r Ki. ijknieuws f^joord Rondleiding Spoorzone T H H E E B B E E L TilburgsAns kaajbaandexpositie T MOVE IN BALANCE, Nieuwjaarsreceptie bij De Noordmannen Uitslag kerstpuzzel 2016 21 E KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 5 JANUARI 2017 dig al at kon De Lochal in de Spoorzone. Specialistisch verpleeghuis Thebe Elisabeth Gezocht: Topper in de zorg! specialistische psycho-geriatrie specialistische somatiek/NAH Algemeen OP JUMS ;elen ans.nl De bewegingsmethode is eenvoudig, dansant en fysiek vriendelijk op bijpassende muziek onder inspirerende begeleiding van een ervaren professionele docente. Verminderde conditie of fysieke beperkingen vormen geen belemmering voor deelname. Binnen de trainingen is er alle ruimte voor.persoonlijke invullingen. Het doel is vanuit de ontspanning een meer gezonde, bewuste manier van bewegen creëren. Het bevordert vrijheid en plezier in het bewegen om uiteindelijk meer in balans te komen. Nu ook avondlessen! Tilburg-Centrum: Di. 19.00 uur Wo. 19.00 uur Info aanmelding: www.move-in-balance.nl Goirle: CC Jan van Bessouw Di. 13.30 uur Binnen Elisabeth zijn we bezig met de ontwikkeling van leefmilieus. De grondgedachte achter deze leefmilieus Is dat het individu en zijn omgeving onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. We vinden het belangrijk dat de cliënt zich thuis voelt en dat we de juiste omgeving creëren die aansluit bij zijn of haar behoefte. Je ontvangt een arbeidsovereenkomst voor één jaar, met de intentie tot onbepaalde tijd; Inschaling is conform CAO WT: Voor meer informatie over bovenstaande functies kun je contact opnemen met Saskia Berkers of Roland Ansems, managers Thebe Elisabeth. Telefonisch bereikbaar, via het secretariaat, op 013 - 531 52 38. Indien je belangstelling hebt voor deze vacatures stuur dan jouw sollicitatie met CV naar solliciterentzo@thebe.nl of kijk op onze site www.werkenbijthebe.nl. i twee exj van Ruud c liste in- innaars IOVE IN ALANCI imi twnni: (ADVERTORIAL) DYNAMISCHE BEWEGINGSTRAINING VOOR SENIORITA'S 45+ IN TILBURG GOIRLE Voor onze locatie Thebe Elisabeth in Goirle zijn wij op zoek naar meerdere verzorgende niveau 3-IG en verpleegkundige niveau 4 en niveau 5. In het Woon- en Zorgcentrum Elisabeth wordt specialistische verpleeghuiszorg verleend aan verschillende doelgroepen, verspreid over verschillende afdelingen. PG-afdelingen, somatische afdelingen (voor jongeren en ouderen), NAHfniet aangeboren hersenletsel)- en revalidatie afdelingen. Verzorgende 3-IG of Verpleegkundige (24 uur) Voor de afdelingen Aanstede en GeerackerA. Dit zijn beide afdelingen met cliënten in de leeftijd tot 65 jaar met een combinatie van NAH en somatische zorgvragen. Verpleegkundige (16-24 uur) Kernwaarneming In de nacht voor alle afdelingen. Verzorgende 3-IG of Verpleegkundige (20-24 uur) Medewerkers die flexibel inzetbaar zijn volgens dag- en avonddiensten, en een tijdelijke nachtdienst, toten met september 2017. Verpleegkundige niveau 4 (20-24 uur) Voor de afdeling Geeracker C: Geeracker C is een kleine afdeling met 8 verpleeghuisbedden voor chronische complexe somatische zorg met als specialisme chronische invasieve en non-invasieve beademingszorg. Verzorgende niveau 3(IG) of Verpleegkundige (oproep, 1 tot 24 uur) Inzetbaar op diverse afdelingen Meer informatie: www.tilburgsans tel. 06-34747272 of06-38432844. het kroepoekdak, abdij toeven, de lozzie en de Tilburg De Noordmannen, een aantal ondernemers in Tilburg Noord, organiseren op zondag 8 januari een nieuwjaarsreceptie. Dit wordt geen doorsnee receptie met alleen een borrel en/of een hap je. Nee, de Noordmannen gaan naar eigen zeggen een receptie in de showroom van Autobedrijf Probaat geven die zijn gelijke niet kent. Er zijn twee exposities, één met werk van Ruud de Caluwe en één met werk van Joop Verhat der wordt een cheque brengst van de Soolpa digd aan het Inloopt Brabant. Het inloophi agen. Ver- je met de of >arty overhar phuis Midden luis is een or- TiLBURG- Op donderdag 12 januari wordt de TilburgsAns kaajbaan dexpositie geopend. Deze exposi tie vindt plaats aan de Mr. Storm- straat in Tilburg, gelegen tussen Theresiaplein en Stedekestraat. Achtentwintig vuilcontainers zijn voorzien van een pictogram uit het lettertype TilburgsAns en vormen samen een portret van de stad. Met onder andere Peerke Donders, muziekpodium Paradox, de linde boom, Festival Mundial, museum Tilburg Onze traditionele kerst puzzel kon weer op veel belang stelling van onze lezers rekenen. De oplossing van deze kerst puzzel luidt als volgt: Een kaars is betoverend omdat ze zichzelf weggeeft en licht schenkt. We hebben uit de vele juis zendingen twee prijswin ganisatie voor alle mensen die met kanker te maken hebben. De Steile Want is aanwezig met een fantas tische act van welgeteld 30 se conden. Tom en Tommy zullen het geheel opluisteren met hun 'hart- lappen'in plaats van smartlappen. Entree is gratis inclusief een hapje en drankje, passend bij de viering van nieuwjaar. Aanvang om 14.00 uur. Het is handig als je even laat weten datje gaat komen via e-mail info@autoprobaat.nl in verband met het inslaan van de hapjes en drankjes. De dag wordt om 17.00 uur afgesloten. De showroom is gelegen aan de Leharstraat 21 in Tilburg. getrokken, die een prachtige Po laroid Action Cam Cube camera ontvangen, beschikbaar gesteld door Foto Jans, Besterdring 163 in Tilburg. Deze prijswinnaars zijn Petra van Middendorp en F. v.d. Laar, beiden uit Tilburg. Zij ontvangen nog persoonlijk be richt. Van harte gefeliciteerd. De Pont, Koningsht kermis. De expositie wordt om 10.00 uur geopend door medewerkers van het Brabants Afval Team (BAT). De kaajbaandexpositie is mede mo gelijk gemaakt door de wijkraad Theresia en is iedere donderdag ochtend gratis toegankelijk. Tilburg - Stadsgidserij verzorgt op zondag 15 januari een rond leiding door de Spoorzone in Til burg, voor veel mensen nog een onontdekt stukje Tilburg. Lang zaamaan wordt dit gebied steeds toegankelijker en vinden er aller lei activiteiten en evenementen plaats. Deelnemers kunnen voor 5 euro een kijkje nemen in enke- Ie unieke gebouwen die normaal niet toegankelijk zijn voor publiek. Bovendien zou de komende wan deling wel eens de laatste moge lijkheid kunnen zijn om de LocHal in oude glorie te zien. De stads- gidsen vertellen over het verleden van deze werkplaatsen en over de ontwikkeling die het gebied de komende jaren gaat maken. Per wandeling kunnen 25 personen deelnemen. Reserveren is dus noodzakelijk, dat kan via e-mail: nelbos48@gmail.com of 06-15 01 00 22. Aanvang om 13.00 uur, de vertreklocatie wordt bij reserve ring bekendgemaakt.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 21