w ijknieuws Flost MS Het Klasse Kerstverhaal 'Goeien aard met Muziek' Kerstconcert in Abdij O.L.V. van Koningshoeven Nieuwe prins carnaval in d'n Haozenpot je op LBURGSE KOERIER 13 lULBURGSE KOERIER DONDERDAG 1 DECEMBER 2016 FOTO: Simone.nl FOTO: Mariska van Zutven fotografiepro 1 zo 18 dec di 20 dec ma 26 dec De Kleine Sneeuwman (4+) wo 28 dec Top 200 Live en alle andere vrijwilli- t SKU het nieuwe carna valsseizoen in onder het motto, Wie zükt, is iets kwèèt. Theaters Tilburg Cadeaubon You IfOtl Nederlandse Bachvereniging Hohe Messe TILBURG 25 deelnemers van Studio Klasse Theater bren gen op 15,16 en 18 december een kerstvoorstelling met een knipoog: Het Klasse Kerstverhaal'. hofkapel gers gaat vr 16 t/m Hans Klok zo 18 dec House of Horror n ge- irogramma met werken ddi, Byrd, ert begint is open i van het lomglüh- drinken philharmonic zuidnederland kerstconcert berkel-enschot Op zondag 18 de cember wordt voor het 6e jaar op rij met medewerking van o.a. Fac- toriumdocenten en -cursisten een prachtig kerstconcert gegeven in de abdijkerk van Abdij O.l.v. van Koningshoeven, Eindhovenseweg 3 in Berkel-Enschot. De opbrengst van het concert is bestemd voor de kraamafdeling van een ziekenpost in Oeganda. De uitvoerenden brengen een na- varieerd pr van onder andere Vivah Bach en Rutter. Het conceu om 15.00 uur, maar de kerk i vanaf 14.30 uur. Na afloop concert is er gelegenheid or wein of chocolademelk te c op de sfeervolle locatie. Entree: 12,00/€ 6,00 (kinderen tot 16 jaar). Kaarten zijn verkrijgbaar bii de Kloosterwinkel van Abdij In dit theatrale liedjesprogram ma krijg je een andere kant van het klassieke kersverhaal te zien, want waar hebben Jozef en Maria elkaar eigenlijk leren kennen? En wat is de ware aard van aartsengel Gabriël? Studio Klasse Theater laat podi umkunstenaars hun muzikale en theatrale kwaliteiten ontwikkelen in een veilige omgeving en vrij van commerciële en artistieke druk. Deelnemers worden geprikkeld en uitgedaagd om in contact te ko men met hun kunstenaarsinstinct. Ze worden daarin begeleid door Belinda van Doorn (regisseur-pro- ducent), Debby Boekema (vocal coach-repetitor) en Ruud Verkoe- ijen (bandleider-repetitor). Het belooft een heerlijke feelgood voorstelling te worden in de stress volle periode tussen Sinterklaas en Kerstmis. De voorstelling is te zien in Het Klassetheater in Tilburg. Voor meer informatie en voor het BENHOUT Op 26 november is in Udenhout het traditionele prinsen bal gehouden. In een gezellige sfeer werd daar bekend gemaakt wie als leidersduo tijdens carnaval 2017 voorop gaat in d'n Haozenpot, zoals Udenhout tijdens carnaval heet. De bekendmaking begon met de onthulling van de nieuwe Hofka pel van SKU, die Veul Bombarie heet. Ton van de Wiel is de nieuwe prins carnaval van d'n Haozenpot. Samen met zijn adjudant Rick van Kempen gaat hij komend jaar voorop in de polonaise. Ton van de Wiel (44) is geen on bekende binnen het Udenhoutse carnaval. Hij was verschillende jaren lid van de Raad van Elf en heeft 6 jaar in het bestuur van SKU zitting gehad. Ook Rick van Kempen (32) heeft in dit opzicht zijn sporen verdiend. Hij was al eerder adjudant van de prins en Is zelf ook 5 jaar prins carnaval van d'n Haozenpot geweest. Met dit nieuwe leidersduo, de nieuwe reserveren van kaarten ga je naar www.studioklassetheater.nl. Hier vind je ook informatie over deel name aan een volgende productie. berkel-enschot De Elckerlijc-speellieden komen op zondag 4 december weer met een bont Brabants-Vlaams programma in cultureel centrum De Schalm in Berkel-Enschot. Zij presenteren een grote verscheidenheid aan liedjes en muziekskes zoals die vroeger werden gezongen en gespeeld. De Brabantse verhalen vol humor komen ook weer aan bod. De speellieden begeleiden zichzelf op allerlei instrumenten. Aanvang om 15.00 uur en de toegang is gratis. YO UK- MOST is niet te geven. Met een nieuw programma zal dit landelijk be- berkel-enschot Stichting EXPO presenteert op zondag 11 de cember een kerstconcert met het Tilburgs Byzantijns Koor in de Wil- librorduskerk in Berkel. Aanvang om 20.15 uur. Een kerstconcert met 'muziek die de ziel beroert'. Een betere karak teristiek van het repertoire van kende gemengd koor van 35 zan gers, o.l.v. dirigent Piet Happel, alle toehoorders in de juiste kerstsfeer brengen. U krijgt a-capella Russische en Oe kraïense liturgische gezangen en kerstliederen te horen uit de 17e, 18e, 19e en 20e eeuw van o.a. Ar- changelskij Stetsenko, Kastalskij, Hnatyschyn en Kedrov. De entree is gratis, maar er wordt wel een vrijwillige bijdrage gevraagd.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 13