Thuis s Tips voor een perfect gedekte kersttafel G y tilburgwoont.nl Unieke stadswoningen in centrum Tilburg 1URGSE KOERIER 21 DONDERDAG 15 DECEMBER 2016 4 de centrum van Tilburg mét privé parkeerplaats. INGEN ORTING IET OP TILBURGSE KOERIER I UUR KIFIND De kerstboom staat te glanzen van glitter en licht, op de salontafel staan kaarsjes te dansen. Straks ga je aan tafel, om met zijn allen te genieten van het kerstdiner. Hoe dek jij de tafel dit jaar? Hoewel het eten (en de gezelligheid) voor velen het belangrijkst is tijdens kerst, kan een prachtig gedekte kersttafel toch écht het verschil ma ken. Hier wat handige tips om ervoor te zorgen dat je kersttafel er beeldschoon uitziet: Kies een thema of kleur Allereerst is het handig om een thema of kleur te kiezen waaraan je je kan houden. Dit maakt het dekken en stylen van de tafel niet alleen makkelijker, maar zo vormt het ook één mooi geheel. Probeer zoveel mogelijk spulletjes De Eyecatcher Ook wel de blikvanger van de tafel genoemd. Wanneer je een recht hoekige tafel hebt plaats je het centerpiece in het midden over de gehele lengte van de tafel. Bij een ronde tafel kan je het beste gaan voor ronde decoraties die je in het midden plaatst. Let er wel op bij het stylen van de blikvanger dat er nog kaarsen tussen kunnen staan en het niet brandgevaarlijk wordt. Gebruik voor een extra kerst-ef- fect spulletjes uit je kerstboom, en leg deze in het midden samen met 'Thuis'is de vernieuwde rubriek'Wonen'. Elke derde donderdag van de maand verschijnen in de Tilburgse Koerier de pagina's'Thuis'met o.a. nieuws over woonprojecten in de regio Tilburg (Tilburgwoont.nl) en interieurtips van 'Little Eve Interior Style Stuff', Eefje Bresser, interieurstyliste in Tilburg. Het project is op een hoek gesitueerd. Er worden twee woningen aan de Piusstraat gebouwd, aan de Ververstraat komen drie woningen. Het zijn ruime en complete stadswo ningen met drie woonlagen en een flinke stadstuin. Het ont werp is van Bedaux de Brouwer architecten. Woon je graag in de stad? Dan is dit project iets voor jou. Je wan delt van je woning zo naar het centrum, de terrassen, het the ater of poppodium 013. Onver wacht visite? Geen probleem, met de winkels om de hoek heb je zo iets lekkers in huis. Fietsafstand Het NS-station Tilburg ligt op fietsafstand en binnen vijf au- tominuten rijd je naar de A58. Voor de kinderen zijn er basis- Meer informatie: www.hierwonen.nl/ woningaanbod/ piusstraat-ververstraat-tilburg niet van alles wat. Zo creëer je rust en consistentie en ziet het er gelijk een stuk netter en mooier uitJe kan natuurlijk gaan voor traditi oneel of de kerstkleuren: rood, groen, goud en wit. Maar denk ook eens aan een romantisch-, trendy, landelijk of zwart-wit thema. Kerstlint Denk je aan een chique diner, dan denk je meteen ook aan de servetten die op alle onmogelijke manieren gevouwen op je bord liggen. Natuurlijk hoeft het hele maal niet zo moeilijk, want het is net zo stijlvol om je servet op te rollen en daar een kerstlint om heen te doen. Versier je glazen met een mooi lintje in de kleur van je kaarsen of bloemen. Het zelfde kun je doen met het bestek! of middelbare scholen in de directe omgeving en bij de na bijgelegen hockey-, zwem- of voetbalvereniging kan worden gesport. Kortom, stadser kun je niet wonen! Het gaat om ruime stadswonin gen met drie volledige woon lagen, vier grote slaapkamers, complete badkamer, vloerver warming op alle woonlagen, zonnepanelen op het dak en een ruime achtertuin en privé parkeerplaats. De prijs is vanaf 288.000,- v.o.n. Woonoppervlakte 139- 147 m2 en kaveloppervlakte van 106-142 m2. iftemee ■''"nitiltl Kaarsen en kandelaars Een kersttafel is niet compleet als er geen kaarsen staan. Je kan gaan voor waxinelichtjes, maar denk ook aan kandelaars of bedenk iets creatiefs. Wil je het subtiel houden of ga je voor'over-the-top'? Als je voor dit laatste gaat dan kan je het beste kaarsen en kandelaars neer- in dezelfde stijl te gebruikenden zétten met verschillende hoogtes. wit mooie (schohe) kerstakjes of het net of het kerstdecoratie re gent; het kerstgevoel ten top. denneappels. Het oogt niet alleen mooi, maar het ruikt ook goddelijk! Ook mooi om rond de voet van je glazen te draperen. Geen vallende sterren maar vallende kerstballen. Geef jouw tafel een extra dimensie door de lucht in te gaan. Bevestig aan een dertigtal lintjes een aantal feestelijke kerstballen (of andere kleine decoraties) en hang deze, op verschillende hoogtes, boven de tafel aan het plafond. Zo lijkt .NL

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 21