee oer saaie suppoosten in een museum. En net als je denkt dat het zó saai dagmiddag brengen Oscar Koeken en Patrick Nederkoorn Zomaargas- ten: een talkshow met 100% On bekende Nederlanders, 's Avonds is het de beurt aan Slagerij van Kampen. De overweldigende oer drift van de drums, de melodieu ze toetsen, de swingende blazers, de hartverwarmende energie de bandleden staan garant een fantastische live-ervaring. de studio gaat het er iets rustic aan toe: de grappige, prachtig ge zongen liedjes van Lieve Bertha zweven ergens tussen nederpop en kleinkunst in. Op zondag is er om 14.30 uur een voorstelling voor :con- Met

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 7