LW/ P) 'SS JÖO-E Makers boeken van Mees Kees bezoeken Pathé 'Late Night Jazzclub'met Mete ErkerTrio ig Incubate in 013 de :ein ;k- Theater Utrecht (Thibaud Delpeut) - Westkaai (Koltès) theaters tilburg.ni 'Matzer - Three Sisters in concert Jf FÏ 7 JRGSE KOERIER DONDERDAG 1 DECEMBER 2016 ILBURGSE KOERIER) FOTO: Frank Auperle B'/jww Meer informatie: www.denwevorst.nl Hoe heet de directrice van de school van meester Kees? Lezers van De Tilburgse Koerier kunnen nu extra voordelig naar deze voorstelling: 2 voor de prijs van 1*1 Normale prijs 241€ 191 17 Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode Westkaai bij Infoservice Tickets via 013 543 22 20, rechtstreeks aan de balie of via www.theaterstilburg.nl. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. DAN RT1NG 19.30 uur irg naar Berlijn, naar New ir plaatsen waar ze nooit i Romeo a jebaseerd toneelsti in 013 )e Ja- en drummer Makki complementeert de iagavond 3 decem- het Mete Erker Trio vr4dec. 11! Schouwbur Vrijkaarten Vier lezers van de Tilbur gen elk twee vrijkaé in aanmerking te k< vraag: Stuur je antwoord per mail naar het adres lezers@tilburgsekoerier.nl en vergeet nietje naam, adres en telefoonnummer te vermelden. Uit alle juiste oplossingen worden vier winnaars getrokken. Zij krijgen hierover persoonlijk bericht. Dans ko S> van de Estafest! Quar heid bij bc signz Tilburg Op woensdag 7 december heb je de unieke kans om extra te genieten van 'Mees Kees Langs de Lijn'. makers van o.a. Oeroeg, Gejaagd door de Wind en Romeo and Ju liet: het concert, gebaseerd op het wereldvermaarde toneelstuk van Anton Tsjechov. Tilburgse Koerier Last-minute Actie! Moskou, i York. Naar zullen komen. Niet bij machte om hun eigen leven vorm te ge ven, proberen ze vast te houden aan hun dromen. Three sisters in concert is een Engelstalige mu- ziektheatervoorstelling van de ■r jaar. iecembe. intal unieke na- lieop 10 en plekken in )urg zullen an de plek- Incu- Cool Collective tot Conny Jansen inst, van Beef tot ensemble As- Schönberg. Daarnaast is hij een r, de drijvende krachten achter tl en het Artvark Saxophone artet. In de grote verscheiden- j aan projecten waar Mete Erker bij betrokken is voegt hij een eigen signatuur toe aan het klankbeeld; solistisch of onderhuids, altijd in dienst van de muziek. Met zijn eigen Mete Erker Trio treedt hij voor het eerst hoofdza- kelijk als solist op de voorgrond. Hij neemt daarbij alle ruimte om volle dig zijn eigen spel te spelen, open en direct, vers van de lever. Het fantastische ritmetandem bassist Johan Plomp van Engelen band. Op zaterdc ber presenteert F hun tweede album: Live! jrgse Koerier boffen helem ontvan- aarten in te wisselen bij Pathé Ti ier voor komen dien je antwoord te geven op de volgende I Jlburg De NWE Vorst aan de Wil- tem ll-straat presenteert op woens- H dag 7 december Matzer - Three Sis- H Iers in concert. Aanvang om 20.30 H uur. H Olga, Masja en Irina heten ze. De- H ze drie sisters in music nemen je met hun band mee op reis, naar ULBU RG Het Mete ErkerTrio is op zaterdag 3 decem ber te gast in Paradox, I Eelegraafstraat 62 in Tilburg. Het concert «begint om 22.30 uur. Tilburg Op zondag 11 december staat 013 Poppodium in het teken van Incubate. Op het programma staan dan optredens van Boris, Ye ar of no Light en Thaw. Aanvang om 17.30 uur. Incubate is aan het transformeren. Het vermaarde festival voor grens overschrijdende cultuur gaat van één week in september naar drie weekenden per jaar. Voor deze derde editie in december heeft het festival weer een aantal u men weten te strikken dit 11 december op tal van f de binnenstad van Tilbu spelen. Ook 013 is één var ken waar je programma van I bate kunt bewonderen. Zondag 11 december kun je in genieten van drie bands. Dt panse avant-garde metalband Bo ris speelt een speciale set tijdens Want naast de filmvertoning ko men de auteur en de illustrator van deze boeken over de inmiddels be roemde Mees Kees -Mirjam Olden- have en Rick de Haas- voorlezen, vragen van fans beantwoorden en handtekeningen uitdelen. Waar? In bioscoop Pathé Tilburg aan het Pieter Vreedeplein. Aanvang om 15.00 uur. ziek wordt. Dreus vervangt hem als voetbalcoach, terwijl Meester Kees zijn best doet om de zaakjes thuis op orde te krijgen. Gelukkig kan Meester Kees bij uitdagingen altijd rekenen op zijn geweldige klas die alles oplost met creativiteit, humor en enthousiasme. Ook deze film is weer net zo vrolijk en spannend als de boeken. Stichting Plezier in Lezen -de club achter kinderboekenfestival Knet ters- vroeg Mirjam Oldenhave en Rick de Haas om deze speciale filmvoorstelling in Tilburg te be- zoeken.En natuudijkis er.Qok.voor hen een hoofdrol weggelegd. Mir jam Oldenhave zal voorlezen en Rick de Haas maakt tekeningen. Samen beantwoorden ze vragen uit de zaal, delen ze handtekenin gen uit en zijn er de nodige foto momenten. Entreekaarten zijn te koop via www.pathe.nl of aan de kassa van Pa1 Mete Erker is een van de meest originele saxofonisten van Neder land. Hij staat bekend om zijn eigen warme geluid en sterke drive. Zijn expressieve spel wordt gekenmerkt door een combinatie van rauwe energie en lyriek, geïnspireerd door de tenoren van de jarer met internationale PeterL Ndiaye F en draai de Nedt grote jazz- ?n'60. Hij speelde internationale grootheden als t Erskine, David Liebman, Dudu Rose en Winston Mankunku ait al jaren mee in de top van derlandse scène: van New Tien boeken zijn er inmiddels en dit is alweer de vierde film over Mees Kees. De school van mees ter Kees doet mee aan een toe komstproject en mees Kees zit vol creatieve ideeën. Maar directrice Dreus heeft zo haar eigen ideeën. Zij wil dat klas 6B meedoet aan het schoolvoetbaltoernooi, maar meester Kees weet niets van voet bal en zelf voetballen kan hij al helemaal niet. Wat begint als een leuke uitdaging, eindigt in chaos als de moeder van Meester Kees plus.nl In het beruchte toneelstuk Westkaai van de Franse schrij nard-Marie Koltès ontmoeten ontheemde figuren elkaar desolate loods aan de rand van een grote wereldstad. De rijke Koch is met zijn 'personal assistant' Monique naar dit gebied afgereisd om de leegte van zijn bestaan te ontvluchten. Ze treffen er een migranten gezin, dat in het westen een nieuw bestaan probeert op te bouwen. Koltès' lyrische taal schetst een panoramisch portret van ontworteling. F0T0: Jeroen hofman De strijd om behoud van identiteit. hun enige NL show dit jaar. Ter ere van het tienjarig bestaan van "Pink" zullen zij dit album in zijn volledigheid brengen. De Franse post-metal veteranen Year of No Light draaien al mee sinds het begin van het millenni um en zijn nog steeds op dreef. Hun heavy, donkere en bombas tische live shows bevinden zich op hun hoogtepunt en zorgen voor een werkelijk integrerende ervaring. Thaw is luid, heavy en klinkt als pure kwaadaardigheid. Noise, bik kelharde gitaren en helse schreeu wen kenmerken hun muziek. Thaw heeft een unieke sound en behoort tot één van de beste Pool- se bands binnen zijn soort van de laatste tien jaar. Bekijk het overige programma van Incubate op lncubate.org >urg. Lezersactie

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 7