ilburg in Bedrijf k «dj her bar Hornbach laat insluipers in de kou staan OUW Actie met voetbalplaatjes bij NOAD Hypotheek-speeddates tijdens Rabo Wooncafé ik Sanidump biedt A-merken tegen bodemprijzen Capaciteit vernieuwde Parkeergarage Heuvelpoort verdubbelt bijna O terra uur urg E F 23 LBURGSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 3 NOVEMBER 2016 deel' Tielei FTjww Meer informatie: www.heuvelpoort.nl GEN I Meer informatie: www.hombach.nl v/d Wouw )f houten De winter staat voor de deur. Dit betekent koude tempera turen en het wordt weer eerder donker. Vooral in het donker voelt een inbreker zich prettig. tuburg Overweeg je (voor het eerst) een huis te kopen? Ga dan naar het Rabo Wooncafé, een informatieve en inspire rende avond rondom het thema wonen. pre- kunt ïteren De vernieuwde ingang van Parkeergarage Heuvelpoort aan het Piusplein. FOTO: Corné Hannink Fotografie makkelijk zijn omdat hij zich garage van Tilburg, ssysteem is uitgerust ische tuburg Het was een flinke operatie, maar het resultaat mag er nu al zijn. Recent zijn de eerste verdiepingen van de compleet vernieuwde Parkeergarage Heuvelpoort geopend. >nder slecht ingscamera's ïlektronische jkheden maken den van een lastiger. Horn- jectshow van jitleggen hoe mensen zelfeenvoudit-1 november graag een met een fi- ui: Ga dan naar de jmomenten op de Heyhoef en aan de Iburg. De locaties op rabobank.nl/ Of maak direct afspraak via (013)5379911. tuburg De showroom van sanitair specialist Sanidump aan de Bosscheweg 253A in Tilburg heeft een complete renovatie ondergaan. opgesteld, alles op het badka- Ipools, atorer ervaren verkoopadvi- leiden uw (ver)bouw- -*-)f realisatie. deel van het assortiment op' Tielemans: "We bieden alL^ gebied van sanitair, zoals mermeubels, baden, whirlj douchecabines, designradiatoren en toiletten. Daarnaast zijn ook alle noviteiten en trends in onze winkel te vinden. Denk hierbij aan de Sun- shower, de douche-wc én een hele grote tegelafdeling voor wand- en vloertegels maar zeker ook voor binnenvloeren." Vakkundige seurs begete project van ontwerp tot men 495 spelers, leiders, vrijwilligers en historische foto's kan sparen. Dit is het laatste officiële boek datTSV NO AD uitgeeft alvorens het gaat fuseren met Longa tot NLC. De allereerste boeken werden uit gereikt aan de F1, waarbij Jumbo voor iets te drinken en iets lekkers had gezorgd. De spelertjes kunnen vanaf woensdag bij Jumbo het eerste pakje plaatjes gaan afhalen. Per minuut betalen Er is flink geïnvesteerd in gemak en comfort voor de bezoeker. Par- keergasten die contactloos of met de Stadsparkeren app betalen, kunnen in- en uitrijden zonder de kassa te bezoeken. Bovendien betalen zij per minuut. Dat maakt Parkeergarage Heuvelpoort tot de De inbreker denkt slag te kunnen slaan, omdat hij zich onbespied waant. Hornbach door breekt deze gedachten en heeft voor, insluipers bijzor nieuws: de beveiligir en mechanische en el beveiligingsmogelijl het ongewenst betrede woonhuis een stuk last bach zal in de projtv november uK'*;;-- L' hun woning zelf eenvoudig en snel nieuwste soorten beveiligingspro ducten en beveiligingscamera's bekijken: het kan allemaal tijdens de demonstratie. De projectshows zijn vrijblijvend te bezoeken op vrijdagen van 18.30 tot 20.00 uur en op zaterdagen van 14.00 tot 15.00 uur en 16.00 tot 17.00 uur. half uur geven de des- de bouwmarkt een daarna kunnen ge- bezoekers zelf aan kunnen beveilige De nieuwe projectshow van Horn bach vindt plaats van 3 tot en met 26 november in alle vestigingen, dus ook aan de Hestiastraat 1 in Tilburg. Centraal staat hoe men zelf mechanische en elektronische beveiligingselementen op ramen en deuren kan bevestigen. Inspi ratie opdoen, vragen stellen en de eerlijkste garage van Tilburg. Het toegangssysteem is uitgerust met automatische kentekenherken- ning, waardoor bij uitrijden het in voeren van een parkeerkaart niet langer nodig is. Tot 1 januari 2017 geldt een gereduceerd parkeerta rief van 1,80 euro per uur. Ook zijn er diverse soorten abonnementen beschikbaar. Wie uiterlijk 31 de cember een abonnement afsluit, krijgt twee maanden gratis parke ren cadeau. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de laatste verdiepin gen van de garage. In de laatste week van december is volgens planning alles gereed. Dan is er plek voor 378 voertuigen, bijna twee keer zoveel als voorheen. Niets doet meer denken aan de ge vreesde steile en smalle helling, de krappe bochten en kleine parkeer vakken van vroeger. En daar waar ooit de bioscoop, het postkantoor en diverse winkels gevestigd wa ren, staat het nu vol met auto's. De garage heeft een brede in- en uit rit, grote parkeervakken en is toe gankelijk voor voertuigen tot zelfs twee meter hoog. Binnenkort wor den ook twintig snelle laadpalen (11 KW) en twee Tesla Destination Chargers geplaatst. I Het nieuwe concept van Sanidump 1 wordt hier in volle breedte neer- I gezet. De nieuwe eigenaar Marcel 1 Tielemans, ook eigenaar van Sa- nidump Nuenen, legt uit wat Sa nidump uniek maakt. Sanidump verkoopt als één van de weinige spelers in deze branche alleen 4 A-merken. "Juist omdat we groot in kopen kunnen we de prijzen zo laag houden. Daarmee maken we de 1 A-merken voor een breder publiek bereikbaar. We merken dat klanten toch vaak de voorkeur geven aan een degelijk product, waarmee je jarenlang vooruit kunt. Daarbij bieden al deze merken een uitste- kende garantie. Met A-merken kan je ook op dat vlak het verschil ma- ken. Het serviceplaatje is dus altijd I compleet." In de nieuwe opvallend lichte en ruim opgezette showroom aan de I Bosscheweg 253A staat een groot Aanmelden Het Rabo Wooncafé vindt plaats op donderdag 10 november tussen «lur bij HC Tilbur Op donderdagavond 10 novem ber geven de financieel adviseurs «n de Rabobank je tips en in zicht tijdens een kosteloze hypo- theek-speeddate. Zo weet je snel watje kunt lenen en geniet je on dertussen van een drankje en een lekkere kop soep. HRk... ^anaf 1 januari 2017 verandert er 18.00 en 21.00 uur bij HC Tilburg inloopspreekuur, «ftëlijk ietsbelangrijks. Je mag aan de Bredaseweg 447 in Tilburg. een afspraak via (I dan namelijk maximaal 101% van de waarde van de woning lenen, in plaats van de 102% die nog geldt tot 31 december 2016. Dat bete kent dat je wellicht meer eigen spaargeld moet inbrengen bij de aankoop van een woning om bij voorbeeld de kosten koper of een verbouwing te betalen", vertelt Carlijn Horrevorts, financieel advi seur bij de Rabobank. "Wij vertel len je hier tijdens een korte sentatie meer over en wat je doen om in 2016 nog te profit van de huidige leennorm." uur Het eerste kundigen van demonstratie, interesseerde de slag. Hornbach organiseert het hele jaar door projectshows, elke maand met een ander thema en gratis bij te wonen. Tijdens de demon straties laten de medewerkers van Hornbach precies zien hoe je een project aanpakt en hoe eenvoudig dit kan zijn. De toegang en parkeren zijn gratis. Meld je aan via https://events.ra- bobank.com/tilburg/tilburgwoon- cafe/ Gewoon even binnenlopen mag ook. Neem gerust een vriend mee die ook verhuisplannen heeft. "Wij zorgen voor een gezellige herfstsfeer, een warme lekkernij en een goodiebag na afloop. Iedereen is welkom!" In een ontspannen sfeer werkt men samen met u aan een 3D-ont- werp van uw nieuwe badkamer. Klein of groot, Sanidump biedt inspirerende oplossingen voor de invulling van elke ruimte. Laat u verrassen door een compleet aan bod van merken als Grohe, Seals kin, Sphinx, Duravit, Hans Grohe, Thebalux, Primabad, Novellini, Detremmerie en Villeroy Boch. 17] ww Meer informatie: tel. 013-5821391 www.sanidump.nl Komt donderdag 10 niet uit en wil je wel oriënterend gesprek nancieel adviseur? Ga reguliere inlooprr kantoren in de Hc Spoorlaan in Tilb en tijden vind je Tilburg - Op zaterdag 29 oktober was de opening van de voetbal- plaatjesactie bij TSV NOAD. Voor zitter Theo Janssen nam het eerste exemplaar in ontvangst uit han den van de assistent bedrijfsleider van de Jumbo-vestiging aan het Bart van Peltplein. In samenwerking met vier Jumbo's in Tilburg hebben NOAD en Jumbo een verzamelalbum uitgebracht, waarin JU-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 23