wp\v ilburg in Bedrijf aan 3 ’^Tilburgse vestiging Weener Plastics kop door innovatie en kwaliteit San Kee op Korvel is om van te smullen i, n stof Cheque voor IMC Weekendschool Tilburg Kerstfeest op Wagnerplein 'Leiderschapsverhalen uit de Librije' 3URGSE KOERIER 15 LBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 DECEMBER 2016 ïARAGÉ Ders B.V. (Advertorial) ivies, jducti 1LLECTIE: ers.nl straat i listerwijk i2i 5624 xo- <wa- steeds aan 1 voldoen." j 30 ma lsheden i Librije', eens bin- 1108. »n op ng. IS,- tel 150.- die dan inter- Aldus Spaan- www.sankee.nl of loop 1 nen aan de Korvelseweg "Het is ongelooflijk hoeveel tech niek en kennis er in zo'n minuscuul zit en hoe we er steeds weer agen dit te verbeteren of zelfs te denken' naar een compleet nieuwe benadering nationaal aanslaat". dopje 2 in slag* 'om te zangen. Best gaat om kennis. weer een er. Sinds inees Eet- jd aan de 8. De eigenaar is :hef-kok en heeft xing heeft h lende Kee heel zaak. -- de 1 Weener Plastics Netherlands BV Zevenheuvelenweg 9 5048 AN Tilburg T. 013-4657465 www.wppg.com In ieder boodschappenkarretje, in iedere supermarkt, tref je de producten van Weener Plastics aan. Niet alleen in Neder land, maar over de hele wereld. Van deksels op blikken baby voeding tot ingenieuze spraycaps op spuitbussen en doppen op tubes. Of van die handige doseersluitingen op de ketchup en andere sauzen. Bedacht en gemaakt door Weener Plastics, waarvan de Tilburgse vestiging zichzelf vooral ziet als een puur innovatiebedrijf. Maar wat is er dan precies zo baanbre kend aan al die doppen, deksels en doseersluitingen? 21.00 uur. iliteiten op geopend van 12.00 tot Kijk voor de vele special Meer informatie en het progr vinden op wwwjkbeneenlion.r zijd één van gebied van ■elveiligheid. atie is de melkpro- groot. Iedereen weet <.e herinneren dat en- ïleden in China meer inderen ziek werden jaars."We zijn er trots op dat we dit allemaal gewoon in Tilburg beden ken, met onze eigen mensen, hier uit de regio." Hoogste normen Nederland is wereldwij de koplopers op het ge hygiëne en voedseh Mede door die reputat vraag naar Nederlandse i ducten erg gro 1 zich nog wel te kele jaren gele dan 300.000 kir na het drinken van melk gemaakt van Chinees melkpoeder en een de schrijversTjeerd Niels voor de ongelofelijke perfectie, die topres taurant De Librije kenmerkt. Dage lijks presteren op het allerhoogste niveau met aandacht voor iedere tafel, iedere gast, ieder gerecht en ieder detail lijkt tot hogere kunst verheven - en toch ogen de pro cessen bedrieglijk eenvoudig - haast routinematig. Hoe doen ze dat in Zwolle? Om de exceptionele prestaties te begrijpen moet je de sfeer achter de schermen van De We bieden iedereen graag de kans om internationaal samen te wer ken en te groeien. We kunnen een lange termijn carrièreplanning bieden. Daarnaast motiveren we onze medewerkers zelfstandig met collega's te schakelen en zelf hun weg te vinden. Je moet de grote lijnen zien, met oog voor details. Een slimme verbetering op microniveau kan tenslotte en< gevolgen hebben voor onze ency." Ons bedrijfspand aan de Zeven heuvelenweg (industrieterrein Kraaiven) verraadt het niet maar de hightech productieprocessen die wij hanteren voldoen inter nationaal aan de hoogste eisen. Er worden hier producten gepr duceerd en verpakt waarbij kw liteits- en hygiëne-eisen van het allergrootste belang zijn. Voor één van onze klanten maken we zelfs producten die, tot ze op transport gaan, op geen enkel moment de beschermde omgeving verlaten. Voor zulke klanten is het essentieel dat onze productie volledig bacte- ILBurg Op zondag 18 december wordt het een bijzonder kerstfeest in Tilburg Noord. De kerstman be zoekt die dag met tientallen elfjes en kabouters het Wagnerplein. Alle kinderen mogen tijdens de 'meet en greet' met de kerstman op de foto. Naast het handje chudden en het maken van een foto, zijn er ook tal van andere Activiteiten voor jong en oud. Mu zikale noten zullen deze middag niet ontbreken. Wilt u ook sfeervol uw kerstinkopen doen? De winkels aan het Wagner plein zijn deze koopzondag ge opend van 12.00 tot 17.00 uur. Spaanjaars: "Het is jammer dat Tilburg ten opzichte van andere regio's soms onderschat wordt ten aanzien van hightech productie en innovatieve kracht. Wij hebben hier erg veel te bieden voor tech nisch hoger opgeleide mensen maar ook voor medewerkers met een lagere opleiding die graag vooruit willen. tilburg Winkellint Korvel is met Chinees Eethuis San Kee 1 werelds restaurant rijker april 2016 is San Kee Chin< huis en Afhaal gevestigc Korvelseweg 108. De eic hier tevens de chef-kok en heeft al ruim 30 jaar ervaring in de Chi nese horeca. Zo heeft hij o.a. ge werkt in verschillende restaurants in Tilburg. San Kee heeft een open keuken in de zaak. Spectaculair om te zien hoe de gerechten in de verschillende grote wokpan- nen vakkundig worden bereid. De klant heeft de mogelijkheid om de populaire gerechten, zoals de San Kee Wokbox of Surinaam se nasi, ter plekke te nuttigen of af te halen. San Kee is alle dagen van de week, behalve maandag, wilburg - Farmaceutisch bedrijf Janssen heeft een extra bijdra ge van ruim 89.000 uitge reikt aan IMC Weekendschool. Behalve financieel partner is Janssen ook inhoudelijk erg betrokken bij de school. IMC Weekendschool is een stichting die sinds 1998 aan vullend onderwijs biedt aan kinderen uit sociaal-economi- sche achterstandswijken, met het doel om ze, vanuit hun eigen interesses en talenten, keuzes te leren maken voor opleiding en werk. Het vakke naanbod is divers en varieert van journalistiek en recht tot sterrenkunde en geneeskunde. Op de vestiging Tilburg wordt het vak scheikunde sinds drie jaar gegeven in samenwer king met farmaceutisch bedrijf Janssen. tilburg Lionsdub Tilburg Room- ley organiseert op maandag januari een lezing over het r nagementboek Boerenwijs 'Leiderschapsverhalen uit De L geschreven door Tjeerd den Boer en Niels van Ree. U bent die avond van harte welkom in Theater De Boemel, Burgemeester Brokxlaan 8-76 in Tilburg. Aanvang om 20.00 uur, ontvangst vanaf 19.30 uur. Het idee voor Boerenwijsheden ontstond vanuit de fascinatie van Veelzijdige werkgever "Nieuwe technologie, verregaan de automatisering, ontwerp, R&D, sales/advies, logistiek, volconti- nue productie, zonder storingen! We zijn bij WP in Tilburg niet bang voor een uitdaging. Mensen die echt een passie hebben voor tech niek en graag meedenken over hoe we nieuwe ontwikkelingen kunnen toepassen zijn bij ons van harte welkom. Je werkt dan niet bij een bedrijf waar alles al op □orhand vaststaat, maar in een mgeving die in beweging is - en lijft." rievrij is. Mede daarom hebben we een clean room en komen klanten regelmatig audits houden om vast te stellen of we nog hun zeer strenge eisen Je werkt mee aan de enorme tech nische sprongen die het bedrijf maakt op alle gebieden. Tijdens de dagdienst zijn er altijd onder steunende experts aanwezig, maar de steeds complexere pro ductie moet continu doordraaien. De ploegleiders en mensen in de ploegen moeten dus ook steeds meer zelf kunnen opvé een uitdaging als het technologisch inzicht en aantal kinderen is zelfs overleden. Als gevolg hiervan steeg niet al leen de vraag naar melkpoeder uit Nederland, maar kwam er tevens een hernieuwde focus te liggen de veiligheid van de verpakkinc Tilburg: Centre of Excellence Naast de succesvolle sluiting voor babyvoeding worden er in Tilburg, met dezelfde innovatieve inslag, ook spraycaps gemaakt voor spuit bussen - denk aan haarlak en deo- doranten - en overcaps (doppen) in alle soorten en maten. Speciaal hiervoor is een eigen 'excellence centre' met laboratorium en testfa- ciliteiten ingericht. Hier wordt op bijna wetenschappelijk niveau on derzoek gedaan naar bijvoorbeeld spuitnevel. “Er zit behoorlijk veel kennis en kunde in onze producten," vertelt Sjoerd Spaanjaars, Operations Di rector Weener Plastics Netherlands BV vestiging Tilburg. "We hebben dan ook de nodige patenten in huis. Wij ontwerpen voortdurend nieuwe producten. Soms op ver zoek van klanten, soms op eigen initiatief. En met onze constante focus op innovatie blijven wij aan kop in deze sector. Baanbrekend? Absoluut! De markten waarin onze klanten zich bevinden zijn hevig competitief. Voortdurend is er vraag naar innovatie om de con currentie voor te blijven. Voorde liger, milieuvriendelijker, slimmer, handiger, mooier." Librije proeven en in je opnemen. Deze lezing brengt je dichterbij dan ooit. Voor deze avond vraagt de Lions- club een bijdrage van 15,- p.p. (incl. koffie bij ontvangst, hapjes en één consumptie na afloop). Aanmelden kan via e-mail carla- dubbeldam@gmail.com FTjww jramma zijn te "We zijn met onze mensen aan de slag gegaan en hebben een unie ke afsluiting met geïntegreerde doseerlepel ontwikkeld die nu wereldwijd wordt toegepast bij babymelkpoeder. Meerdere merk fabrikanten nemen dit product in middels af. Als je zelfstandig binnen de kaders kunt werken e we dingen durft te proberen je leren en groeit het bedrijf. Dat is onze filosofie. Er zijn maar wei nig ondernemingen in de regio Tilburg die deze specifieke com binatie van productie en exper tise bieden. En die ook nog eens wereldwijd opereren. Daar zijn we trots op. De wereld verbazen met innovaties en revolutionaire pro ducten. Samen met onze huidige en nieuwe medewerkers blijven we ook in de toekomst Weener Plastics en dus Tilburg, wereldwijd op de kaart zetten!"

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 15