ad w iX F jknieuws FTlest 'wiik Rijbewijskeuring in de Back Korendag 'Brabants Bont' Kaartmiddag Nieuwbouw Traverse van start Theatergroep de la Scène <4. Rooi Pannen opent vernieuwd onderwijswinkelcentrum - H1 -BURGSE KOERIEI 25 JRGSE KOERIER DONDERDAG 27 OKTOBER 2016 fabriek verhalen rhalen even. ielas- nis van eerfabriek sterwijk. nteressant Impressie van de nieuwbouw aan de Reitse Hoevenstraat. ken van de FOTO: Joep de Beer «4 tilburg Tiwos en Traverse gaan de komende jaren de locaties van Traverse aan de Reitse Hoevenstraat en de Gasthuisring herontwikkelen. Stap verder Ook op het gaat men in 12 no- Ida van service on- >r het kaarten d is open om 1 SUBISHI IOTORS Pardavi ikt door t meer open k net toegankelijke jwoners. Op het antoorruimte voorzien. TILBURG - Onderwijswinkelcentrum De Rooi Pannen op de campus van het gelijknamige opleidingsinsti- tuut in Tilburg heropent haar deuren. tilburg - Ouder een kaartmiddc rikken, jokeren koffie of thee is gr duurt van 14.00 tc luxlaan 74 in Tilburg. Jerenwerk 55+ De Reit verzorgt op donderdag 3 november idag in wijkcentrum 't Sant. Deelnemers kunnen kiezen uit jn of hoogjassen. Er is voor iedereen een prijsje en een kop gratis. De kosten voor het kaarten zijn 1,50. De middag tot 16.30 uur. De zaal is open om 13.30 uur. Adres: Bene- gebied van ser het vernieuwde jebouwd. >uop en nieuw- andere twee De werkzaamheden aan de Reitse Hoevenstraat gaan naar verwach ting tot en met 2020 duren. Als de werkzaamheden daar afgerond zijn, start de verbouwing aan de Gasthuisring. ïrzijds wil men i door dichtbij ?mak te bieden met leet mogelijk winke- lantvriendelijkheid Andersom kan de bezoeken van het ilcentrum aan de n aan tilburg Senioren, chauffeurs met rijbewijs C/D/E en overige auto mobilisten die voor verlenging van hun rijbewijs moeten worden ge keurd, kunnen hiervoor op 2,16 en 30 november terecht in Wijkcen trum de Back, Schout Backstraat 33 in Tilburg. Schikken deze datums u nog meer dan op service in te liggen. Zo lafde- Opleiden In het onderwijswinkelcentrum De Rooi Pannen wordt veel waarde gehecht aan het gedegen opleiden van jonge professionals en is veel oog voor lokale betrokkenheid. Enerzijds wordt er voor de leer lingen van de MBO-opleidingen Handel een unieke leer-werkplek gecreëerd, waar ze kunnen oefe nen en leren. Ander de buurt bedienen service en ger een zo comple laanbod.waarklar voorop staat. An buurt met het b onderwijswinkek ilburg Theatergroep de la Scène lesenteert op zaterdag ember Martha en Mathik ti Anrys en Mijn Man van Youp nn't Hek. Beide productie worden geregisseerd door Martin n mede mogelijk gemaal We Uijens en Art-Fact. lanvang om 19.30 uur in MFA Het hiispunt, Sinopelstraat 1 in Til- jurg. Kaarten zijn te bestellen via email penningmeester@d< ene.nl of tel. 013-5701945. De ontwerpen voor de nieuwbouw aan de Reitse Hoevenstraat zijnde- finitief en de aannemer is bekend. Vanaf november gaat in fasen de sloop en realisatie van start. De nieuwbouw aan de Reitse Hoevenstraat bestaat uit drie woongebouwen die ruimer en moderner worden dan de huidige woongebouwen. Deze vernieu wing is noodzakelijk omdat de technische en functionele staat van de bestaande gebouwen sterk verouderd is. In de nieuwe situatie hebben cliënten meer individuele ruimte en privacy en krijgt het ter rein een meer open karakter waar door het toegankelijker is voor wijkbewoners. Op het terrein is ook kar van een nieuw techniekgebouw vooraan op het terrein. Vervol gens wordt het kantoorgebouw aan de straatkant (Reitse Hoe venstraat) gesloopt. Na de sloop wordt hier het eerste nieuwe woongebouw gebouwd. Hier na volgen de sloof bouw van de a. woongebouwen. Medewerkers die werkzaam zijn op het centraal bureau verhuizen tijdelijk naar een andere locatie in de stad. De cliënten van Traverse kunnen tijdens deze werkzaam heden gewoon op het terrein blijven wonen. Ook blijft Eetcafé 'De Bron', dat op het terrein geves tigd is, tijdens de werkzaamheden geopend. Start werkzaamheden De uitvoering van de nieuwbouw aan de Reitse Hoevenstraat start in november 2016 en gebeurt gefaseerd. Aannemer Hendriks Coppelmans start met de bouw Daarnaast komt voorheen de focus het winkelcentrum te liggen, heeft bijvoorbeeld de wijnafi ling van de PLUS een touchscreen gekregen om snel en eenvoudig de juiste wijn voor elk moment te selecteren. Komt de klant er toch niet uit? Onze wijnadviseurs staan graag klaar om te adviseren." Trots Bedrijfsleider van het onderwijs winkelcentrum Jan van Helderen: "Ik kan niet anders dan enorm trots zijn. Samen met de leerlin gen hebben we in een drukke periode een mooi en goed on derwijswinkelcentrum neergezet. We hebben een ruim assortiment, niet, dan zijn er andere mogelijk heden in de regio. Voor meer informatie en een af spraak belt u tijdens kantooruren naar het landelijke afsprakenbureau van Regelzorg Rijbewijskeuringen via 088-2323300. Zelf een datum plannen kan via www.regelzorg.nl tilburg Brabants Bont organiseert op zondag 6 november voor de zesde maal een korendag. Deze dag duurt van 13.00 tot 17.30 uur en vindt plaats in Amarant Plaza bij 't Hooge Veer, Bredaseweg 375 in Tilburg. Het organiserende koor wil het succes van voorgaande jaren op zijn minst evenaren. De koren die optreden zijn, naast Bra bants Bont het Oosterhouts smart lappen koor nieuwe stijl en De De feestelijke heropening vindt plaats op woensdag 2 november om 10.00 uur. Nieuw in het onder- Wijswinkelcentrum is een PLUS-su- permarkt. Volgens de nieuwe win- kelformule, 'PLUS Briljant' wil de supermarkt het doen van de da gelijkse boodschappen voor haar klanten makkelijker maken. Dat doet ze door een overzichtelijke Winkelindeling en een logische en achtbare presentatie van het as- sortiment. In de nieuwe PLUS-win- kel staan de leerlingen en mede werkers van De Rooi Pannen elke dag klaar om van de dagelijkse boodschappen een bijzondere ervaring te maken, met aandacht •oor de klanten, de producten, de winkel, het milieu én de prijs. het oog van de klant vers bereid of aangeboden; de bakker bakt vers brood af en de vleeswaren en kaas worden ambachtelijk van het stuk gesneden, klanten kunnen er een krantje halen bij de Primera of lunchen bij De Gezel, er wordt gekookt op het winkelplein en bloemen zijn er in overvloed. Ook openen De Springplank, D.I.O. dro gisterij en parfumerie, Kadowinkel en Antoon de Jong teken- en schil- derbenodigdheden hun deuren weer. Leijezangers uit Tilburg. Tevens zal carnavalsband Koppènt uit Tilburg acte de presence geven. Een programmaboekje met daar in de presentatie van de verschil lende optredende koren wordt u gratis aangeboden. Er is ook aan de inwendige mens gedacht en er wordt een grote loterij georganiseerd. De toegang tot dit evenement is gratis. LM IM DE ROOI verder. Producten worden voor

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 41