BLACK FRIDAY 'a Tilburgse 3 27 e Gigaveel voordeel op topproducten CASHBACK AledkAAIarkt Komend weekend loopfeest in Oude Warande Warandeloop viert 60e verjaardag VANAFVRIJDAG25NOVEMBER FLOOR I Scheiden? Vraag dan een GRATISadyiesgesprekaan! j GEMEENTENIEUWS 11 Actie voor terugkeer Sinterklaasintocht Reeshof TILBURGSE DONDERDAG 24 NOVEMBER 2016 Pagina 8 en 9 8,50 Lees verder op pagina 3 Erik en Anne Timmermans, verkleed als Piet Plezier en Piet Precies. DOOR ZAMIRE WILLEMS TK iMiuivr kkerfloorvanlieshout.nl www.ScheidingCentrumTILBURG.nl FOTO: Ine van der Voort ?len Start nieuwbouw aan noordkant iRosmolen: deel wijk afgesloten voor een ;^en staat ""en op wat Op- -nepen; ïkver- I nket.nl ïkozen EK in MEDIA MARKT Tilburg Pieter Vreedeplein 152, 5038 BW Tilburg Tel. 013 - 5328800 25 nov. - 26 nov. 3,10 1,95 Tilburg tilburg Vrijdagavond gaat in Tilburg een driedaags loopfeest van start, dit jaar nog feestelijker omdat Warandeloop haar 60e verjaardag viert. sportfestival. Nadat deelnemers 2 tot 5 kilometer over een uniek verlicht parcours hebben gelopen, start in de Oude Warande een feestavond en kunnen de voetjes van de vloer. nog /er 5 en irathon, g-atk 3" wordt ig pieten 017 fees- ;hof. Het »rkt. Wat Als het aan Marijke Pijlman en Erik en Anne Timmermans ligt.' de Sint - met ruim veertig f zondag 26 november 201 telijk onthaald in de Reeshc plan op papier is uitgewer™ lellen het terugbrengen isintocht meer als wijk, een verbin- r iedereen plezier Interactie met kinderen De goedheiligmar leggen van 5,6 kill daarvoor ruim de tijd, half uur. Niet Amerig van Sinterklaas, maar eer 'Warande by Night' Een dag eerder, op vrijdagavond, doet een recordaantal deelnemers mee aan Warande by Night. Licht, muziek en beleving staan de hele avond centraal tijdens dit culturele Fietsers-mogen niet langdurig stallen op Pieter Vreedeplein Weekendaanbiedingen 6krentenbollen Gevuld speculaas 100 gram Vlaai van de maand Rijstevlaai <wp Brood van de maand Nieuwe oogst brood 4oo gram 1,50 Jeugd Meer dan 1500 jongeren komen zaterdag 26 november samen met hun ouders en opa en oma's naar de Loket.nl Warandeloop vo< dag, die volledig in het teker van sport, plezier en Jongeren Gezond Gewicht (JOGG). Wat valt is de deelname van groe veel basisscholen en atletiek enigingen doen collectief mee. AV'34 uit Apeldoorn is met ruim 70 jeugdleden om het feestje bij te wonen, Tilburgse atletiekvereni ging Attila is met 40 jeugdleden paraat en basisscholen Christoffel en de Elzen komen zelfs met bijna 100 scholieren.”Wij vinden het heel TAPIJTCENTRUM NEDER^IMD www.tapijtcentrum.nl BB MB Sfeervolle kerstconcerten Feestelijke finale H in Concertzaal Tilburg 'Verrassende Ontmoetingen' I I I I I I I I Tilburg I I I I Vluchtelingen integreren sne door uitgebreide begeleiding I I I I I I I I I I I I I I I Brood van de ma 1 Nieuwe oogst bro I I I I I I I I I I I I I I I I -I I I I tilburg Een vrolijke, muzikale, acrobatische en profes sionele Sinterklaasintocht. Iets waar in de Reeshof al I lange tijd geen sprake meer van is. Drie wijkbewoners I zijn nu een crowdfundingactie gestart om het kinder- I feest volgend jaar nieuw leven in te blazen. I I I I an zal een route af- ilometer en neemt 1, zeker drieën- igo, het paard ;n kar zal de Deelnemen nog mogelijk Verdeeld over zaterdag en zondag zijn er ook nog wandeltochten, trimlopen over 5 en 10 kilometer, een halve marathon, b-loop, wed strijden voor g-atleten en de afslui tende Van Spaendonck Business run. Wil jij dit feestje niet missen? Inschrijven is online nog mogelijk via www.warandeloop.nl/inschrij- ven of tijdens het evenement. Kijk voor meer informatie op www.warandeloop.nl rest is het financieren van de kos ten, twintigduizend euro. "Met de crowdfundingactie hopen we tien duizend euro op te halen, de rest wordt door subsidies aangevuld", zegt Pijlman. Als ervaren evene mentenplanner hecht ze veel waar de aan professionaliteit. Een groot Titelverdediger Richard Ringer uit Duitsland. belangrijk om veel jeugd naar de Oude Warande te trekken. De voor bije jaren hebben we daar extra in geïnvesteerd en daarom zijn we nu ook zo blij dat we deze prachtige cijfers kunnen overleggen", aldus voorzitter Cees van Loon. Europese topcross Traditioneel staat de zondag in het teken van de crossgala's. De orga nisatie is er ook dit jaar in geslaagd om een topveld aan de start te krij gen met bij de mannen internatio nale atleten als Pieter-Jan Hannes en Dame Tasama (België) en de Duitse titelverdediger Richard Rin ger en bij de vrouwen Anna Dulce Felix (Portugal) en Sarah Lahti en Meraf Bahta (Zweden). Zij zullen de strijd aangaan met een sterke Nederlandse delegatie, die plaat sing voor de EK Cross in Chia (Italië) later deze winter wil afdwingen. Cees van Loon: "Het is prachtig om te zien dat Warande by Night in het derde jaar al bijna 1.000 enthousi astelingen trekt. Ook met het inter nationale deelnemersveld zijn wij erg in onze nopjes. Het wordt een prachtige strijd tussen veel Olym piërs en EK-medaillewinnaars. Het zegt ook wat dat veel landen de Warandeloop hebben uitgek als selectiemoment voor de Chia. deel van het kostenplaatje vloeit dan ook voort uit de gedachte een groot, mooi spektakel voor de wijk neer te zetten. Zo is er aandacht voor beveiliging, EHBO, verkeersre- gelaars en worden pieten in dege lijke kostuums gestoken, waarvan de kleur tot aan de knopen toe op elkaar zijn afgestemd. "Het is fan tastisch om te doen. De complexi teit dat alles uiteindelijk bij elkaar komt, op de juiste tijd en plek vind ik het allerleukst". Eraan verdienen doet de enthousiaste planner nau- iisjef montage! 29,95 PER M2 welijks. Ze ziet van een Sinterklaas verrijking voor de i dende factor waar van heeft. En het wordt druk op deze 'lopen de receptie'. Het huidige aantal in schrijvers heeft het aantal deelne mers van vorig jaar al ruimschoots overtroffen. Met name Warande by Night is in trek en daarnaast kent de zaterdag een massale toe stroom van jeugd.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 1