M iöf' j< 1 ^^jilburg in Bedrijf L Used Products opent aan de Westermarkt Goud voor oliebollen Meesterbakker van lersel De Bierbrigadier Rabo Starter van het Kwartaal y Wervelwindspel bij Media Markt Tilburg Laatste verdiepingen Parkeergarage Heuvelpoort geopend Monuta Tom van Dijk franchisenemer van het jaar .BURGSE KOERIER DONDERDAG 22 DECEMBER 2016 37 HVjww TOTO: Bas Czerwinski FRIT. ‘Fi.nl ontantgeldl TILBURG Media Markt Tilburg heeft ook dit jaar extra aandacht voor de feestelijke decembermaand. ig 30 ?n za- Meer informatie: www.mediamarkt.nl/tilburg kans jarten. USED PRODUCTS iplaar van het Monuta jk Uitvaartwensenboek- urd kunt krijgen. Tilburg Used Products opent aan de Westermarkt 15 in Tilburg haar 57e vestiging in Nederland. P HEU«IROORT De vernieuwde entree van Parkeergarage Heuvelpoort aan het Piusplein. FOTO: Corné Hannink Fotografie 1 TILBURGSE KOERIER tilburg - Al sinds dit najaar is een flink deel van de vernieuwde Parkeergarage Heuvelpoort geopend, maar tussen kerst en oud en nieuw zijn naar verwachting alle verdiepingen gereed. nog veel kocht en jlets, isies, jpara- ïetsen, garage, mag n loterij en jofdprijs. irket van per m2 waarvan twee Tesla largers. Ook is de ga- ïlijk voor voertuigen van twee meter. Tot t een extra voordelig ■1,80. Ook een abon- is nu nog voorde- geld te beschikken. Naas meer pre verkocht: gameconsoles, g=» audio, dvd's, digit, tuur, muziekinstrur pe's, gereedschap, Kleding, witgoed vind je er niet. De eerste paar weken koopt Used Products Tilburg alleen spullen in. In januari zal ook de verkoop van start gaan. Meer informatie: www. usedproductstilburg.nl of ga eens langs de winkel. ast goud worden er r iroducten ingekc i: smartphones, tabte games, televisi igitale fotoapf jmenten, fiei laptops, etc. en meubelen ïbied van Monuta Tom >mvat een groot deel burg en de omliggende iten. Nieuwe situatie Parkeergarage Heuvelpoort heeft een gigantische transformatie doorgemaakt. Niets herinnert nog aan de donkeré garage met smalle, steile in- en uitrit. Grote parkeer vakken, een glooiende brede toe gang, betalen per minuut (ook met apps als Stadsparkeren en Parkmo- bile), contactloos betalen en in- en Used Products betaalt direct con tant geld voor gebruikte en nieu we producten en verkoopt deze in de verkoopwinkel met garantie. Je loopt binnen een paar minu ten met contant geld naar buiten. Steeds vaker ziet de franchiseketen ook dat klanten producten inruilen tilburg De oliebol van Mees terbakker van lersel is door het Nederlands Bakkerij Centrum in Wageningen bekroond met goud. Hiermee voldoet het product aan strenge kwaliteitseisen en onder scheidt het zich van andere pro ducten. Meesterbakker van lersel mag de titel de komende 6 maan den voeren. Bakkers die kwalitatief hoog waardige producten bakken ko men in aanmerkingen voor een Gouden Bekroning. Tijdens de keuring, die wordt uitgevoerd door de keurmeesters van het Nederlands Bakkerij Centrum, wordt naar diverse aspecten van het product gekeken. De geano- gebruik maakt van de o gratis deelnemen aan meedingen naar de hoe voor andere producten. Je bent bijvoorbeeld op zoek naar een iP hone 7 en je betaalt deze met je oude iPhone 5 en een gouden ring. Met de zogenaamde terugkoop biedt Used Products klanten de mogelijkheid om producten tijde lijk in onderpand aan te bieden. Zo kun je bijvoorbeeld je gouden ketting, laptop, smartphone, etc. voor een periode van twee maan den opslaan. Contant wordt er meteen een bedrag uitbetaald en je hebt de mogelijkheid om je pro duct weer op te halen. Een ideale manier om snel tijdelijk over extra windspel. Daarmee maak je op één van de vele cadeaukaa Om het winkelgemak te vergroten heeft Media Markt Tilburg haar openingstijden aangepast. Van 19 t/m 23 december is de winkel iedere dag tot 22.00 uur geopend en verder ook op 2e Kerstdag van 12.00 tot 18.00 uur. Shop je liever online? Geen probleem, met de pay@store service bestel je een voudig online en betaal je in de winkel op het moment dat je je product komt ophalen. uitrijden met kentekenherkenning zijn kenmerkend voor de nieuwe situatie. Er zijn 22 dubbele laadpa- len (22kw) voor elektrische voertui gen aanwezig, w Destination Char rage toegankeli tot een hoogte 1 januari geldt uurtarief van €1,8 nement afsluiten lig. Wie een jaarabonnement voor 2017 afsluit, parkeert de eerste twee maanden gratis. Tot en met het einde van het jaar kun je meedoen met het wervel windspel in de winkel op het Pie ter Vreedeplein en maak je kans op diverse cadeaukaarten. Bij ie dere aankoop vanaf €25,- en aan melding voor de Tilburgse Media Markt Clubkaart mogen klanten meedoen aan het enige echte Me dia Markt Tilburg Winters Wervel- terug. Steeds meer mensen heb ben interesse om iets speciaals te proeven en daar ook het geld aan uit te geven. Ik vertel mijn klanten graag over de bijzondere verhalen achter het bier, dat is mijn speciali teit" vertelt Koen Gijsbers stralend. Shamilia Panah van Shambosa en Melvin Rooijakkers van Mero Events waren de andere twee ge nomineerden. Shambosa is een Afghaans eethuis binnen Bank15 aan de Spoorlaan en verzorgt ook cateringopdrachten. Mero nimiseerde producten worden beoordeeld op bijvoorbeeld vorm, kleur, geur en smaak/ aroma. Om in aanmerking te komen voor een Gouden Bekroning moet het product aan hoge eisen voldoen. De score wordt uitgedrukt in maxi maal vijf gouden medailles per on derdeel. Wanneer een product op drie onderdelen de maximale sco re haalt en alle andere onderde len niet lager scoort dan een vier, verdient het de titel Bekroond met Goud. Oliebollen van Meesterbak ker van lersel en andere met Goud Bekroonde producten zijn voor de consument herkenbaar door de gouden zegel. I tilburg De Bierbrigadier is uitge- roepen tot de elfde Rabo Starter van het Kwartaal. Koen Gijsbers verkoopt sinds 22 oktober spe- ciaalbier vanuit zijn winkel in de Telefoonstraat in Tilburg. Speci- aalbier is nog steeds in opkomst. I Lang niet alleen de grote brouwe- rijen ontwikkelen speciale bieren. I Het zijn vooral kleine brouwerijen J die voet aan de grond krijgen, zo- I als het Tilburgse Kraftbier die de verkiezing won in maart 2015. "De 1 oude ambacht van vroeger is weer te zorg en betrokkenheid mogen verzorgen." Monuta Tom van Dijk is in juni 2013 gestart als onderdeel van uitvaart- bedrijf en -verzekeraar Monuta. Het werkgetT van Dijk or van Tilbur1-1 gemeente Vanwege de voorspoedige groei kreeg Van Dijk begin 2015 verster king in de persoon van Margriet van Ingen-Van Reusel als tweede uit vaartverzorger. Beiden zijn gecerti ficeerd uitvaartverzorger en werken conform de hoge kwaliteitseisen van het Keurmerk Uitvaartzorg. Meer informatie: www.monutatom- vandijk.nl U leest hier o.a. hoe u een gratis exemp Tom van Dijk je toegestuur De garage heeft dan 378 parkeer plekken, bijna twee keer zoveel als voorheen. Om het eind van de verbouwing te vieren wor- Iden parkeerbezoekers tijdens de (kerstvakantie getrakteerd op een loterij met prachtige prijzen. Ze maken kans op parkeertegoed, [dinercheques, saunabonnen en I een geweldige hoofdprijs: een jaar [lang gratis parkeren in Parkeerga rage Heuvelpoort ter waarde van 1.000,-. Op donderdag 29 en vrijdac december en op vrijdag 6 er terdag 7 januari is tussen 13.00 en 18.00 uur een actieteam bij de in- [gang van de garage aan het Pius- I plein. Iedereen die op deze dagen tilburg Uitvaartondernemer Tom van Dijk is door Monuta uitgeroe pen tot franchisenemer van het jaar. Van Dijk liet ruim 50 collega franchisers in het land achter zich. Doorslaggevend waren zijn inzet, creatieve marketinginspanningen en klanttevredenheid het afgelo pen jaar. Van Dijk: "Ik sta persoonlijk niet zo graag in de belangstelling, maar ben wel trots op deze erkenning. Vooral omdat de waardering van de families die wij het afgelopen jaar begeleid hebben bij een uitvaart hierin een grote rol heeft gespeeld. Wij zijn telkens weer dankbaar dat een familie ons het vertrouwen geeft om hen bij te staan in zo'n moeilijke periode en wij voor hen de uitvaart van een dierbare met persoonlijke aandacht, oprech- Events maakt faam binnen de evenementenbranche door het aanbieden van goed opgeleid horecapersoneel. Vier keer per jaar organiseert Rabo bank Tilburg en omstreken de Ra bo Starter van het Kwartaal verkie zing. Winnaars van eerdere edities, zoals Jantien Streng van concept store TIEN en Nick van der Wiel van Signcentral, zagen de prijs als een extra springplank voor hun bedrijf en kregen hierdoor meer bekend heid en een groter netwerk. Gebruikte producten met gam» j

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 37