9 G S §1 fl^ilburg in Bedrijf ■I a 0.- Rüttchen Automotive officiéél Mercedes-Benz Van ProCenter Wens uitgekomen bij Groenrijk Tilburg Herdenking alle oorlogs slachtoffers in Vrijheidspark Bomenrondleiding centraal station-Wilhelminapark Eerste woningen in nieuwbouwproject De Hil in Kaatsheuvel verkocht F 39 DONDERDAG 22 DECEMBER 2016 DOOR RENÉ HAANS FOTO: Gemeente Tilburg Een impressie van het Vrijheidspark I )r Julius naarfinale'New musical talent Mevrouw Van 't Hof met de tuinbank. NV lens KIT kaatsheuvel De eerste koop/aannemings- overeenkomsten van nieuwbouwproject De Hil in Kaatsheuvel zijn op vrijdag 16 december getekend. ilige proje julaire wij Een ing :ing ing ing ing ing ing is, 017) iORTING: u” de mensen die daarvoor ie.en gaven. Dat moeten we ?n doen. Voor de gemiddelde "’er is 4 mei ook nu al het mo- l waarop hij -rede, Tilburg Op maandac december (tweede er een bomenrondleidint gebied centraal station-V, naparl start is TILBURGSE KOERIER Tilburg Op 4 mei staat Tilburg op één locatie stil bij alle oorlogsslachtoffers. De tuin bij het Factorium wordt omgebouwd tot Vrijheidspark. I JRGSE KOERIER 'Vrijheidspark'. Dit ment voor de 15th ision (geallieerde mi- let monument Konink- Brigade Prinses Ierland), het In- (Tilburgse sol en in voormalig »n de Zwerfkei (burger- lilitairen, Tilburg Rüttchen Automotive B.V. is onlangs gecertificeerd als officieel Mercedes-Benz Van Pro Center. Dit betekent dat Rüttchen Automotive B.V. voldoet aan een streng eisenpakket en een uniek serviceconcept. De kwaliteit van de Mercedes-Benz dealerorganisa- tie wordt hoog gewaardeerd in de I zakelijke markt. Het Van ProCenter biedt extra services en voordelen Groots en gestructureerd Ook Leon Timmermans, voor; ter van het Oranje Comité Tilbi was blij dat de comités de hanc ineen geslagen hebben. tiatief voor een gezamenlijl denking kwam uit de kring comités zelf. We hebben ii al de omslag groots en ges van Bevrij—..3 we nu door naar denherdenking." (27 oktober) en U< houden hun eigen herdenl caltalent van 12 t/m 16 jaar. In een spannende afvalrace waren de kan didaten te volgen bij workshops van diverse musicalsterren, zoals Anouk Maas, Tony Neefs en Vajèn van den Bosch (oud-leerling van het Koning Willem II College). Eén van de onderdelen van de fina le is een duet met een gevestigde musicalster. Julius zingt dat samen met oud-leerling Freek Bartels. Neem en! Bij I :y Cor- J1 en de 49,- 'J j 1 Boodschap versterken Burgemeester Peter Noordanus was er gelukkig mee: "Dankzij de gezamenlijke inzet van de her- denkingsorganisaties kunnen we samen onze boodschap verster ken. Elk jaar op 4 en 5 mei staan we stil bij onze vrijheid en vooral voor bestelwagenklanten. Mercedes-Benz Nederland heeft de serviceverlening op een uniek hoog niveau geplaatst door twee jaar geleden een landelijk netwerk van Mercedes-Benz Van ProCenters op te starten. Het doel daarvan is om klanten met een bestelwagen van Mercedes-Benz zo optimaal mogelijk van dienst te kunnen zijn. Dat proces is inmiddels volledig af- tilburg Groenrijk Tilburg aan de Stokhasseltlaan 39 heeft deze maand een wensboom in de en tree van het bedrijf geplaatst. Veel bezoekers van het tuincentrum hebben hierin een wens gehan gen. Groenrijk wil één wens uit laten komen. Ook mevrouw Jessie van 't Hof uit Berkel-Enschot heeft haar wens in de kerstboom gehan gen; een mooie tuinbank voor haar zus die zo lief voor haar moeder zorgt. Groenrijk schenkt haar een Noach tuinbank. Hartverwarmend dat deze wens uit kan komen. Nicole van 't Hof woont in Breda evenals haar moeder, Greet van 't Hof. Greet van 't Hof is 82 jaar en 1 heeft al diverse operaties onder aan. Nicole bezoekt haar dage- .s in het verzorgingshuis op de revalidatieafdeling. Binnenkort gaat Greet weer naar haar eigen woning, waar Nicole voor haar kookt en werkt in de tuin en in het huis. ook bij d hun lever blijver Tilburger, ment waarop hij zich bewust is van oorlog en vrede, meer nog dan 27 oktober, de dag dat Tilburg werd bevrijd." Vier grote monumenten verhui zen naar het zijn het monumr ScottishDivi’ litairen), het lijke Nederlandse I Irene (verzet Nede dië-monument f daten omgekomer Nederlands-lndië) er aan de Coba Pulskenslaan (I slachtoffers, geallieerde mi verzet Nederland). jaar. Stichting Stadsbomen heeft aangedrongen op een meer gevari eerde beplanting en geeft ter plek ke graag een toelichting. Vervol gens gaat het via de Gasthuisring naar het Wilhelminapark, waarbij verschillende prachtige monumen tale, zeldzame bomen worden ge passeerd. Het Wilhelminapark laat nu zijn ijzersterke punten zien. Er staan fraaie groene coulissen van hulst en taxus. Een unieke beleving zijn de vele soorten, deels zeldza me winterbloeiers. Makelaardij via 0416-332661 of in- fo@timmermansmakelaardij.nl. Op www.dehil-kaatsheuvel.nl vind u aanvullende informatie en kunt u een brochure downloaden. Geïn teresseerden kunnen zich inschrij ven voor de nieuwsbrief. Op deze manier blijven zij automatisch op de hoogte van het laatste nieuws over het project. Bij Timmermans Makelaardij te kenden de gelukkige kopers de koopakte voor hun nieuwe wo ning. Het gehele project wordt ontwikkeld en gerealiseerd door ABB Bouwgroep uit Sliedrecht en bestaat uit twee semibungalows, zes riante rijwoningen en zes luxe twee-onder-één-kapwoningen. Op woensdagavond 19 oktober is de verkoop gestart. Vanaf dat moment is verkopend makelaar Timmermans druk in de weer geweest met het voeren van ori ënterende gesprekken. Tot op heden ontvangt de makelaar veel gespreksaanvragen. De huidige kopers hebben ge kozen voor dit prachtige project vanwege de uitstraling van de wijk, de diversiteit aan doelgroe pen en de voorzieningen in de nabije omgeving. Maar ook de woningen zelf zijn erg in trek. De Hil beschikt over prachtige ruime woningen met riante tuinen met een ideale zonligging. Een groot voordeel aan de woningen is bo vendien dat kopers de woningen kunnen personaliseren door tal van ruwbouwopties, waardoor het naar ieders wens kan worden aangepast. Het kleinschalige project ligt in een zeer populaire wijk, aan de Oosterwijklaan. Een bestaande wijk, waaraan het nieuwbouw- plan passend wordt toegevoegd. Er zijn nog enkele woningen be schikbaar. Hebt u interesse? Neem dan contact op met Timmermans Tilburg De dertienjarige Julius de Vriend, leerling van de muzische afdeling van het Koning Willem II College, heeft zich geplaatst voor de finale van het AVROTROS TV-programma 'New Musical Star', dat zaterdag 24 december wordt uitgezonden. Vanaf 22 oktober was Julius samen met andere mu- sicaltalenten wekelijks te zien in de zoektocht naar het grootste musi- gerond en alle Mercedes-Benz be stelwagendealers zijn nu officieel gecertificeerd als Van ProCenter. Rüttchen Automotive B.V. voldoet hiermee aan strenge eisen. Alle bestelwagenklanten in de regio Breda, Veghel, Den Bosch, Tilburg (Kraaivenstraat 12), Gorinchem en Tiel kunnen daamee blijven reke nen op een uitgebreid pakket aan services en voordelen. agochtend 26 kerstdag) is ng in het -Wilhelmi- ark. Tijd: 10.30-12.00 uur. De is aan de achterzijde van het NS-station bij de nieuwe fietsen stalling. Deelname is gratis. Aan de achterzijde van het station wordt eerst het nieuwe stations plein bekeken, vernoemd naar bur gemeester Johan Stekelenburg. De uitvoering van het plantplan voor dit plein is uitgesteld tot het voor- voorzit- burg iden "Het ini nlijke her- ng van de in Tilburg I gemaakt naar het n gestructureerd vieren rijdingsdag. Dat trekken de landelijke do- Berkel-Enschot Jdenhout (4 mei) -1-‘-nkingen. ie oms BloemRijk

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 39